Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Ano, vidíte dobře. Zpáteční letenka vč. všech poplatků z polských Katovic do norského Sandefjordu může být Vaše za 272 Kč - Wizzair! Letiště se nachází cca 100km od hlavního města Norska. Mezi Oslem a letiště je zavedena přímá autobusová linka. Cena za zpáteční jízdné bohužel několika násobně přesahuje cenu letenky, stojí totiž 995 Kč!

Pokud Vás ale ani tato cena neodradí a rozhodnete se vyrazit na toto letiště tak za uvedenou cenu můžete letět z Katovic v těchto dnech: 13., 18. a 26. července a zpět v těchto dnech: 19., 25., 26. a 27.července.

Další cenovou překážkou této skvělé nabídky je bohužel ubytování. V centru Osla začíná cena dvojlůžkového pokoje na 1.630 Kč.

Další a možná tou nejlepší možností je vzít si s sebou alumatku a spacák. Kempování je totiž v Norsku prakticky neomezené. Jedinou podmínkou je, že si nesmíte rozdělat tábořiště méně jak 100 m od obydlí. Vyrazit tak na několika denní trek v červenci do okolí Sandefjordu Vás nemusí zrujnovat.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

272 Kč platí, ale zřejmě tam jsou ještě nějaké - celkem vysoké - poplatky za odbavení zavazadla a za provedení platby. Nebo se mýlím?  

před 5 lety
Avatar uživatele cestujlevne
cestujlevne

Vojto na této stránce najdeš vždy konečné ceny. Je pravda, že zavazadlo není zahrnuto, ale jinak je 272 Kč cena, za kterou můžeš letět. Ve skutečnosti stojí letenky 52 Kč, ale díky poplatku za platbu převodem / kartou se cena navýší na oněch 272 Kč. Je nutné zvolit platbu převodem a vybrat si měnu v CZK.  Případně, že vlastníš zahraniční účet, vyjde tě letenka ještě levněji. Ale takových lidí je málo, proto zde uvádíme ceny dosažitelné pro drtivou většinu cestovatelů. Cena zavazadla stojí 650 Kč za let, tedy 1.300 Kč za zpáteční let. Výhodou je maximální hmotnost 32kg, která bohatí stačí pro celou partu, tak není problém se domluvit a vzít jen jeden kufr. Co se týče letů na pár dní, předpokládáme, že je lze podniknout pouze s kabinovým zavazadlem. Jako větší problém vidím dopravu do Katovic, jelikož jsem ze západu tak doprava do Katovic vyjde mnohem dráž než letenka s odbaveným zavazadlem dohromady :(

Přidat odpověď
před 10 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
Jedem!
Ragusa
ušetříš až 60%
A už tam budem?
Gambie
ušetříš až 36%
Honem, dokud jsou místa!
Milán Duomo
ušetříš až 70%
To musíš vidět!
5512 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Norsko
Norsko

Země trollů a nepopsatelné přírody

Norsko (norsky Norge) je jednou ze skandinávských zemí, která se rozkládá na nejsevernějším cípu Evropy, Skandinávském poloostrově. Západ země omývají Atlantický oceán a Norské moře, na východě země sousedí se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Země je známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však také kilometry dlouhé fjordy, národní parky, jezera, ledovce, náhorní plošiny a další přírodní úkazy.

Průvodce pro Norsko