Prázdninové letenky na Krétu z Drážďan - 1.970 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Jestliže stále spřádáte plány na letošní dovolenou u moře a nepodařilo se vám ulovit levné letenky na prázdninové termíny v minulých měsících, určitě vás potěší dnešní nabídka. Nejen pro milovníky Řecka je k dispozici výhodná nabídka letenek z velmi dobře dostupných Drážďan na ostrov Kréta. Zpáteční letenka s německým Condorem do Heraklionu vyjde na suprových 72 €, tedy asi 1.970 Kč. Vybírat tentokrát nemusíte jen z jednoho termínu, jejich dostupnost uvádíme níže.

 • Rezervuj letenku Drážďany – Heraklion za 72 € / 1.970 Kč u Condoru
Termíny:
 • Drážďany - Heraklion za 41.99 €
  • 19, 22, 26, 29. června
  • 3, 6. července
 • Heraklion - Drážďany za 29.99 €
  • 22. června
  • 3, 10, 17. července
 • Prodej do vyprodání volných míst
Uvedené ceny jsou v tarifu “Economy Light”, které zahrnují jen přepravu příručního zavazadla maximálních rozměrů 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 6 kg, do kterého se na letní dovolenou v pohodě zabalíte, pokud s sebou nepotřebujete tahat plno zbytečností. Pokud byste však trvali na zavazadle, musíte zvolit při rezervaci tarif “Economy”, který je včetně zavazadla do 20 kg a malého občerstvení během letu. Cena zpáteční letenky v tomto případě naroste o rovných 40 €.

K celkové ceně rezervace připočítejte poplatek 2 € za platbu kartou.

Ubytujeme se na Krétě

Kréta poskytuje nepřeberné množství ubytovacích kapacit a je jen na vás, zda se poohlédnete po nejbližším hotelu u pláže v okolí Heraklionu nebo si třeba vypůjčíte po příletu auto a přesunete se na jih ostrova, který je o něco klidnější a najdete tu mnoho krásných zákoutí téměř bez lidí.

Nejlevnější apartmán či studio pořídíte na týdenní pobyt u moře za necelých 5 tisíc a je opravdu z čeho vybírat.

Dojezd do Drážďan

Pokud nemáte možnost se dopravit na drážďanské letiště vlastním automobilem, budete se určitě poohlížet po možnosti dopravy vlakem či autobusem. Z Ústeckého kraje určitě využijete výhodných jízdenek celodenních síťových jízdenek Labe-Elbe od ČD, se kterými se dopravíte do Drážďan při dvou osobách jen za 200 Kč, resp. 400 Kč až za 5 osob! Jízdenka samozřejmě platí i na S-Bahn zajíždějící na letiště.

 • Včasnou jízdenku ČD z Prahy na letiště Drážďany a zpět pořídíte za 782 Kč.
 • Autobusy Student Agency vás zavezou z Prahy na drážďanské letiště nejlevněji za 700 Kč v obou směrech.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marija.a

Když budete letenku rezervovat, nabídne vám to možnost dokoupení zavazadla do 20kg. Tušímm,že tam vyskočila cena cca něco přes 1500,-

Avatar uživatele michaela.hadrouskova

Potřebovala bych pouze jednosměrnou letenku avšak větší váhu zavazadel (nejlépe 20Kg). Našlo by se něco?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Hurá za zážitky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko