Pohodlné zpáteční letenky z Mnichova na Srí Lanku - 10.990 Kč.

Srí Lanka
Před rokem

Jak akci využít?

Když se řekne exotika, napadne vás jistě spousta krásných míst. A když se řekne ceylonský čaj, musí vás napadnou jedině Srí Lanka, která je pěstováním čaje proslulá. Srí Lanku si můžete užít relaxováním na pláži nebo ji poznat skrz na skrz prostřednictvím mnohých aktivit.

K dovolené na Srí Lance už vás může zlákat jedině cena letenek. Aktuálnímu promo tarifu prémiových aerolinek z Perského zálivu lze jen stěží odolat. Zpáteční letenky z Mnichova do Colomba jsou k mání za 10.990 Kč. Nespornou výhodou je jen jeden krátký přestup na cestě.

  • Letenka Mnichov – Colombo za 10.990 Kč kalendář termínů
  • Cestovní období platí pro odlety 1.4. až 30.6., návrat do 14.7.
  • Prodej do 29.2. nebo vyprodání
Alternativně můžete využít letenek z Prahy za 12.553 Kč, rovněž s krátkými přestupy. Letenka zahrnuje přepravu zapsaného zavazadla do maximální hmotnosti 23 kg.

Víza na Srí Lanku se vyřizují online prostřednictvím on-line aplikace ETA. Zájemci o 30 denní vízum se registrují a zaplatí poplatek ve výši 35 $. V případě nouze je možné víza vyřídit po příletu na letišti za 40 $.

» Inspirací pro návštěvu Srí Lanky může být náš článek 9 nejlepších aktivit na Srí Lance, které musíte prožít.

http://cestujlevne.com/nejlepsich-9-aktivit-sri-lance-ktere-musite-prozit/

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

5 komentářů

Avatar uživatele luckamolova

Dobry den, prosim jak je to na Sri lance s pocasim na zacatku dubna? Pry tam je obdobi destu a uz konci sezona?

Avatar uživatele queenforever

Ještě kdyby šel ten odlet 30.6., ale bohužel jsem ho nenašel :(

Avatar uživatele Matajus

Fotka je ze sloního sirotčince, kde jsou i různě postižení sloni.

Avatar uživatele Tracymc

Potřeboval bych letenky na Sri Lanku v období cca 13.7-3.8.2016, Fly Dubai do teď měli cenu cca 17 tis, nyní 13 700 Kč. Máme čekat, že to půjde dolů nebo spíš ne, vzhledem k termínu prázdnin? Díky za radu Martin

Avatar uživatele nobz04

ja bych ještě počkal. FlyDubai občas mají akce. Loni měli SriLanku pod 10 tisíc z Prahy. Letní prázdniny nejsou navíc žádná TOP sezona na Srilance. nebo se dá zkusit zkombinovat let u FlyDubai do Mattala. ne jen Colombo.

Avatar uživatele
Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka  

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka