New York

New York: letenky přes oceán - 6.460 Kč.

56 komentářů
2013-10-13T00:01:29+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Aktuální situace na trhu s letenkami do Spojených států amerických láká k návštěvě nejznámější metropole světa - New Yorku. Užijte si předvánoční nebo povánoční výprodeje v největších nákupních domech a outletech.

Letenky na trase Varšava - New York - Manchester zakoupíme jen za 6.475 Kč 6.460 Kč, což je nejlevnější cena v historii této akce! Alternativně se lze vydat na cestu z Prahy, kde cena činí 8.014 Kč! Přípoj včetně zavazadla z Anglie nestojí více jak tisíc korun.

V kombinaci pak dosáhnete na zpáteční letenky z Prahy za 8.554 Kč (obrázek vpravo)!

  • Rezervuj letenku na cestujlevne.com/letenky
  • Odlety v období: 01.11.2013 - 31.03.2014 (mimo Vánočních svátků)
  • Bez omezení délky pobytu!
  • Platí pro dny: po,út,st,čt
  • Rezervace letenek z Prahy pouze dnes 13.října!
Aktualizace 14.10.: aktuální ceny s odletem z Prahy 8.828 Kč (zdražení o 814 Kč), z Varšavy 6.460 Kč (sleva 15 Kč...).

Dostupné routingy + příkladové termíny (termíny téměř na každý den!):

Vstupní povolení do USA je možné vyřídit online – ESTA. Cena za 2 roční platnost činí 14$. Cestu můžete přerušit již při přestupu v Londýně, odkud jsou výhodnější přípoje, a není tak nutné pokračovat do Manchesteru.

letenky nyc

Jak ukončit cestu již v Londýně

Vzhledem k tomu, že mnozí z Vás budou mít jednodušší přípoj z Londýna (Praha, Brno, Ostrava, Bratislava, Košice…) nabízí se možnost cestu ukončit již zde. Jak na to? Na check-inu v NY požádáte o odbavení pouze do Londýna, měli by Vám vyhovět. Pokud z nějakého důvodu toto nebude možné, v Londýně jednoduše učiníte totéž, jen s tím rozdílem, že zde již na 100% bude vyhověno. Svá zavazadla tak dostanete bez obtíží, jen v druhém případě to bude trvat o pár minut déle.

letenky new york praha

Do Varšavy autobusem / letadlem

Jste-li z východní části České republiky, možná by Vás mohly zaujmout jednosměrné letenky z Katowic do Varšavy za 650 Kč. Letenky zakoupíte na webu společnosti LOT.com. Z Prahy či Bratislavy pak dojedeme do Varšavy autobusem společnosti Polskibus za několik stokorun, částka většinou nepřesahuje hranici 400 Kč.

Jak na přípoj z Anglie

Pokud ukončíte cestu již v Londýně, můžete letět s jakýmkoliv dopravcem (ryanair, wizzair, easyjet) na Vaše domácí letiště. Budete však přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber. Letenky z Londýna do ČR můžeme zakoupit již za 389 Kč! Variantou jsou také jednosměrné letenky British okolo 2 tisíc.

Z Manchesteru či Edinburghu můžete letět se společností  easyJet.com a Jet2.com. Nejlevnější termíny začínají na 700 Kč, přičemž dokoupení zavazadla k odbavení (20 kg) je záležitostí dalších 400 Kč.

  • Ušetřete při rezervaci letenek u easyJet s tímto návodem, u Jet2 s promo kódem SALE10 !

Tipy na ubytování v centru New Yorku

Jelikož shánění levné a zároveň kvalitního ubytování v okolí New Yorku dá celkem zabrat, doporučím Vám z osobní zkušenosti se poohlédnout po hotelech  Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn (foto). Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut.

Nejlepší ceny dosáhnete při 4-lůžkových pokojích, které jsou dostatečně prostorné. Akční nabídky hotelů v New Yorku naleznete v tomto odkaze.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-10-13T01:01:29+02:00

56 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce