Akropole v Athénách

Prázdninové letenky na Krétu z Drážďan - 1.970 Kč.

2 komentáře
2015-06-13T10:24:07+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Jestliže stále spřádáte plány na letošní dovolenou u moře a nepodařilo se vám ulovit levné letenky na prázdninové termíny v minulých měsících, určitě vás potěší dnešní nabídka. Nejen pro milovníky Řecka je k dispozici výhodná nabídka letenek z velmi dobře dostupných Drážďan na ostrov Kréta. Zpáteční letenka s německým Condorem do Heraklionu vyjde na suprových 72 €, tedy asi 1.970 Kč. Vybírat tentokrát nemusíte jen z jednoho termínu, jejich dostupnost uvádíme níže.

 • Rezervuj letenku Drážďany – Heraklion za 72 € / 1.970 Kč u Condoru
Termíny:
 • Drážďany - Heraklion za 41.99 €
  • 19, 22, 26, 29. června
  • 3, 6. července
 • Heraklion - Drážďany za 29.99 €
  • 22. června
  • 3, 10, 17. července
 • Prodej do vyprodání volných míst
Uvedené ceny jsou v tarifu “Economy Light”, které zahrnují jen přepravu příručního zavazadla maximálních rozměrů 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti 6 kg, do kterého se na letní dovolenou v pohodě zabalíte, pokud s sebou nepotřebujete tahat plno zbytečností. Pokud byste však trvali na zavazadle, musíte zvolit při rezervaci tarif “Economy”, který je včetně zavazadla do 20 kg a malého občerstvení během letu. Cena zpáteční letenky v tomto případě naroste o rovných 40 €.

K celkové ceně rezervace připočítejte poplatek 2 € za platbu kartou.

Ubytujeme se na Krétě

Kréta poskytuje nepřeberné množství ubytovacích kapacit a je jen na vás, zda se poohlédnete po nejbližším hotelu u pláže v okolí Heraklionu nebo si třeba vypůjčíte po příletu auto a přesunete se na jih ostrova, který je o něco klidnější a najdete tu mnoho krásných zákoutí téměř bez lidí.

Nejlevnější apartmán či studio pořídíte na týdenní pobyt u moře za necelých 5 tisíc a je opravdu z čeho vybírat.

Dojezd do Drážďan

Pokud nemáte možnost se dopravit na drážďanské letiště vlastním automobilem, budete se určitě poohlížet po možnosti dopravy vlakem či autobusem. Z Ústeckého kraje určitě využijete výhodných jízdenek celodenních síťových jízdenek Labe-Elbe od ČD, se kterými se dopravíte do Drážďan při dvou osobách jen za 200 Kč, resp. 400 Kč až za 5 osob! Jízdenka samozřejmě platí i na S-Bahn zajíždějící na letiště.

 • Včasnou jízdenku ČD z Prahy na letiště Drážďany a zpět pořídíte za 782 Kč.
 • Autobusy Student Agency vás zavezou z Prahy na drážďanské letiště nejlevněji za 700 Kč v obou směrech.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-06-13T11:24:07+02:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce