Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Na nové lince z Berlína do Toulouse nasadil Ryanair velmi příjemné ceny, kdy můžeme zpáteční letenku na mnoho zářijových termínů pořídit za 270 Kč. Cena je konečná pro všechny, není nutné žádné členství. Celý podzim ale můžeme sehnat letenky do 1.000 Kč. Toulouse nám může posloužit jako skvělý výchozí bod pro výlety do okolí, Pyreneje, Andorra nebo středověké město Carcassonne jsou co by kamenem dohodil.

  • Berlín - Toulouse od 270 Kč rezervuj na Ryanair >>
  • Cestovní období září 2016
  • Platí do vyprodání míst
V ceně máme zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Jak na letiště v Berlíně

Na letiště Schönefeld, odkud Ryanair létá, jezdí přímo z Prahy autobusové spoje společnosti RegioJet (500 Kč). Levnější trasa směřuje přes centrum Berlína s Eurolines (250 Kč), kde za 3.20 € zakoupíte jízdenku ABC pro cestu na letiště.

Doprava po okolí

Ve Francii je ideální využívat železniční dopravu. Vlaky jezdí často a to včetně malých obcí. Jízdenky můžeme dopředu rezervovat na www.voyages-sncf.com. Pokud bychom uvažovali o cestě do větších měst po okolí, můžeme jet autobusy společnosti OUIBUS nebo FlixBus.

Do Andorry využijeme například spojení autobusů Novatel. Jednosměrná jízdenka stojí 36 €, zpáteční 64 €.

Pro letecké nadšence

V Toulouse je hlavní sídlo jednoho ze dvou největších výrobců letadel, Airbusu. Kompletují se zde i největší dopravní letadla světa - Airbusy A380. Je možné si zaplatit prohlídky zázemí výroby, jedna vstupenka stojí 15,50 €. Termíny je ale nutné rezervovat předem na této adrese.

Ubytování

Ceny hotelů začínají v Toulouse na 1.200 Kč za dvoulůžkový pokoj na noc. Můžeme využít i levnější ubytování v podobě airbnb, které nám dá nahlédnout pod pokličku života místních.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Krocova.radka
Krocova.radka

Opět dekuji?

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele
Tomnacestach

matěji ano, vrátil jsem se pár dní zpět, prosím nečtěte tak moc zprávy, je to zkreslené, v praze je více lidí než v TLS, tak je zde i daleko větší pravděpodobnost bomby :)))

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele Matěj Pollak
Matěj Pollak

Myslíte, že je teď bezpečné cestovat do Francie?

před 6 lety
Avatar uživatele Radek _4
Radek _4

Matěj: nemyslím si, že by to bylo nebezpečné :-)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele
Tomnacestach

mohu jen doporučit, Nebojte se přespat i dál od centra, doprava skvělá a můžete si pujčit kolo ze stojanů, cena 1,2 eura na 24 hodin a prvních 30 min jízdy zadarmo takže super :)))

Odpovědět
před 6 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Přístav v Göteborgu
ušetříš až 56%
Všude dobře, co doma!
Bavaro Punta Cana
ušetříš až 54%
Hurá za zážitky!
Sofie
ušetříš až 60%
To musíš vidět!
Bosa
ušetříš až 67%
To musíš vidět!
5561 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Francie
Francie

Země galského kohouta

Francie se nachází v západní Evropě. Sousedí se Španělskem, Itálií, Švýcarskem, Německem, Lucemburskem a Belgií. Pobřeží Francie omývá na severu průliv La Manche, na západě Atlantský oceán a na jihu Středozemní moře. 

Francie vám může nabídnout vše, po čem vaše srdce cestovatele může toužit. Je libo přírodní parky s divokou nedotčenou přírodou, nádherné dlouhé pláže, útesy či největší písečnou dunu v Evropě? To vše zde najdete. A nejen to. Pro náročnější zde existuje možnost výstupu na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc, odkud získáte dechberoucí výhled do okolní krajiny. Milovníci historie si naopak přijdou na své při pohledu na okouzlující středověké hrady a prehistorické památky. A všichni pak zajisté ocení skvělou francouzskou kuchyni, která vám zaručí pravý gastronomický zážitek.

Průvodce pro Francie