Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Aktuální promo akce společnosti Air Caraibes láká k návštěvě karibského ostrova Sv. Martin, který je proslulý nejznámější spotterskou pláží na světě - Maho Beach. Opalovat se na bílé písčité pláži s rachotem motorů těch největších letadel planety může pro někoho znít jako šílenství, pro druhé jako neopakovatelný zážitek. Tento francouzsko-nizozemský ostrov však nenabízí pouze letiště a Maho beach, užít si zde karibské prázdniny mohou i klidnější povahy.

Promo akce umožňuje nakoupit 2 zpáteční letenky pro dospělého za 750€ / 19.350 Kč, nelze tedy cestovat za tuto cenu v lichém počtu.

Další destinace v Karibiku s odletem z Paříže:

Jak do Paříže

Letenky jsou dostupné pro odlety z letiště Orly v Paříži. Na toto letiště žádné přímé lety z ČR a okolí nelétají, proto je nejvýhodnější způsob doletět na letiště Charles de Gaulle a poté se za 165 Kč přesunout městskou hromadnou dopravou na Orly - jak na to je popsáno na stránce letiště Charles de Gaulle. Na toto letiště doletíme například s nízkonákladovou společností easyJet, která nabízí letenky v tomto období okolo 2.200 Kč, případně další aerolinie typu Smartwings či AirFrance za 3.590 Kč.

Jistě zajímavou možností je spojit eurovíkend v Paříži s návštěvou Karibiku, k tomuto účelu se může hodit tip na akční hotely v Paříži.

Hotely na Sv. Martinu

Vedle klasické nabídky ubytování na ostrově Sint Maarten, které začíná na 1.418 Kč za dvě osoby, můžete vyzkoušet také srovnávač hotelů. Více než jindy doporučuji zvážit termín v závislosti na cenách ubytování, které by Vás mohli v některých termínech nemile překvapit. Stravování na místě nabízí klasické stánky, restaurace či supermarkety. O tom, jak probíhá takový klasický den českého turisty na Sv. Martinu se můžete dočíst na webu Michala Knytla.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Západ slunce na Beau Vallon
ušetříš až 26%
Tam jsi vždycky chtěl!
Kuala Lumpur
ušetříš až 30%
To budou fotky!
Ragusa
ušetříš až 60%
Všude dobře, co doma!
Gambie
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
5513 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?