Na Kanárské ostrovy v (před)Vánočním termínu - 2.975 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Shánění letenek na poslední chvíli bývá často noční můrou. Ta se pak násobí, jedná-li se o Vánoční svátky. Avšak v aktuální nabídce nízkonákladových aerolinek nalezneme několik zajímavých termínů do celoroční slunné destinace - Kanárských ostrovů. V prosinci očekávejte maximální teploty 23°C a průměrnou teplotu vody 20°C.

Nejvýhodnější adventní termíny:

  • Mnichov - Gran Canaria - 109€ / 2.975 Kč, termín: 17.-24.XII (norwegian.com/lpa)
  • Linz - Tenerife - 128€ / 3.480 Kč, termín: 14.-28.XII (ryanair.com)
  • Mnichov - Tenerife - 129€ / 3.515 Kč, termín: 7.-24.XII (norwegian.com/tfs)
  • Praha - Tenerife - 10.581 Kč, termín: 23.-30.XII (cestujlevne.com/letenky) + zavazadlo 15 kg, občerstvení
K dispozici jsou na těchto linkách i jiné termíny v adekvátně vyšší / stejné částce. Stačí kliknout na odkaz a pozměnit vyhledávání. Mimo odletů z Prahy je v ceně příruční zavazadlo a občerstvení je po dobu letu možné zakoupit.

Dojezd do Linze je vhodné volit osobním automobilem, z jižních Čech je vzdálenost srovnatelná té do Prahy. Do Mnichova můžeme jet autobusy v barvách společností Student Agency, Elines, Flixbus, DB či BestBusTravel (každý pátek akce 1+1 zdarma).

Ubytování a autopůjčovny na Kanárech

Gran Canaria: Nejvíce možností k ubytování naleznete na jihu ostrova v okolí měst Maspalomas a Vecindario. Zde začínají ceny za 7 nocí na 4.184 Kč.

Tenerife: V případě Tenerife přiletíte již na jižní stranu ostrova, kde naleznete taktéž největší výběr hotelů a apartmánů. Za 14 nocí ve studiu zaplatíte například pouze 8.411 Kč.

Rozhodnete-li se netrávit celou dovolenou v hotelovém komplexu či na plážích, možná Vás zaujme myšlenka vypůjčení si osobního automobilu a prozkoumání jednotlivých ostrovů. Týdenní půjčení vychází v přepočtu na 4,5 tisíce za automobil v nejnižší kategorii. Spotřeba i cena benzínu tvoří zanedbatelnou část rozpočtu. Porovnejte nabídky autopůjčoven na letišti v Tenerife a na letišti Las Palmas.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Nyobe

Dobrý den, měla bych zájem o co nejlevnější letenku z Prahy nebo Drážďan na jajýkoli ostrov z Islas Canarias v termínu od listopadu 2014 do února 2015 včetně pro 4 osoby. Délka pobytu 3 týdny. Moc děkuji Tamara

Avatar uživatele pavla.stoklaskova

Ahoj, není tu někdo kdo jede 30.11.13 na letiště Linz autem z Moravy a měl by volná dvě místa (přispějem na benzín)

Avatar uživatele jirkach

Ahoj, něco na Fuerteventuru by nebylo?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Španělsko  

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko