Jak akci využít?

Pro cesty do nepříliš dobře dostupného Lisabonu můžeme využít akčních letenek společnosti easyJet z Berlína na vybrané listopadové a prosincové termíny. Například ke konci listopadu můžeme dosáhnout při malém Travel-hacku na cenu 1.337 Kč. Na mnoho termínu během celé zimy se ceny drží pod 1.800 Kč, což je stále o více než polovinu méně než u letů z Prahy.

  • Berlín - Lisabon od 1.337 Kč rezervuj na easyJet >>
  • Cestovní období listopad 2016 až únor 2017
  • Nejnižší ceny platí do vyprodání míst

Jak na nejlevnější letenku u easyJetu

  • 1) Zvolíme počet cestujících a vyhledáme letenky ze Švýcarska kamkoliv, například Ženeva – Vídeň na náhodná data. Vybereme lety a klikneme na tlačítko „+ Přidat další lety“
  • 2) Navolíme naši požadovanou letenku z Berlína, například Berlín – Lisabon na 17. – 24. listopadu
  • 3) Vybrané lety přidáme a v přehledu nákupu zrušíme původní letenky Ženeva – Vídeň. Navíc nad souhrnem přepneme na české koruny a je hotovo!
  • V našem případě bude úspora při cestě 2 osob necelých 200 Kč, což sice není mnoho, ale celý proces zabere sotva 5 minut.

Ubytování

Lisabon patří v západoevropském měřítku spíše k levnějším destinacím. Jednodušší hotely zde můžeme pořídit už od 550 Kč na noc, lepší hotely jsou pak na standardní úrovni od 1.100 Kč na noc za dvoulůžkový pokoj. Rezervovat můžeme například na booking.com.

I v Lisabonu můžeme zkusit bydlet u místních přes portál airbnb.

Na letiště Berlín-Schönefeld

Z Prahy nebo Ústí nad Labem nás přímo na letiště dovezou autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vzhledem k pozdnímu večernímu příletu z La Palmy můžeme využít i cestu autem. V okolních obytných čtvrtích se dá parkovat běžně zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 74%
Jedem!
Levné Jordánsko z Prahy
918 Kč
2019-09-13T17:03:00+02:00 0 komentářů
ušetříš až 61%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 13%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 42%
To musíš vidět!
4463 starších akcí
Zavřít boční panel
Portugalsko

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko