Osaka: do Japonska na ostrov Honšú - 11.806 Kč.

Japonsko
Před 4 lety

Jak akci využít?

Objevte třetí největší město Japonska. Město, kterému je přezdíváno "kuchyně" díky svému kulinářskému umění v místních restauracích a občerstvení. Vychutnat si pravé japonské suši byste měli především ve čtvrti Umeda a Dotombori. Co však nesmíte v žádném případě opomenout, je návštěva Osackého hradu. Ten sehrál hlavní roli při obléhání Osaky na přelomu 16. a 17.století v bitvě s klanem Tojotomi.

Zpáteční letenky zakoupíte s odletem z Prahy za pouhých 11.806 Kč s pohodlnými přestupy. V ceně je zavazadlo o hmotnosti 23 kg.

Víza do Japonska nemusíte řešit, pokud Vaše cesta nepřesáhne 90 dní. Parkovací stání na letišti v Praze je Vám k dispozici u společnosti Goparking.cz, nezapomeňte u objednávky zadat promo kód CLC001.

Letenky do Osaky

Japan Rail pass

Rozhodnete-li se navštívit i města v okolí, měli byste začít uvažovat nad nákupem Japan Rail pasu. Jedná se o časově omezenou jízdenky japonským Shinkanseny. 7 denní pas zakoupíte již za 211€, tedy přibližně 5.440 Kč na oficiálních stránkách JRpass.com

Hotely v Osace od 391 Kč!

Nepotřebujete-li ke svému pobytu 3*hotely, pobyt v Osace nemusí znamenat nutně velké finanční náklady. Nejlevnější penziony nabízejí možnost ubytování v dvoulůžkovém pokoji již za 391 Kč pro 2 osoby! Kvalitnější hotely však s přehledem seženete do 1.200 Kč na noc. Nabídku ubytování v Osace naleznete zde.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele petr969

Letenky za tuhle fajn cenu jsou k mání i na lety s relativně malým předstihem takže se ještě dá v Japonsku stihnout i jedno z nejúžasnějších období v roce, kdy se na podzim listy začínají zbarvovat do neuvěřitelných barev http://regex.info/blog/2012-11-02/2128 a přitom jsou teploty obvykle kolem velmi příjemných 18-20 stupňů. Kdy se v které části Japonska začínají zbarvovat listy zjistíte zde: http://www.japan-guide.com/e/e2014_when.html

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele m.pindroch

keby som tam nebol minuly rok, tak tuto ponuku beriem bez rozmyslania...a odporucam navstivit aj blizke Kjoto a jeho okolie

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele petr969

To je obrovská výhoda JR Passu, že se dá bydlet třeba v Ósace (kde je mimochodem skvělé akvárium) a odtamtud podnikat výlety do "okolních" měst jako Kobe, Kyoto, Nara apod. bez nutnosti hledat pokaždé ubytování. protože přepravní časy jsou tak krátké a frekvence šinkansenů tak vysoká (v Kyotu jsme napočítali snad osm spojů do Tokia za hodiny), že se to jednoduše nevyplatí se pořád stěhovat z místa na místo, ale stačí dojíždět. Japonsko jako destinaci doporučuju, je to dle mého názoru neprávem nedoceněná destinace, která nabízí zajímavý mix tradice a modernosti a služby na vysoké úrovni. Navíc díky devalvaci jenu dávno neplatí, že by to byla drahá destinace a při troše plánování se dá pořídit za velmi rozumné peníze.

Přidal se 17. 01. 2017
Napsal 0 příspěvků
Aktivní
Zobrazit profil
Avatar uživatele petr969

Já jen že JR Pass stojí 211 EUR...

Přidal se 24. 03. 2012
Napsal 4244 příspěvků
Aktivní před 2 hod
Zobrazit profil

Svatá pravda, díky.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Ženevy na keňské safari do Nairobi
-35 %

Tam jsi ještě nebyl!

Krátké lety do New Yorku z Prahy
-18 %

Tam jsi ještě nebyl!

Mallorca z Lipska během srpna
-53 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Japonsko  

Střet moderní kultury i staré tradice, to je země vycházejícího slunce

Země vycházejícího slunce se nachází na východním okraji asijského kontinentu. Japonsko je země plná tradic a nezaměnitelné kultury. Setkává se zde moderní popkultura i staré tradice.

Průvodce pro Japonsko