Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Pronikněte do historie starověkého Řecka a do někdejší kolébky lidské civilizace prostřednictvím jedinečných antických památek, na které narazíte v bájných Athénách doslova na každém kroku. Nasáklí atmosférou Athén se přesunete na nejzelenější řecký ostrov Korfu. Tento ostrov láká na začátku sezóny především k aktivnímu odpočinku v nádherné přírodě s velmi bujnou vegetací, ale také k relaxování na mnohých plážích zasazených do krásných a skalnatých zátok.

K tomu, abyste mohli strávit pár dní v hlavním městě Řecka, a pak několik dní na ostrově Korfu vám stačí velmi levná kombinace letenek od Ryanairu s odletem z bratislavského letiště. Příkladem mohou být 3 letenky na červen v celkové ceně 70,57 euro neboli v přepočtu asi 1.910 Kč.

  • Všechny letenky za 70.57 € / 1.910 Kč rezervujte na www.ryanair.com
    • 2.6. Bratislava – Athény za 22.99 €
    • 5.6. Athény – Korfu za 24.59 €
    • 10.6. Korfu – Bratislava za 22.99 €
Ryanair je velkorysý, co se týče přepravy příručních zavazadel, proto byste si měli na celou dobu vystačit pouze s nimi. Na palubu si můžete vzít dva kusy, jejichž rozměry by neměly překročit 55×40×20 a 35×20×20 cm, u většího zavazadla si hlídejte hmotnost, ta může být max. 10 kg, u menšího není limit stanoven.

V Řecku

Na pobyt v Athénách si po příletu pořiďte nejlépe 3 denní jízdenku zahrnující přepravu z/na letiště. Vzhledem k pozdnímu příletu budete muset využít pro dopravu do centra autobusový spoj, ale je možné, že dřívějším příletem z Bratislavy stihnete i poslední metro. Přehled jízdenek a cen v tomto ceníku.

Na hlavní památky v Athénách využijete sdruženou vstupenku za 12 euro s jednotlivými kupóny, které postupně využijete na Akropoli, Dionýsovo divadlo, řeckou a římskou agoru, Hadriánovu knihovnu a Kerameikos.

Po příletu na Korfu doporučujeme vypůjčit auto a projet ostrov křížem krážem, 5 denní pronájem vás vyjde na minimálně 4 tisíce.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Všude dobře, co doma!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Jedem!
Ragusa
ušetříš až 60%
Honem, dokud jsou místa!
Gambie
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Akropole v Athénách
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na více než 6 000 ostrovech, z toho téměř 200 obydlených. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko