Cinqueterre

Novinka: easyJet začne létat z Prahy do Neapole - 1.674 Kč.

4 komentáře
2015-10-22T14:01:51+02:00

O akci

Příští rok bude na ruzyňském letišti opravdu rušno, dopravci anoncují s téměř týdenní pravidelnosti nové linky nebo navyšují frekvence na těch stávajících. Od 28. března se můžete těšit na pravidelnou linku do Kampánie Praha – Neapol na křídlech EasyJet. Linka bude v provozu dvakrát týdně vždy v pondělí a pátek, časy průletů v Praze jsou výhodně nastavené na dopolední hodiny.

Nemáme sami nicméně odvahu komentovat kroky a záměr dopravce, protože na dané trase již létá několik let Wizzair. Věříme, že potenciální cestující by spíše uvítali linky na ostrovy ve Středozemí či do destinací, kde dosud není vhodné spojení. Nová linka jak se zdá je jen vyústěním expanze na letišti v Benátkách.

Nejlevnější zpáteční letenka na této trase je momentálně za 1.674 Kč vč. 400 Kč poplatku, při více osobách se tento poplatek rozpočítává mezi ostatní cestující. Letenky pro víkendové pobyty jsou o pár stokorun dražší.

  • Letenky Praha ⇄ Neapol zakoupíte na easyJet.com
  • V provozu od 28. března 2016
Jediným pozitivim na této lince je snad to, že v Neapoli můžete pokračovat dalšími linkami dopravce např. na Sicílii, v sezóně na řecké ostrovy apod.

EasyJet letos oznámil ukončení pravidelného spojení Praha - Řím a Praha - Basilej a otevření linky Praha - Benátky, o které jsme vás informovali před pár dny.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-10-22T14:01:51+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce