Nově: letenky z Prahy na letiště Paříž Orly - 2.330 Kč.

Jak akci využít?

O tom, že se Praze bude v letošním roce dařit, jsem vás již informoval v článku Expanze na PRG 2014. Další novinkou letního letového řádu je linka Praha - Paříž Orly společnosti Transavia. Letiště Praha tak po dlouhé době získá spojení s letištěm na jihu Paříže, na které bývá poměrně často upozorňováno díky akcím na dálkové lety.

Nejen k přípoji na další let, ale taktéž pro víkendovou návštěvu Paříže můžete využít této linky. Létá se v po,se,čt,pa,ne v časech tam 21:00-22:50, zpět 18:30-20:15.

Dopravce standardně umožňuje přepravu příručního zavazadla zdarma, odbavené do 15 kg za 10€ / cesta. Aktuálně naleznete spoustu termínů za nejnižší cenu 85€, a to i o letních prázdninách.

Hledáte-li slevu na parkování na letišti, využijte promo kód u Goparking.cz.

Doprava z letiště Orly je rychlá a snadná. Nejlevnější variantou je tramvajová linka 7 nebo autobus č.183 jezdící na stanici metra Villejuif, odkud se do 15 minut dostanete do centra města. K cestě postačí jeden ticket T+, který v 10 kusém balení stojí 13€.

Levné hotely v Paříži

Ubytování v Paříži nabízí každému přesně to své - od levných hostelů až po luxusní hotely či apartmány. Pro vyhledání ubytování dle data a preferencí použijte nejznámější portál booking.com.

Cestování v Paříží

Pokud se chcete v Paříži častěji přesunovat hustou sítí metra a budete třeba plánovat výlet do Versailles, nemalé peníze ušetříte při pořízení vícedenní turistické jízdenky Paris Visite.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele eirien

Zdravím, chcela by som sa spýtať, či je možné platiť letenky prostredníctvom VISA Electron. Dík za odpoveď.

Určitě v tomto není problém :)

Avatar uživatele svaskova.b

Co ještě budu muset zaplatit na letišti?

Blanko, co byste chtěla na letišti platit? Koupíte si letenku, na letišti již nic neplatíte, pokud samozřejmě nebudete mít nadváhu zavazadla apod.

Avatar uživatele ganjoman

Jde o normalni cenu tohoto dopravce nebo jde o akci?

Tento dopravce je značně atypický. Akce nemívá a tak je toto nejnižší cena za kterou půjdou v dlouhodobém horizontu letenky zakoupit. Na našem webu rozhodně "normální" ceny nenajdete ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Hurá za zážitky!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další akce