Mapa

NEW YORK s odletem z Prahy / Varšavy - 7.728 Kč.

5 komentářů
2013-08-05T11:39:30+02:00

O akci

Nikdy neokoukaný tarif na lety do Spojených států amerických je znovu k dispozici - pouze dnes a zítra. Oproti poslední aktualizaci nám padla výrazně cena a dnes tak můžeme zakoupit letenky jen za 8.784 Kč! Jedná se multi-city kombinaci letů na trase Praha - New York - Manchester. Zkušenější cestovatelé mohou ukončit svou cestu již v Londýně. V ceně je odbavené zavazadlo do 23 kg.

*6.8. Aktualizace o tarif s odletem z Varšavy za 7.728 Kč

Možné destinace: Příkladové termíny: 13-20.11., 20-27.11.,  27.11.-4.12., a jiné

Alternativou mohou být zpáteční letenky z Prahy s Lufthansou za 12.628 Kč. ESTA - online zažádejte o povolení ke vstupu do USA, platnost povolení je 2 roky a stojí 14$.

Letenky z Prahy do New Yorku a zpět do Manchesteru

Ačkoliv jsou letenky dostupné pro návrat do Manchesteru, můžete svou cestu ukončit při přestupu v Londýně, a odtud dále pokračovat do Prahy, Brna, Ostravy, Bratislavy a dalších x letišť ve Vašem okolí. V tomto případě si nechte dostatečný časový prostor, jelikož budete přejíždět mezi letišti. Metrem z Heathrow a poté Terravision na konkrétní letiště za +/- 10 liber. Ukončení cestu provedete požádáním o odbavení pouze do Londýna, případně na letišti oznámíte, že dál nepokračujete a chcete svá zavazadla.

Jak z Manchesteru

Nejen do Prahy můžete letět z Manchesteru. Například s easyJet nebo Jet2 zakoupíte letenky od 780 Kč, v ceně je však pouze příruční zavazadlo, které je u easyjetu limitované pouze rozměrem, nikoliv vahou. Přikoupení dalšího zavazadla činí +/- 400 Kč.

Do Katovic či Krakova létá společnost Ryanair za téměř ty samé peníze.

Ubytování v Queensu

Osobně mohu doporučit hotel Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn, který naleznete ihned vedle předchozího hotelu v Queensu. Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut.

Akční nabídky hotelů v New Yorku naleznete v tomto odkaze.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-08-05T11:39:30+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jklomngz
jklomngz
před 10 lety

Ahoj, měla bych ještě prosím jeden dotaz k cestě do USA :). Poletím v listopadu do Kalifornie. Estu mám platnou z minulé cesty do 6.1.2014, uvádí se tam např. i místo, kde nastoupím na letadlo do USA. To mám Londýn jako naposled, takže to asi není problém. Ale místo pobytu a adresu tam mám uvedenou San Diego, i když teďka budu asi většinou v Los Angeles... No, stručně mě vlastně zajímá, jestli je nutné zařizovat Estu na každou cestu zvlášť nebo můžu použít tu minulou, když mi ještě platí :). Díky.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Bude stačit ta z loňska. Let a pobyt jsou nepovinné informace, já je nevyplňuji vůbec.

Avatar uživatele eva.tomasek
eva.tomasek
před 10 lety

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně tohoto letu: http://cestujlevne.gol.idc.cz/index.php?action=vFlights&flights[0][departureDate]=2013-11-16&flights[0][destination]=LAX&flights[0][origin]=PRG&flights[1][departureDate]=2013-11-30&flights[1][destination]=EDI&flights[1][origin]=LAX&travelers[0]=ADT&returnTicket=multi&dateVariants=close&step=ChooseFromFour - za 13 732 Kč. Při cestě tam i zpět je docela málo času na přestup v Londýně (něco přes hodinu), což se mi zdá docela málo. Kdyby náhodou došlo k tomu, že by mi navazující let uletěl, je letecká společnost povinna mě dopravit dalším spojem zdarma do LA (resp. do Edinburghu)? Nebo by to šlo už na moje náklady? Taky bych se chtěla zeptat, kde máte pobočku - když bych si chtěla koupit letenku přes tyhle stránky, je tam možnost zaplatit kartou na pobočce... Díky moc.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý den, více jak hodina na přestup je dostačující. Ale i v případě, kdy let nestihnete, budete zdarma přebookování na další let do cílové destinace. Z Londýna do LA to nebude problém, létá to častěji jak do Prahy. Co se týče platby na pobočce, spolupracujeme se společností Letuška.cz, která za nás vystavuje letenky. Zaplatit tak můžete v jejich kancelářích, které naleznete zde - http://www.letuska.cz/kontakty

Avatar uživatele kutlime
kutlime
před 10 lety

Příkladový termín 23. 12. - 1. 1. vychází za 16 116,- na osobu. :-(

Další akce