Open-jaw letenky do Sydney nebo Melbourne na příští rok - 17.175 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Nejen výhodné letenky na Nový Zéland lze zakoupit v rámci otevřeného trasování se společností Air China. Do Austrálie, konkrétně Melbourne či Sydney, jsou nabízeny letenky v ceně od 17.175 Kč - platí pro odlety ze Švýcarka s návratem do Londýna. I přesto, že jsou lety spíše pro zkušenější cestovatele, neboť vyžadují časové sladění s přípoji, cenový rozdíl by mohl zviklat i cestovatele v začátcích.

Letenky zahrnují přestupy v Pekingu, které je při delším čekání možné využít bez byrokratické šikany k návštěvě centra díky transitním vízům - zdarma.

  • Ženeva - Melbourne - Londýn za 17.175 Kč rezervuj >>
  • Basilej - Melbourne - Londýn za 17.465 Kč rezervuj >>
  • Basilej - Melbourne - Londýn za 17.850 Kč rezervuj >>
Cesty jsou povoleny pro rok 2016 s maximální délkou pobytu v délce 3 měsíců od příletu. Před odletem si nezapomeňte zažádat o bezplatné vízum do Austrálie.

Příklad cesty s celodenní přestávkou v Pekingu:

Jak se dopravím do Švýcarska a zpátky z Londýna?

Ženeva – využijte jednosměrného tarifu letecké společnosti Swiss, letenku zakoupíte za 1.396 Kč, pouze příruční zavazadlo.

Basilej – nově od listopadu začne létat mezi Prahou a Basilejí aerolinie easyJet. Nabízí ceny okolo 900 Kč v jednom směru s kabinovým zavazadlem.

Curych – maximálně flexibilní varianta, každý den jezdí noční vlaky z Prahy za 29 €, 830 Kč. Možné je využít vlak i pro Basilej.

Londýn - zde není nic jednoduššího než se přesunout na letiště, z kterého poletí let až do vašeho kraje – Praha, Brno, Ostrava, Bratislava atd.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele zany.sladek

Tato akce zacina az v Breznu, nebo je mozne najit i nejakou kombinaci, ktera by nabizela letenky uz v unoru?

Avatar uživatele carpedi

Dobrý den, mám dotaz na zkušenější cestovatele. Jaké jsou přibližně náklady na jídlo na den? Plánujeme jet ve třech, půjčit si auto a něco málo projet... Nějaké rady, zkušenosti? A je cena letenky z Melbourne na Nový Zéland za cca 5 tisíc v pohodě, nebo se dají v akci sehnat i levněji? Děkuji všem za případně rady a podněty.

Avatar uživatele Takjakotak

Taky mne to jako moc dobra akce neprijde, kdyz Air China nabizi bezne linky z MUC, PRG nebo FRA po cely rok lehce nad 20tis, priskoky do Svycar nebo Anglie sezerou vic casu, penez i nervu. Ale jak kazdy uvazi.

Austrálie je běžně okolo 900 €, neboli 26 tisíc.. Ceny které píšeš, rozhodně nejsou "standardní", ale stejně jako tato akční. Kdo hledá letenky do Austrálie, ví své.

Avatar uživatele Takjakotak

Ano bezne s 5*, cinani krom Cathay jsou tarifne nize a z Nemecka i z Prahy neni problem narazit na RT za 21tis resp 23tis, sam vim, jelikoz shanim sluzebni do Melbourne na listopad. Nicmene davam za pravdu, vsechny do Australie pod 20tis, jsou letenky akcni :) osobne bych dal 23 z PRG nez open jaw. Ale diky, kazdy tip je cenný!

Avatar uživatele airbus360

Sorry, ale jestli to bude stejné, jako s letenkami na NZ, tak se s tím jděte vycpat. Letenky se nepodařilo koupit po uveřejnění akce a zkoušeno několikrát po sobě v průběhu 24 hodin. Furt to při placení spadlo do erorru. Asi si z náš někdo dělá srandu...

Avatar uživatele colomany

Frajere, on tě někdo z vedení tohoto serveru požádal, aby jsi sem chodil a nakupoval přes jejich tipy??? Tak se laskavě hoď do klidu fešáku.

Avatar uživatele airbus360

Ale ale, bacha aby ti nepraskla žilka na hlavě... já jen poukazuji na to, že není dobré zveřejňovat akce které nefungují a nebo slouží jako reklama. Jen tím naštvete více lidí, které spoléhají na levné letenky. Hodně lidí se na tomto spálilo včetně mě a probíralo se na nejednom foru. Takže spíš se hod do klidu ty chytrolíne...

Hoďte se do klidu oba :D Letenky koupit klasicky jdou, otestováno.. Jediný problém může být v nevhodném výběru termínů, jelikož je první část letu code-shareová a tam se dostupnost může kdykoliv měnit.. Několik rezrevací tu za celý den proběhlo, takže není nutné náš osočovat s klamavou reklamou (ani nevím pro koho).. ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

A už tam budem?

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To budou fotky!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Austrálie  

Země protinožců

Austrálie je země podobná žádné jiné. S určitostí to bude vaše životní dovolená, na níž budete vzpomínat a o které budete vyprávět celý život. Austrálie je rozmanitá paleta barev, země Krokodýla Dundee, opálového bohatství a dlouhých písečných pláží. Dobrodružství je přesně tam, kde ho hledáme. Nestačí o tom číst, musíte to zažít.

Průvodce pro Austrálie