Norwegian zahájí novou linku z Prahy do norského Stavangeru - 2.150 Kč.

Norsko
Před 10 měs

Jak akci využít?

Milovníci severské přírody mohou začít spřádat plány pro nadcházející sezonu, kdy bude zahájena nová přímá linka z Prahy do norského Stavangeru. Aktuálně jsou dostupné letenky za 80 € pouze během zimního letového řádu, od listopadu do března, a to s dvěma rotacemi týdně - ve středu a sobotu.

Hlavním lákadlem během slunných dnů však nebudou fjordy ani Stavanger samotný, nýbrž legendární vyhlídka Preikestolen.

  • Praha - Stavanger za 80 € / 2.150 Kč rezervuj na norwegian.com
  • Cestovní období: 2.11.2016 - 25.3.2017
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x23 cm a váze 10 kg + jedna malá brašna / kabelka. Na palubách je dostupný bezplatný internet.

Vývoj cen a zejména ohlášení prodejů na letní sezonu budeme samozřejmě sledovat. Chcete-li být informováni nejen o této akci jako první, nastavte si našeho hlídače akčních letenek.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

7 komentářů

Avatar uživatele slavkajanovska

v zime odporucam vystup s mackami a palickami.vyhoda zimneho vystupu je, ze je tam velmi malo ludi.krasa :-)

Avatar uživatele filda2005

Ted jsem se tam koupal ( tyden zpatky ), Doporucuju si na miste pujcit auto a objet vsechny tri mista ktera jsou v blizkem okoli! Je to ten vklineny kamen, trolsky jazyk, a ta pekelna propsat, a pokud zbyde cas tak i fjordy.

Avatar uživatele neji

Jenomže jenomže, lákat na Preikestolen v zimním období nedává moc smysl, neboť by měl být uzavřen. :) Já na něm byl loni v květnu a tam jasně stálo, že je otevřen teprve chvíli po zimním období.... a i přesto tam bylo cestou nahoru trochu sněhu... :) Akce dobrá, to jo, ale výstup na Preikestolen podle mě bude v zimě uzavřen. :)

"během slunných dnů" :) o uzavření vím..

Avatar uživatele tvrabec

Máte tam překlep. V březnu 2016 nejspíš nepoletím :(

Sotva jsem si navykl na 2016, už mi tam cpou 2017... :D díky.

Avatar uživatele anyx

Máte chybu v období - do 25.3.2016

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Norsko  

Země trollů a nepopsatelné přírody

Norsko (norsky Norge) je jednou ze skandinávských zemí, která se rozkládá na nejsevernějším cípu Evropy, Skandinávském poloostrově. Západ země omývají Atlantický oceán a Norské moře, na východě země sousedí se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Země je známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však také kilometry dlouhé fjordy, národní parky, jezera, ledovce, náhorní plošiny a další přírodní úkazy.

Průvodce pro Norsko