Open-jaw lety z Budapešti do Taipei, Hongkongu, Ho Či Minova města aj. - 9.790 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Stále dostupný tarif letecké společnosti Air China naceňuje letenky na trase Budapešť - Taipei - Vídeň pouze na 9.790 Kč. V rámci stejného trasování lze zaletět také do Hongkonu, Bangkoku, Jakarty či Ho Či Minova města. Letenky jsou v omezeném množství dostupné po čas hlavní turistické sezony v jihovýchodní Asii.

  • Budapešť - Taipei - Vídeň za 9.790 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Hongkong - Vídeň za 9.931 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Jakarta - Vídeň za 10.737 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Bangkok - Vídeň za 10.950 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Ho Či Minovo město - Vídeň za 10.997 Kč rezervuj >>
  • Budapešť - Singapur - Vídeň za 11.061 Kč rezervuj >>
Jízdenky do Budapešti a zpět z Vídně zakoupíte do 1.000 Kč (dohromady) na studentagency.cz. Časy letů jsou naprosto ideální, proto není nutné nikde nocovat.

Víza nemusíte řešit - každá z výše uvedených destinací je v minimálně 30 denní bezvízové kategorii. Výjimku tvoří Vietnam, - jak získat vízum radí Čech ve Vietnamu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

22 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marekfilus

Ahoj Dave, šli bychom do Thajska, ale v Pekingu je na přestup 1 hodina. Dá se to stihnout, je to s odbavením nebo bez?

Avatar uživatele cert

Budapešť – Bangkok – Vídeň Celková cena: 13 501 CZK 27. listopad 2015 - 12. prosinec 2015 čím to je?

Počet "levných" míst není neomezený. Holt kdo pozdě chodí...

Avatar uživatele 13gizzy

Ahoj, píšete včetně poplatků? Co to přesně znamená? Jak velké zavazadlo je v těch poplatcích zahrnuto? (jedná se mi o lety do HongKongu a zpět)

Ahoj Martine, jedná se o 23 kg.

Avatar uživatele sirius001

Ahoj Dejve, po kliknutí na rezervuj u Ho Či Minovo město tak mi to ukáže v těch vybraných termínech nejlevnější letenku přes 18 000 už je vyprodáno, nebo mam hledat jiné termíny?

Avatar uživatele vlado81

Ahojte Ano aj ja hladam ho ci minivo mesto na marec a len 18 000 tis to dava cenu...

Po kliknutí na odkaz vidím 11tis.

Avatar uživatele ladislav.kocian

Ahoj, zkoušel jsem Bangkok, ale nedovolí mi to vybrat 2. cestu. Po kliknutí na první zůstanou všechny v druhém sloupci modré a nejde to dokončit. Znamená to, že už je to pasé? :) Díky

Zkus načíst znovu stránku, normálně to funguje :)

Avatar uživatele couplu

Zkoušel jsem BKK od 19.2.-13.3. a bez problému.

Avatar uživatele david.kondelka

Do Vietnamu víza potřebujete v každém případě, takže je potřeba je řešit...

Díky, to jsem nějak přehlédnul.

Avatar uživatele jirka.mesto

Ahoj, prosím jak je to s vízy do Vietnamu? Píšete že 30 dní je v pohodě na stránkách vietnamské ambasády je něco jiného... Díky Jirka

Vietnam doplněn.

Avatar uživatele ivanslivka84

ak si dobre pamatam, tak vietnam je bezvizovy na 15 dni..ja som viza riesil on arrival.. bol som tam pred 3 mesiacmi, takze ak su nejake otazky, kludne sa pytajte...

Avatar uživatele maen

Vietnam by měl být komplet na víza a zvací dopis ne? POkud je to jinak, pošlete mi oficiální link, letím v koncem října, tak ať nekupuju víza zbytečně...děkuji

Avatar uživatele ivanslivka84

ok, beriem spat.. iba niektore EU krajiny maju bezvizovy na 15 dni... http://www.myvietnamvisa.com/vietnam-visa-exemption.html takze $45 on arival s invitation letter.. invitation letter vystavi agentura do 24 hodin za $20 poplatok

Avatar uživatele ales.gute

Loni v květnu za 45$ on arival + 8$ za Rozhodnutí o udělení víza vydané Imigračním úřadem ve Vietnamu (invitation letter). řešil jsem to přes tyto stránky a vše bez problému. http://www.cestovani-vietnamem.cz/online-visa.htm?scrollto=skok

Avatar uživatele aston24

Pokiaľ viem, tak do Vietnamu víza treba, nie?

Avatar uživatele ttoony

ahoj, chcem zobrat HK s odletom 11.10 ale neda sa mi dat navrat 21.1. Je tam nejake obmedzenie?

Vypadá to na 30 dní.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Jedem!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Vietnam  

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam

Zavřít
Ikona pinu
Tchaj-wan  

Země s vůní zeleného čaje a nevšedních kulinářských zážitků

Již první pohled na tvar ostrova Tchaj-wan na mapě prozradí jeho obrovské lákadlo – lístek čaje. Tento ostrov mající rozlohu cca poloviny naší republiky leží asi 150 km na východ od Číny a 500 km severně od Filipín na spojnici Jihočínského a Východočínského moře. 

Tchaj-wan leží neprávem na okraji turistického zájmu. Málokdo by tušil, že v jeho střední a východní části se tyčí hory až do výšek přesahující 3.950 m n. m. Kromě krásné přírody, jedné z nejlepších kuchyní na světě a spousty historických chrámů se ostrov může chlubit tím nejpřátelštějším obyvatelstvem, s jakým se můžete na svých cestách setkat. Ostrov velmi rychle nechá zapomenout na všední starosti a strasti života při popíjení vynikajícího ručně sklízeného oolong čaje na místních horských plantážích – je to opravdový požitek.

Průvodce pro Tchaj-wan

Zavřít
Ikona pinu
Hong Kong  

Speciální administrativní oblast

Hong Kong se nachází na jihovýchodním pobřeží Číny. Rozkládá se na rozloze přibližně 1.100 km2 na severním ústí Perlové řeky. Pro většinu lidí znamená významný přístav a mezinárodní obchodní centrum s jednou z nejvyších hustot zalidnění, ale i milovnící přírody a opuštěných pláží si mohou přijít na své, jelikož přibližně 70 % území tvoří přírodní plochy. Hong Kong je rozmanité město spojující čínskou a západní kulturu, město vyhlášených restaurací, rušného nočního života a město s nikdy neutichajícím pulzem.

Průvodce pro Hong Kong