Řecké Athény na víkend s odletem z Prahy - 2.490 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Navštívit skutečné město bohů můžete v období letošní zimy (12°C) již za 2.490 Kč díky tarifu řeckého národního dopravce Aegean. Při svých obchůzkách městem nevynechejte Akropoli či chrám bohyně Athény Partheón. Výhodou tohoto tarifu je, že lze zakoupit i na čas víkendů, tedy pátek - neděle.

  • Hotely v Athénách od 500 Kč/noc zde >>
Nejnižší ceny dosáhnete při letech v roce 2015. V ceně je pouze příruční zavazadlo, které na krátký eurovíkend v Athénách bohatě vystačí. Případně velké zavazadlo lze dodatečně dokoupit k rezervaci za 20€ / let.

Z letiště do centra Athén se pohodlně dopravíte linkou metra č.3 (mapa). Cena jedné jízdenky z letiště činí 8€, je však možné využít výhodnějších skupinových jízdenek.

[start][odlet]Praha[/odlet][mezikrok][prg][konec]

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele wbart

zdravim chtěl bych se zeptat jestli je nutne při koupi letenek u aegean delat registraci nebo lze i bez ni, popřípadě Vase doporuceni. diky preji hezky den

Zdravím, není.

Avatar uživatele wbart

ještě bych mel dotaz ohledne prirucniho zavazadla, vyhledal jsem ze podmínky jsou tyto:váha: 8 kg, rozměry: 55x40x20 cm , je tomu tak? dekuji :)

Avatar uživatele vladimirrevin88

Dobry den, Mate nekdo zkusenost s cestovanim s jednorocnym miminem? :) jak jste to zvladali? Bylo to narocny? Za let ae musi neco doplacet? Diky

Letenka vesměs stojí 10% z ceny. Otázkou je, nebude babička pro mimčo lepší variantou? :)

Avatar uživatele vladimirrevin88

Bohuzel babicku mame v Rusku :) to by byla velka objizdka :)))

Avatar uživatele Besa

Pěkný den všem. Zakoupili jsme tyhle letenky a moc se těšíme. Hotel už taky máme s využitím zajímavé akce na hotel.de Chtěl jsem se každopádně zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti a tip na to, jak ve dvou celých dnech nejlépe poznat město, plus co určitě navštívit.

Avatar uživatele david.kmenta

Taky letím a rád se nechám poučit :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Honem, dokud jsou místa!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

To budou fotky!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko