Novinka: easyJet začne létat na trase mezi Prahou a Benátkami - 1.481 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Příští rok čeká letiště Václava Havla hra škatulata hýbejte se.. Zejména díky nízkonákladovým dopravcům se změní kapacity na jednotlivých evropských linkách. Dopravce easyJet dnes uveřejnil svou novou leteckou linku z Prahy pro rok 2016, která zamíří do italského Benátska. Konkrétně se bude létat z Prahy 3x týdně (út, čt, so) na letiště Benátky Marco Polo. Na stejné letiště létá již nyní ČSA a Volotea, o pár kilometrů vedle na letiště Treviso Benátky společnost Wizzair.

Současné ceny letenek začínají na 1.500 Kč při koupi dvou zpátečních letenek (easyJet má povinný poplatek za platbu kartou ve výši 400 Kč). Jak znám cenovou politiku easyJetu, levnější letenky nenabídne a raději linku znovu ukončí. Naopak se můžeme těšit příznivějším cenám u Wizzairu a Volotei.

  • Letenky Praha ⇄ Benátky Marco Polo zakoupíte na easyJet.com
  • V provozu od 4.2.2016
Benátky jsou v roli nové destinace u easyJetu spíše zklamáním. Stále v Praze chybí odvaha dopravců nabídnout přímé spojení do středomořských letovisek a destinací na Pyrenejském poloostrově, přičemž sezonní poptávka by jistě minimálně dvě rotace týdně uživila. Znovu nám nezbývá než doufat nebo se za levnými letenkami přesunout do Bratislavy či Polska.

EasyJet letos nabídl tuzemským cestovatelům znovuobnovenou linku do Basileje a Říma. Obě destinace dopravce začátkem příštího roku ukončí.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele cestovatelTom

Prosím tě ten poplatek 400 Kč je již obsazen v částce, když si vybírám lety nebo je přičten dodatečně až před samotnou platbou?

Avatar uživatele lukas

Poplatek je již obsažen v ceně letenky, resp. je rozpočítáván na všechny pasažéry.

Avatar uživatele michaela.capoun

Ahoj, nenašla jsem stránky, kde jste se zabývali "hacknutím" stránek Easyjetu. Blbě jsem si totiž zarezervovala letenky do Říma. Potřebuju letět už ráno a mám je na odpoledne. Nevíte co s tím? Vyjde mě líp. když koupím nové Řím->PRG , ale samostatné zpáteční stojí docela dost... Děkuju!!

Ahoj Míšo, zkus sama změnit letenky skrz manage booking - více jak 60 dní do odletu je za 550 Kč. Jinak návod na odlet ze zahraničí je zde https://www.cestujlevne.com/reklamni-kod-sleva-easyjet/

Avatar uživatele michaela.capoun

Díky Dave, tomu jsem se právě chtěla vyhnout. Letíme už za měsíc, takže změna letu 1700Kč. Nakonec koupím novou letenku, vyjde mě to líp a tu zpáteční prostě nechám propadnout. To mě už nezabije ;)

Avatar uživatele ladiskav

A cim mam platit abych usetril 400? Prevodem?

Ničím, ušetřit lze jen tím, že koupíš letenky pro více osob najednou, aby se poplatek rozložil mezi cestující.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To musíš vidět!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

To bude jízda!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie