Cinqueterre

Novinka: easyJet začne létat na trase mezi Prahou a Benátkami - 1.481 Kč.

7 komentářů
2015-10-06T12:03:09+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Příští rok čeká letiště Václava Havla hra škatulata hýbejte se.. Zejména díky nízkonákladovým dopravcům se změní kapacity na jednotlivých evropských linkách. Dopravce easyJet dnes uveřejnil svou novou leteckou linku z Prahy pro rok 2016, která zamíří do italského Benátska. Konkrétně se bude létat z Prahy 3x týdně (út, čt, so) na letiště Benátky Marco Polo. Na stejné letiště létá již nyní ČSA a Volotea, o pár kilometrů vedle na letiště Treviso Benátky společnost Wizzair.

Současné ceny letenek začínají na 1.500 Kč při koupi dvou zpátečních letenek (easyJet má povinný poplatek za platbu kartou ve výši 400 Kč). Jak znám cenovou politiku easyJetu, levnější letenky nenabídne a raději linku znovu ukončí. Naopak se můžeme těšit příznivějším cenám u Wizzairu a Volotei.

  • Letenky Praha ⇄ Benátky Marco Polo zakoupíte na easyJet.com
  • V provozu od 4.2.2016
Benátky jsou v roli nové destinace u easyJetu spíše zklamáním. Stále v Praze chybí odvaha dopravců nabídnout přímé spojení do středomořských letovisek a destinací na Pyrenejském poloostrově, přičemž sezonní poptávka by jistě minimálně dvě rotace týdně uživila. Znovu nám nezbývá než doufat nebo se za levnými letenkami přesunout do Bratislavy či Polska.

EasyJet letos nabídl tuzemským cestovatelům znovuobnovenou linku do Basileje a Říma. Obě destinace dopravce začátkem příštího roku ukončí.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2015-10-06T13:03:09+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce