Od zimy s novou aerolinkou French blue na Dominikánu - 8.005 Kč.

Dominikánská Republika
Před 10 měs

Jak akci využít?

Nový dopravce, který vzlétne letošní rok do nebes nese název French blue. Nízkonákladová aerolinie se soustředí na francouzské cestovatele směřující během zimní sezony za teplem a nejen jim aktuálně servíruje zpáteční letenky z pařížského letiště Orly do Punta Cany za 296 €, tedy 8.005 Kč. Lety budou operovány letounem Airbus A330-300.

V základním tarifu je pouze sedačka a příruční zavazadlo, o 50 € na let více získáváte zapsané zavazadlo, amenity kit a občerstvení během letu.

  • Paříž - Punta Cana za 296 € / 8.005 Kč rezervuj na frenchblue.com
  • Cestovní období: 10.9.2016 - 5.6.2017 (mimo Vánoc)
Později zařadí aerolinka do své nabídky mnohem atraktivnější destinaci, a to Réunion s prodejem od 15. září a prvním letem v červnu 2017.

Pouze se zastávkou v Paříži

Vzhledem k času odletu z Paříže je nemožné si naplánovat přískok bez sečkání alespoň jedné noci v tomto městě. Doporučuji proto spojit cestu i s návštěvou historického centra Paříže.

Přískok pořídíte od 63 € / 1.700 Kč na transavia.com, s příletem na letiště Orly. Počítejte i zde s případným doplatkem za odbavené zavazadlo.

Vyplatí se?

Po sečtení pro a proti získáváme příjemnou alternativu k drahým letům z Prahy, kde se průměrná cena pohybuje okolo 16 tisíc korun a zároveň prostor pro sladění termínu letů s dovolenou. Na druhou stranu je nutné počítat s tím, že přijdete o pohodlí, které byste měli při využití přímých letů z Německa s nákupem letenek na poslední chvíli ve stejné cenové kategorii.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele kikina

Zatím Reunion není v prodeji. :-(

Avatar uživatele Monikaamely

No nevím proč ale když dám odlet 2.1 a návrat 20.1 tak mě to pro dva stojí 1173 euro a to je 31000,- takže to zas tak levně nevychází. Cena 8000,- je za jeden let tedy

A co zkusit jiný termín, ne nejžádanější, a poté vidět totožnou cenu jako je na náhledu? Vím o čem píši a rozhodně nebudu uvádět cenu za jeden směr.

Avatar uživatele Billco

Transavia.com .... mě vyhazuje " ERROR " !!!!!!!!!!!!

Avatar uživatele strosm

Mimochodem, do Paříže Transavia zlevnila letenky už na 650 korun jednosměrná, což je jestli se nepletu, nový rekord.

Dobře ty :-) úplně jsem to přehlédl!

Ste si istý tým obdobím? Za tú cenu sa mi v marci/apríli nič nedarí nájsť.

Koukal jsem jen do konce roku, viz http://www.frenchblue.com/fr/destinations/vol-paris-punta-cana Dál jsem nezkoumal ceny, jen dostupnost.

Avatar uživatele urtica

Jak dlouho odhadujete, že to bude za tuhle cenu k dispozici?

Avatar uživatele xcertica

super cena

Avatar uživatele Druid

Nejspíše se vloudil překlep. Lety by měly být (dle infa na oficiálních stránkách) operovány letounem Airbus A330-300 (i wiki uvádí, že společnost vlastní tenhle typ a ne A300).

Jak píšeš :-) opraveno a díky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)