New York

Přímé lety z Prahy do New Yorku - 12.762 Kč.

15 komentářů
2015-03-13T14:48:05+01:00

O akci

Chystáte-li se za velkou louží a dáváte přednost přímým letům z Prahy, využijte zlevněný tarif aerolinií Delta, který umožňuje sestavit letenku do nikdy nespícího New Yorku za bezkonkurenční cenu 12.762 Kč. Pro kratší pobyty v rámci programu Work and Travel je tento tarif vhodnou alternativou.

  • Letenka Praha - New York za 12.762 Kč rezervuj / kalendář termínů
  • Cestovní období platí pro odlety 23. května - 26. června
  • Délka pobytu maximálně 90 dnů
  • Prodej do 31. března nebo vyprodání
Letenka zahrnuje přepravu příručního a odbaveného zavazadla maximální hmotnosti 23 kg.

Ubytováváme se New Yorku

Při hledání hotelů v New Yorku se zásadně vyhněte Chinatownu, pokud vám tedy nevadí špína, pokoje bez oken a stropů apod. TIP: V New Yorku doporučujeme námi vyzkoušené hotely v Queensu ve čtvrti Long Island City, a to Sleep InnBest Western či Ramada Long Island City. Z Queensu je to na Manhattan metrem 10 minut jízdy.

Stále oblíbenější možnosti ubytování nabízí Airbnb, přes který můžete využít nabídky volného pokoje u někoho doma nebo si pronajmout celý byt či dům. Na první rezervaci budete mít slevu 645 Kč. Při dotazování na adresu pobytu v New Yorku při imigrační kontrole je Airbnb všeobecně známou a akceptovanou variantou ubytování v USA.

  • Zkuste tedy štěstí na Airbnb

Výlety do Bostonu, Filadelfie, Washingtonu D. C. a dalších

Levně podniknete s levnými jízdenkami od autobusového dopravce Megabus. Jízdenky v předprodeji od 1 $, standardní ceny začínají na 3 $. Dalšími autobusovými dopravci jsou Greyhound, Boltbus, Goto Bus atd.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-03-13T14:48:05+01:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce