Zpáteční letenky z Prahy do australského Perthu - 18.196 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Vydejte se objevit kouzlo nejodlehlejší metropole, užijte si rozsáhlé písečné pláže a divokou přírodu v kombinaci s centrem plných mrakodrapů. Ano, přesně takový je západoaustralský Perth, jedno z nejbezpečnějších měst světa. A právě sem v rámci výhodné akce nabízí British Airways zpáteční letenky z Prahy pouze za 18.196 Kč. Standardní cena je přitom mezi 23 - 26 tisíci.

  • Praha - Perth za 18.196 Kč rezervuj letenky >>
  • Odlety v období: 4.4. - 16.6.2016
  • Maximální délka pobytu 12 měsíců
  • Prodej do 15.12.
V ceně je standardní zavazadlo k odbavení o hmotnosti 23 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele rudasvine

Cena je velmi dobrá, jen si dejte pozor na jetstar - na trase SIN->PER lítá s malými airbusy 320, takže moc pohodlí mít během cca 5 až 6 hodin letu nebudete. Dle hodnocení na www.seatguru.com žádné. Na druhou stranu první dva lety s british airways budou v pohodě.

Avatar uživatele kjasiok

Pravdou je, že JetStar není nějak extremně luxusní přepravce,přirovnala bych to k EasyJetu nebo k Wizz Airu, ale na těch několik hodin to člověk v pohodě zvládne. Osobně mám s nima dobré zkušenosti. Využila jsem jejich služeb k cestování po Austrálii před několika lety.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To budou fotky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie