Nově: zpáteční letenky z Prahy do Basileje - 1.848 Kč.

Švýcarsko
Před rokem

Jak akci využít?

Nedávno jsme vás jako jediní informovali o nové lince společnosti easyJet z Prahy do švýcarské Basileje. Dnešním dnem došlo k nahrání cen do systému a je možné tyto letenky rezervovat. Vzhledem k zahájení prodeje jsou ceny téměř ve všech termínech totožné a začínají na 1.848 Kč plus povinný poplatek 400 Kč za celou rezervaci (rozpočítá se mezi cestující).

Lety jsou operovány každou středu, pátek a neděli s odletem a příletem v poledne. Rotace jsou ideální k prodlouženému víkendu, včetně adventu. Dva dny vám na návštěvu Basileje budou bohatě stačit.

  • Praha - Basilej od 1.848 Kč rezervuj na easyjet.com
  • + poplatek 400 Kč za rezervaci
Nezapomeňte, že Švýcarsko je celkem finančně náročná destinace a pobyt v hotelu pořídíte od 2 tisíc za noc, počítejte spíše s 2.500 Kč za noc. V ceně hotelu je vždy jízdenka na MHD po dobu pobytu. Osobně mohu doporučit tento 3* hotel Alfa se snídaní rezervovaný při ceně 2.598 Kč za pokoj.

Celkově se dá odhadnout předpokládaný náklad na 6 - 7 tisíc za víkend a osobu.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

2 komentáře

Avatar uživatele posticka

Hezky den, souhlasim s diskutujicim "Jurou". V Basileji jsem skoro 2 roky zil a tak to tam docela znam. Nejrozumnejsi je si ubytovani rezervovat v Francii a nebo Nmecku (jsou doslova za rohem). I lide s kterymi jsem pracoval tak velice casto dojizdeli z Mulhouse nebo z jinych blizsch vzdalenejsich koncin v FR an DE.

Avatar uživatele Marahuholloris

F1 u letiste na francouzské straně.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Švýcarsko  

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko