Osaka: do Japonska na ostrov Honšú - 11.806 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Objevte třetí největší město Japonska. Město, kterému je přezdíváno "kuchyně" díky svému kulinářskému umění v místních restauracích a občerstvení. Vychutnat si pravé japonské suši byste měli především ve čtvrti Umeda a Dotombori. Co však nesmíte v žádném případě opomenout, je návštěva Osackého hradu. Ten sehrál hlavní roli při obléhání Osaky na přelomu 16. a 17.století v bitvě s klanem Tojotomi.

Zpáteční letenky zakoupíte s odletem z Prahy za pouhých 11.806 Kč s pohodlnými přestupy. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Víza do Japonska nemusíte řešit, pokud Vaše cesta nepřesáhne 90 dní. Parkovací stání na letišti v Praze je Vám k dispozici u společnosti Goparking.cz, nezapomeňte u objednávky zadat promo kód CLC001.

Letenky do Osaky

Japan Rail pass

Rozhodnete-li se navštívit i města v okolí, měli byste začít uvažovat nad nákupem Japan Rail pasu. Jedná se o časově omezenou jízdenky japonským Shinkanseny. 7 denní pas zakoupíte již za 211€, tedy přibližně 5.440 Kč na oficiálních stránkách JRpass.com

Hotely v Osace od 391 Kč!

Nepotřebujete-li ke svému pobytu 3*hotely, pobyt v Osace nemusí znamenat nutně velké finanční náklady. Nejlevnější penziony nabízejí možnost ubytování v dvoulůžkovém pokoji již za 391 Kč pro 2 osoby! Kvalitnější hotely však s přehledem seženete do 1.200 Kč na noc. Nabídku ubytování v Osace naleznete zde.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele petr969

Letenky za tuhle fajn cenu jsou k mání i na lety s relativně malým předstihem takže se ještě dá v Japonsku stihnout i jedno z nejúžasnějších období v roce, kdy se na podzim listy začínají zbarvovat do neuvěřitelných barev http://regex.info/blog/2012-11-02/2128 a přitom jsou teploty obvykle kolem velmi příjemných 18-20 stupňů. Kdy se v které části Japonska začínají zbarvovat listy zjistíte zde: http://www.japan-guide.com/e/e2014_when.html

Avatar uživatele m.pindroch

keby som tam nebol minuly rok, tak tuto ponuku beriem bez rozmyslania...a odporucam navstivit aj blizke Kjoto a jeho okolie

Avatar uživatele petr969

To je obrovská výhoda JR Passu, že se dá bydlet třeba v Ósace (kde je mimochodem skvělé akvárium) a odtamtud podnikat výlety do "okolních" měst jako Kobe, Kyoto, Nara apod. bez nutnosti hledat pokaždé ubytování. protože přepravní časy jsou tak krátké a frekvence šinkansenů tak vysoká (v Kyotu jsme napočítali snad osm spojů do Tokia za hodiny), že se to jednoduše nevyplatí se pořád stěhovat z místa na místo, ale stačí dojíždět. Japonsko jako destinaci doporučuju, je to dle mého názoru neprávem nedoceněná destinace, která nabízí zajímavý mix tradice a modernosti a služby na vysoké úrovni. Navíc díky devalvaci jenu dávno neplatí, že by to byla drahá destinace a při troše plánování se dá pořídit za velmi rozumné peníze.

Avatar uživatele petr969

Já jen že JR Pass stojí 211 EUR...

Svatá pravda, díky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Jedem!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko