Oslo, Norsko - 263 Kč.

Norsko
Před 5 lety

Jak akci využít?

V tuto chvíli můžeme všichni závidět těm, co se bez velkých obstrukcí mohou dopravit na letiště v Katowicích. Zpáteční letenky na letiště Sandefjord Torp, nedaleko Osla, mohou zakoupit za 263 Kč ! Cena je konečná vč. všech poplatků! Do Katowic jezdí noční vlakový spoj z Prahy, bohužel ceny se pohybují kolem 500 Kč za cestu. Nezbývá tedy nic jiného, než vzít vlastní automobil a vyrazit. Parkovné na letišti si můžete spočítat na této kalkulačce.

Termíny letenek jsou následující:

  • Odlet - 14., 18., 20., 21., 22., 24. a 25. června
  • Návrat - 16., 18., 19., 20. a 26. června
Letenky zakoupíte přes stránky Wizzairu.

Ubytování v Oslu vychází bohužel docela draze. A tak místo hotelu, doporučuji zvolit levnější variantu a tou jsou právě hostely. Využijte jeden z největších portálů nabízejících ubytování v hostelech skrz naši stránku, modrý vyhledávač.

Případně můžete navštívit města Sandefjord nebo Tonsberg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Máš k této akci dotaz? Váháš, zda je ještě akce aktuální nebo zda bude brzy další podoboná k mání?
Zeptej se nás, pokusíme se co nejdříve odpovědět.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Norsko  

Země trollů a nepopsatelné přírody

Norsko (norsky Norge) je jednou ze skandinávských zemí, která se rozkládá na nejsevernějším cípu Evropy, Skandinávském poloostrově. Západ země omývají Atlantický oceán a Norské moře, na východě země sousedí se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Země je známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však také kilometry dlouhé fjordy, národní parky, jezera, ledovce, náhorní plošiny a další přírodní úkazy.

Průvodce pro Norsko