Lotyšsko

Pobaltí: Riga a Vilnius na jeden zátah - 2.783 Kč.

25 komentářů
2014-06-09T08:46:12+02:00

O akci

Nejen všemi barvami kvetoucí podzimní Pobaltí může být vaším cílem při využití levných letenek do Rigy a Vilniusu. Kromě historie těchto dvou měst se vydejte také objevovat pláž a park v Jürmale nebo vlakem přejeďte do města Jelgava, kde naleznete nespočet barevně odlišených ortodoxních kostelů.

Letenky na trase Praha - Riga a Vilnius - Praha zakoupíte za 2.783 Kč, při cestě zpět můžete mít ještě jeden den navíc v Rize díky delšímu přestupu.

Letenku je nutné proletět v daném složení, nelze nastoupit zpět znovu v Rize. Termínů je mnoho, najít ten správný nebude problém - v opačném případě jsme tu pro vás v komentářích.

Tip: společnost airBaltic umožňuje svým cestujícím dopravu z letiště a zpět zdarma do následujících měst:

  • Valmiera, Jekabpils, Bauska a Daugavpils v Lotyšsku
  • Tartu v Estonsku
  • Panevezys a Kaunas v Litvě
Pro rezervaci jízdenky musíte požádat na této stránce (po zaplacení a vystavení letenky).

Jízdenka z Rigy do Vilniusu stojí 85 Kč

Jak se levně dopravit mezi danými městy? Na této lince, tedy z Rigy do Vilniusu, jezdí společnost Simple Express, kterou můžeme nově spatřit taktéž v Praze. Na trase jezdí 3x denně a celý úsek urazí za 4 hodiny. Výhodou je fakt, že ceny jízdenek začínají pouze na 3€/85 Kč. V každém spoji na nás čeká 5 kousků za tuto cenu, poté se cena začíná zvyšovat. Nicméně ani konečných 13€ nijak nezatíží náš rozpočet. Tím spíš, když aktuálně nalezneme 3 eurové jízdenky téměř v každý den.

Tip: vydejte se na cestu Riga - Kaunas - Vilnius.

Ubytování nebude problém - levně i v kvalitním hotelu

Riga: toto město nabízí nespočet levných variant k přespání. Slovo levné zde však neznamená nízkou kvalitu - 4* hotely pořídíte okolo 1.000 Kč na noc, 3* se pohybují okolo 700 Kč. Nabídka hotelů Riga.

Vilnius: hotely v tomto městě nabízí ceny naprosto ve stejném duchu, jako v Rize. Tedy částky nepřesahují mnohdy ani 500 Kč za dvoulůžkový pokoj v kvalitnějším hotelu. Nabídka hotelů Vilnius.

Cestujete-li opravdu s minimálními náklady, v místních hostelech pak zaplatíte necelou stokorunu za lůžko na noc.

[start][odlet]Praha[/odlet][prilet]Riga[/prilet][prilet]Vilnius[/prilet][mezikrok][prg][rix][vno][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-09T08:46:12+02:00

25 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce