Prázdniny v Říme s odletem z Bratislavy - 1.455 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Prožijte své vlastní Prázdniny v Římě, městě fontán a nádherných bazilik. Navštivte nejstarší Koloseum světa, vystavěné roku 80 nebo městský stát Vatikán. Zpáteční letenky z Bratislavy do Říma jsou i po čas letních prázdnin za 53€ / 1.455 Kč (za tip díky Richardovi).

Vydat se můžete nejen za krásami města, ale také k Tyrhénskému moři do blízkého letoviska Ostie.

Dostupné termíny:
  • odlet
  • červen: 1, 5, 9, 11, 15, 16, 22, 23, 29
  • červenec: 2, 6, 13, 16, 20, 21, 27, 28, 30
  • návrat
  • červen: 4, 5, 6, 11, 13, 18, 20, 25
  • červenec: 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25, 27, 30
  • srpen: 6, 8, 13
Ryanair umožňuje bezplatnou přepravu zavazadla o rozměrech 55x40x20 cm, váhový limit – 10kg a k tomu druhé menší zavazadlo také zdarma 35 x 20 x 20 cm (kabelka, notebook ...).

Z letiště Řím Ciampino se do města nejlépe dopravíte autobusy Terravision. Při online rezervaci zaplatíte za transfer 4€ / 110 Kč. Pokud plánujete cestu do okolí, využijte shuttle busu k přesunu na 5 minut jízdy vzdálené nádraží za 1€ (Terravision, Cotral a jiné) odkud budete vlakem pokračovat třeba právě k moři do Ostie.

Řím prakticky

Všechny důležité pamětihodnosti v Římě jsou od sebe v docházkové vzdálenosti a není nic romantičtějšího než právě procházky Římem. Rozhodnete-li se přesto pro přesuny metrem nebo autobusy a zároveň budete chtít navštívit nádherná Vatikanská muzea nebo Koloseum, zvažte pořízení tzv. Roma Passu, který opravňuje ke v 2 vstupům do vybraných památek nebo muzeí, zahrnuje bezplatné vstupy do některých muzeí a galerií a taktéž platí v celém systému městské hromadné dopravy po dobu 3 dnů od označení.

Roma Pass stojí 34 € a je ve formě praktické složky s podrobnou mapou, průvodcem všemi památkami a plánem městské dopravy. Zakoupit jej můžete online nebo v městských informačních centrech. Doporučuji zakoupit předem s vyzvednutím v informačním centru na letišti po příletu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sasinkova1

Dobrý den, můžete mi prosím poslat odkaz na letenky pro 3 osoby v termínu 27.7.-30.7.2014(vybráno z odkazu - změna možná) s nejlevnější variantou - edreams.pt? Děkuji Dida

Avatar uživatele fevlad

letíme v tom istom datume cena za letenku 42eur/osoba...vffevlad@gmail.com

Avatar uživatele tsvit

Přemýslím že to využiji s mojů. Tak ponůkni lepší cenu či napiš postup :D

Avatar uživatele fevlad

vyber si datum a posli mi na vffevlad@gmail.com

Avatar uživatele tsvit

tak přes edreams.pt to snad zvladnu i sam :D

Avatar uživatele fevlad

ak by niekto chcel kupit, viem ponuknut este lepsiu cenu ako tych 53€

A to je zase co? edreams.pt? Prosím o konkrétní rady, jinak nespamovat.

Avatar uživatele fevlad

áno...

Došel jsem až k platbě, kde na mě vyskočil poplatek 2x17€ - něco jsem v průběhu neodškrtl nebo?

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

To budou fotky!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

To bude jízda!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie