Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nové linky do parádních destinací přidává od března 2017 Wizz Air z velmi dobře dostupných polských Katovic. Létat začne přímo z Katovic na Island, Sicílii, Maltu a do Lisabonu! Aktuální ceny začínají na 258 zlotých / 1.625 Kč při odletu do sicilské Catanie, lze ale očekávat v průběhu zimy posuny, cenová politika Wizz Airu je poněkud nevyzpytatelná.

Jako vždy u Wizz Airu, na nejnižší ceny dosáhnete jen se členstvím v klubu WDC, které se zejména u těchto destinací rozhodně vyplatí.

  • Rezervace na Wizzair.com >>
  • Katovice - Catania (Sicílie) od 258 zł / 1.625 Kč 
  • Katovice - Reykjavík (Island) od 339 zł / 2.123 Kč
  • Katovice - Malta od 388 zł / 2.444 Kč
  • Katovice - Lisabon od 471 zł / 2.971 Kč
Zavazadla zdarma představují jeden kus o rozměrech 42x32x25 cm, další za doplatek dle trasy. Například za 23kg zavazadlo na Island si připlatíte 575 Kč v jednom směru.

Mapa nových linek od jara 2017 z Katovic:

ktw-new-routes

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Hanka _4
Hanka _4

Váhám ohledně členství .. vyplatí se i pro jednu osobu pro jeden zpáteční let ?

před 5 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Nevyplatí :-) úspora bude asi 550 Kč, členství stojí 900 Kč. Pokud bys však měla v následujícím roce nutkání koupit ještě jednu letenku, tak pak se zase vyplatí :D

před 5 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Vždycky propočítat včetně zavazadel, neboť s členstvím jsou levnější i zavazadla. Pokud máš v plánu letět s Wizzem více než jednou, určitě se pak vyplatí i u jedné osoby.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele djmouse
djmouse

ISLAND JE! Island je ale létá se né od března ale od dubna, stačí dát do vyhladávače duben, bez slevy za Wizz club je to 7.4.2017 tam az 309zl a 21.4.2016 zpět za 479 zpět, se slevou samozřejmě méně, chce si to pohledat ideální termín.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele info_67
info_67

Našel někdo termín na Island za akční cenu?

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele jan.orven
jan.orven

Poláci mají ohromné množství spojů z Katovic, Krakova a Vratislavi. Proč jezdit do Ostravy?

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele yarkos
yarkos

tie katowice - lisabon od 471 zl su obojsmerne? Na ake terminy to prosim je?

před 5 lety
Avatar uživatele
Kryštof Hájek

Ano, obousměrně. Jak píšeme, tak tyto ceny pouze pro členy Wizz Discount Club, například termín 5.-9. dubna. Ale ceny jsou nahozené teprve pár dní, takže je možné, že během zimy se budou snižovat. I když u Wizz Airu člověk nikdy přesně neví.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele savrc
savrc

Ahoj, nasel jste nekdo termin na Island za akcni cenu? Diky za radu a pomoc

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele
norbic

Nebo z Budejc :-)

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele
Jajda

Doufám, že tyto destinace boudou jednou operovány z Prahy, nebo Brna.

před 5 lety
Avatar uživatele ruda41
ruda41

nebo Ostravy

před 5 lety
Avatar uživatele dolphi
dolphi

Po dnešním článku na Idnes, je Ostrava po smrti alias Michael Schumacher. Mě by spíše zajímalo koho oslovili ČSA a Travel Service, sice o tom nemám páru. Ale vím jak ty kravky posílají emaily do VŘ na firmy co to nedělají. Kurde zavolam do Ryannairu jestli by nám neudělal jednou týdně linku do Helsinek a Amsterdamu, tu máš 600 mega a je ne? (Ano systém přerozdělování je naho.no vím) Zkus rok a uvidíme. http://ostrava.idnes.cz/nizozemi-ani-finsko-o-linky-nebyl-zajem-fc2-/ostrava-zpravy.aspx?c=A160907_2271580_ostrava-zpravy_sme

před 5 lety
Avatar uživatele gumiczka
gumiczka

:D proč z Ostravy?

před 5 lety
Avatar uživatele Ondřej _1
Ondřej _1

Bolševici v Ostravě.... - ale dobře jim tak - Letiště Katowice je malinko přes 100 Km - celou cestu po nové dobré dálnici. Za hodinku jsi tam a parkoviště pro Čechy / Slováky skoro zadarmo! Ty nové linky zvláště Portugalsko - konečně!!! Super zpráva!

před 5 lety
Avatar uživatele Karel
Karel

Dále konkurence z blízkých letišť - například Mnichov, Vídeň, případně Drážďany. Ty woe, že tam neuvede právě Katovice, které jim berou 99,9% klientů...aneb raději na to nejmenované letiště v Polsku radši neupozorňujte, paní mluvčí...

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Aladdin Beach Resort, Hurhada
ušetříš až 50%
Tam jsi vždycky chtěl!
Neapol - Pompeje
ušetříš až 67%
A už tam budem?
Zanzibar
ušetříš až 43%
Hurá za zážitky!
Punta Cana
ušetříš až 39%
Tam chceš!
5233 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Comino
Malta

Rozmanitý ostrovní stát ve Středozemním moři

Málokterý ostrov ve Středozemí toho může nabídnout tolik jako Malta. I přes to, že se jedná o nejmenší stát v Evropské unii a s rozlohou 316 kmdokonce 10. nejmenší na světě, naleznou tu své snad všechny věkové skupiny s rozličnými zájmy.

Rodinám s dětmi poskytne moře, pláže, teplo, slunce, mladším rušný noční život a starším naopak klid ve slunci souostroví. Na každém rohu na vás navíc bude dýchat bohatá historie se všudypřítomnými památkami, které ani nestihnete všechny projít. To vše pouhé 2,5 hodiny letu z Prahy.

Maltské souostroví se skládá ze tří obydlených ostrovů, z nichž každý nabídne jedinečné zážitky a i přes svoji (ne)velikost vás zabaví klidně na týden.

Malta leží ve stejném časovém pásmu jako ČR.

Průvodce pro Malta

Zavřít boční panel
Papuchalk tlustozobý
Island

Země ohně, ledu a elfů

Island je poměrně izolovaný ostrov nacházející se mezi Severním ledovým oceánem a Atlantikem. Leží těsně pod polárním kruhem a jeho nejbližším sousedem je Grónsko, které se nachází přibližně 1.500 km západně, a dále Faerské ostrovy ležící jihovýchodně od Islandu.

Island je země nesmírných kontrastů, což znamená, že na své si tu přijde každý. Ať už nadšeně skáčete po horách, nebo raději skočíte do přírodního bazénu vyhřívaného geotermální vodou, Island vám nabídne obojí a ještě mnohem více.

Předtím, než na Islandu přistanete, si při pozorování ostrova z letadla budete myslet, že se právě chystáte přistát na jiné planetě. Sopky, ledovce, gejzíry, geotermální prameny a doutnající země vás ohromí. Není vůbec divu, že se Island stává populární destinací pro celou škálu cestovatelů.

Průvodce pro Island

Zavřít boční panel
Algarve
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko