Jak akci využít?

Letecká společnost Ryanair zavádí další a další linky, nejnovějším přírůstkem v její síti je linka z Katovic do přístavního Hamburku, který patří k nejzajímavějším německým městům. Navštívit můžete slavnou čtvrť Sankt Pauli, v mnohém připomínající amsterdamský Red Light District, novou impozantní (a konečně otevřenou) budovu Elbphilharmonie, projet se trajektem, který je součástí MHD, po Labi mezi velkými zaoceánskými loděmi a děti jistě ocení výlet na největší modelovou železnici v Evropě, Miniatur Wunderland. 

Ryanair bude létat z Katovic do Hamburku vždy ve středu, pátek a pondělí, což umožní výlety na prodloužený víkend. A to je na návštěvu Hamburku tak akorát. Aktuálně nejlevnější letenky lze sehnat na první dva termíny po zahájení, dá se však očekávat postupné snižování cen i na jiná období roku.

Využít lze i linku easyJetu z o něco vzdálenějšího Krakova, cena platí při cestě alespoň dvou osob.

  • Katovice – Hamburk za 178 zl / 1.115 Kč rezervuj na Ryanair >>
  • Krakov – Hamburk od 152 zl / 951 Kč rezervuj na easyJet >>
  • Cestovní období: konec března až duben 2017
V ceně má Ryanair zahrnutá dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Nejlevnější termíny na prodloužené víkendy:

  • Z Katovic: 31.3. – 3.4. a 7.4. – 10.4.
  • Z Kralova: 31.3. – 4.4.

Před cestou

Užitečné odkazy

Parkování v Katovicích s 90% slevou

Vzhledem k večernímupříletu do Katovic bude nejlepší způsob dopravy auto – české a slovenské SPZ mají slevu na parkovišti P1 (přímo před terminálem) ve výši 90%!

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 56%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 28%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 28%
To musíš vidět!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo