Norsko

Norsko na víkend: letenky do Tønsbergu - 445 Kč.

21 komentářů
2014-03-20T16:05:31+01:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Za pozdním jarem a zároveň brzkým létem se můžete vydat na západ Skandinávie. Konkrétně pak do oblasti norského Vestfoldu, odkud to jsou necelé 2 hodiny jízdy do hlavního města Norska - Osla. Vydat se však můžete i po okolních městech - Tønsberg, Larvik, Porsgrunn, Sandefjord či Skien.

Letenky z Vratislavi do Sandefjordu zakoupíte u aerolinií Wizzair za krásných 68 zlotých / 445 Kč. Letenky jsou dostupné ve víkendových termínech pátek - pondělí.

Ceny jsou platné pro členy Wizz Discount klubu – nečlenové si připočítají +750 Kč za členství k celé rezervaci, nikoliv osobě. Členství je platné 1 rok od data nákupu.

Do Vratislavi jezdí z Prahy přímý spoj autobusového dopravce Polskibus a nově taktéž Simple Express. Autem lze zaparkovat v centru města bezplatně na sídlištích. Z Pardubic pak můžete využít služeb ČD, kdy jízdenka stojí 275 Kč.

Okolí Sandefjordu a kudy kam

Nejlepším způsobem jak se pohybovat po okolí Sandefjordu je vypůjčení si jízdního kola na kterém můžete dojet i k pobřeží Severního moře. Ze Sandefjordu můžete taktéž přeplout trajekty Color Line do švédského Strömstadu.

Nejdražším nákladem celé cesty bude bez pochyby ubytování, a to nehledě na to, zda zvolíte kvalitní hotely či low-costové hostely. Teploty v Norsku v tomto období v noci padají k 10°C, proto spaní ve spacáku nemusí být příliš komfortní. Jistou alternativou je půjčení osobního automobilu na letišti a zabít tak dvě mouchy jednou ranou.

[start][prilet]Oslo Torp[/prilet][mezikrok][trf][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-03-20T17:05:31+01:00

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce