Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Příští rok čeká letiště Václava Havla hra škatulata hýbejte se.. Zejména díky nízkonákladovým dopravcům se změní kapacity na jednotlivých evropských linkách. Dopravce easyJet dnes uveřejnil svou novou leteckou linku z Prahy pro rok 2016, která zamíří do italského Benátska. Konkrétně se bude létat z Prahy 3x týdně (út, čt, so) na letiště Benátky Marco Polo. Na stejné letiště létá již nyní ČSA a Volotea, o pár kilometrů vedle na letiště Treviso Benátky společnost Wizzair.

Současné ceny letenek začínají na 1.500 Kč při koupi dvou zpátečních letenek (easyJet má povinný poplatek za platbu kartou ve výši 400 Kč). Jak znám cenovou politiku easyJetu, levnější letenky nenabídne a raději linku znovu ukončí. Naopak se můžeme těšit příznivějším cenám u Wizzairu a Volotei.

  • Letenky Praha ⇄ Benátky Marco Polo zakoupíte na easyJet.com
  • V provozu od 4.2.2016
Benátky jsou v roli nové destinace u easyJetu spíše zklamáním. Stále v Praze chybí odvaha dopravců nabídnout přímé spojení do středomořských letovisek a destinací na Pyrenejském poloostrově, přičemž sezonní poptávka by jistě minimálně dvě rotace týdně uživila. Znovu nám nezbývá než doufat nebo se za levnými letenkami přesunout do Bratislavy či Polska.

EasyJet letos nabídl tuzemským cestovatelům znovuobnovenou linku do Basileje a Říma. Obě destinace dopravce začátkem příštího roku ukončí.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele cestovatelTom
cestovatelTom

Prosím tě ten poplatek 400 Kč je již obsazen v částce, když si vybírám lety nebo je přičten dodatečně až před samotnou platbou?

před 7 lety
Avatar uživatele lukas_5
lukas_5

Poplatek je již obsažen v ceně letenky, resp. je rozpočítáván na všechny pasažéry.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele michaela.capoun
michaela.capoun

Ahoj, nenašla jsem stránky, kde jste se zabývali "hacknutím" stránek Easyjetu. Blbě jsem si totiž zarezervovala letenky do Říma. Potřebuju letět už ráno a mám je na odpoledne. Nevíte co s tím? Vyjde mě líp. když koupím nové Řím->PRG , ale samostatné zpáteční stojí docela dost... Děkuju!!

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ahoj Míšo, zkus sama změnit letenky skrz manage booking - více jak 60 dní do odletu je za 550 Kč. Jinak návod na odlet ze zahraničí je zde https://www.cestujlevne.com/reklamni-kod-sleva-easyjet/

před 7 lety
Avatar uživatele michaela.capoun
michaela.capoun

Díky Dave, tomu jsem se právě chtěla vyhnout. Letíme už za měsíc, takže změna letu 1700Kč. Nakonec koupím novou letenku, vyjde mě to líp a tu zpáteční prostě nechám propadnout. To mě už nezabije ;)

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele ladiskav
ladiskav

A cim mam platit abych usetril 400? Prevodem?

před 7 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

Ničím, ušetřit lze jen tím, že koupíš letenky pro více osob najednou, aby se poplatek rozložil mezi cestující.

Přidat odpověď
před 7 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Mauritius pláže
ušetříš až 26%
Jedem!
Domky na Madeiře
ušetříš až 33%
To budou fotky!
Almadraba
ušetříš až 49%
A už tam budem?
K moři do Alicante z Prahy
3 048 Kč
2022-05-19T12:02:42+02:00 0 komentářů
Tropea - Kalábrie
ušetříš až 64%
Tam jsi ještě nebyl!
5455 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie