Na Kanárské ostrovy v (před)Vánočním termínu - 2.975 Kč.

Španělsko
Před 3 lety

Jak akci využít?

Shánění letenek na poslední chvíli bývá často noční můrou. Ta se pak násobí, jedná-li se o Vánoční svátky. Avšak v aktuální nabídce nízkonákladových aerolinek nalezneme několik zajímavých termínů do celoroční slunné destinace - Kanárských ostrovů. V prosinci očekávejte maximální teploty 23°C a průměrnou teplotu vody 20°C.

Nejvýhodnější adventní termíny:

  • Mnichov - Gran Canaria - 109€ / 2.975 Kč, termín: 17.-24.XII (norwegian.com/lpa)
  • Linz - Tenerife - 128€ / 3.480 Kč, termín: 14.-28.XII (ryanair.com)
  • Mnichov - Tenerife - 129€ / 3.515 Kč, termín: 7.-24.XII (norwegian.com/tfs)
  • Praha - Tenerife - 10.581 Kč, termín: 23.-30.XII (cestujlevne.com/letenky) + zavazadlo 15 kg, občerstvení
K dispozici jsou na těchto linkách i jiné termíny v adekvátně vyšší / stejné částce. Stačí kliknout na odkaz a pozměnit vyhledávání. Mimo odletů z Prahy je v ceně příruční zavazadlo a občerstvení je po dobu letu možné zakoupit.

Dojezd do Linze je vhodné volit osobním automobilem, z jižních Čech je vzdálenost srovnatelná té do Prahy. Do Mnichova můžeme jet autobusy v barvách společností Student Agency, Elines, Flixbus, DB či BestBusTravel (každý pátek akce 1+1 zdarma).

Ubytování a autopůjčovny na Kanárech

Gran Canaria: Nejvíce možností k ubytování naleznete na jihu ostrova v okolí měst Maspalomas a Vecindario. Zde začínají ceny za 7 nocí na 4.184 Kč.

Tenerife: V případě Tenerife přiletíte již na jižní stranu ostrova, kde naleznete taktéž největší výběr hotelů a apartmánů. Za 14 nocí ve studiu zaplatíte například pouze 8.411 Kč.

Rozhodnete-li se netrávit celou dovolenou v hotelovém komplexu či na plážích, možná Vás zaujme myšlenka vypůjčení si osobního automobilu a prozkoumání jednotlivých ostrovů. Týdenní půjčení vychází v přepočtu na 4,5 tisíce za automobil v nejnižší kategorii. Spotřeba i cena benzínu tvoří zanedbatelnou část rozpočtu. Porovnejte nabídky autopůjčoven na letišti v Tenerife a na letišti Las Palmas.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

3 komentáře

Avatar uživatele Nyobe

Dobrý den, měla bych zájem o co nejlevnější letenku z Prahy nebo Drážďan na jajýkoli ostrov z Islas Canarias v termínu od listopadu 2014 do února 2015 včetně pro 4 osoby. Délka pobytu 3 týdny. Moc děkuji Tamara

Avatar uživatele pavla.stoklaskova

Ahoj, není tu někdo kdo jede 30.11.13 na letiště Linz autem z Moravy a měl by volná dvě místa (přispějem na benzín)

Avatar uživatele jirkach

Ahoj, něco na Fuerteventuru by nebylo?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)