Poslední zpáteční letenky z Prahy na Zakynthos - 2.999 Kč.

Řecko
Před rokem

Jak akci využít?

Závěr turistické sezony na řeckých ostrovech můžete zakončit stylově na nejfotogeničtější pláži Navagio nacházející se na řeckém Zakynthosu. Poslední místa na charterovém letu z Prahy na Zakynthos nabízí CK Alex (dceřinka Čedoku) s odletem tuto sobotu a návratem o týden později. Cena? Neodolatelných 2.999 Kč!

  • Praha ⇆ Zakynthos za 2.999 Kč
  • Termín: 26.9. - 3.10.2015 (sobota - sobota)
  • Počet míst je omezen!
Leteckým dopravcem je Travel Service, proto je v ceně zavazadlo do hmotnosti 15 kg a během letu podáváno skromné občerstvení.

Rezervuj si letenky na Zakynthos

U letenek to nekončí, potřebujeme hotel a auto

Apartmán za 3 tisíce

O tom, že s koncem sezony padají i ceny není pochyb. Jak moc? Třeba tak, že za týdenní pronájem apartmánu nezaplatíte více než 3.000 Kč! Konkrétně nejlevnější Zantegarden vychází na 2.678 Kč za 2 osoby.

Netlačíte-li finance na úplné minimum, zkuste se poohlédnout i po kvalitních hotelech. Čtyř či pětihvězdy máte od 1.000 Kč za noc - nabídka pro termín 26.9.-3.10.. Na all-inclusive nemyslete, pravé řecké tzatziki najdete jedině v místních restauracích.

Auto za 3 tisíce

Skutečně chcete zůstat celou dobu na jednom místě? Asi ne, pak nezapomeňte hned na letišti skočit do půjčeného automobilu - na týden vyjde od 3.000 Kč.

Průvodce destinacemi

Klikni na destinace a ponoř se do skvělých cestovatelských tipů

5 komentářů

Avatar uživatele Smile.cze

Koupeno a zaplaceno! ;-) vcera ve 22:10

Avatar uživatele majadavidova

A mám hledat charakterový nebo linkový let?

Avatar uživatele majadavidova

taky se k takovéto ceně nemůžu doklikat. podařilo se to prosím někomu?

Vždycky to vypadá, jako automatizovaný proces - tzn. jakmile někdo rezervuje poslední místo, letenky zmizí.. Pokud je poté nepotrvdí, znovu se objeví.. Uvidíme zítra.

Avatar uživatele ahojky011

Nechce mi to nájsť kúpil by som hned :(

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko