Jak akci využít?

Nedávno jsme vás jako jediní informovali o nové lince společnosti easyJet z Prahy do švýcarské Basileje. Dnešním dnem došlo k nahrání cen do systému a je možné tyto letenky rezervovat. Vzhledem k zahájení prodeje jsou ceny téměř ve všech termínech totožné a začínají na 1.848 Kč plus povinný poplatek 400 Kč za celou rezervaci (rozpočítá se mezi cestující).

Lety jsou operovány každou středu, pátek a neděli s odletem a příletem v poledne. Rotace jsou ideální k prodlouženému víkendu, včetně adventu. Dva dny vám na návštěvu Basileje budou bohatě stačit.

  • Praha - Basilej od 1.848 Kč rezervuj na easyjet.com
  • + poplatek 400 Kč za rezervaci
Nezapomeňte, že Švýcarsko je celkem finančně náročná destinace a pobyt v hotelu pořídíte od 2 tisíc za noc, počítejte spíše s 2.500 Kč za noc. V ceně hotelu je vždy jízdenka na MHD po dobu pobytu. Osobně mohu doporučit tento 3* hotel Alfa se snídaní rezervovaný při ceně 2.598 Kč za pokoj.

Celkově se dá odhadnout předpokládaný náklad na 6 - 7 tisíc za víkend a osobu.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele posticka
posticka

Hezky den, souhlasim s diskutujicim "Jurou". V Basileji jsem skoro 2 roky zil a tak to tam docela znam. Nejrozumnejsi je si ubytovani rezervovat v Francii a nebo Nmecku (jsou doslova za rohem). I lide s kterymi jsem pracoval tak velice casto dojizdeli z Mulhouse nebo z jinych blizsch vzdalenejsich koncin v FR an DE.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele Marahuholloris
Marahuholloris

F1 u letiste na francouzské straně.

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 54%
To bude jízda!
ušetříš až 12%
A už tam budem?
ušetříš až 23%
Tam chceš!
ušetříš až 57%
Jedem!
4569 starších akcí
Zavřít boční panel
Švýcarsko

Kousek velehor uprostřed Evropy

Švýcarská konfederace se nachází ve střední Evropě, jihozápadně od České republiky. Sousedí s Německem, Francií, Itálií, Rakouskem a Lichtenštejnskem. Vzhledem ke své snadno dostupné poloze uprostřed Evropy a alpským masivům rozléhajícím se po celé jižní polovině země je Švýcarsko vyhledávanou destinací pro všechny milovníky hor a aktivit s nimi spojených. Ale nejen to, Švýcarsko zaujme i svou bohatou historií a kulturou – města jako Ženeva, Curych či hlavní město Bern určitě stojí za návštěvu.

Průvodce pro Švýcarsko