Řecké ostrovy: All Inclusive zájezd na týden - 6.990 Kč.

Před 4 lety

Jak akci využít?

Velmi zajímavá nabídka v podobě "předčasného" last-minute zájezdu dovoluje vyrazit na řecký Rhodos, Kos či Krétu, a to na přelomu května a června. Za cenu 6.990 Kč poletíte na 7 dní do 3* hotelu Relax, Blue Sky Beach nebo Malievi hotel s All Inclusive stravováním. Odlety jsou  z Prahy 25. nebo 27.května.

  • Zájezdy do Řecka za 6.990 Kč rezervuj na invia.cz nebo dovolena.cz
  • Termíny: 25.05. - 01.06. nebo 27.05. - 02.06.
  • V ceně: odlet z Prahy, All Inclusive, transfer na hotel, delegát
Řecko bude po dvouročním útlumu v letošní sezoně velmi žádanou destinací. Počasí v Řecku na konci května bývá již slunné s teplotami okolo 28°C.

Náhled zájezdu na Dovolena.cz

Náhled zájezdu na Invia.cz

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele ktedik

Ahoj kluci, myslíte si, že by něco podobného mohlo být i na úplný začátek července? Je možné, že to bude za takovéhle peníze?

Ahoj Terez, promiň, ale věštit opravdu nechci. Pokud bude něco výhodného, budeme o tom informovat ;) Na to se 100% spolehni.

Avatar uživatele ktedik

Ahoj Dave, já vím, že je to blbý dotaz :-D ale šlo mi o to, jestli s tím máte zkušenost třeba z minulého roku, že se takovéhle pecky objevují i na začátku prázdnin :-) no tak budeme asi doufat :-) psala jsem Vám totiž už v poradně, že nevíme, jestli nemáme už teď koupit letenky na Mallorcu z Karlsruhe za cca 1800 Kč (je nám jedno Mallorca, Řecké o., Kanáry) a ubytko zvlášť anebo vyčkávat, ale radši bychom letěli právě z bližšího letiště...

Avatar uživatele ralph.lauren

V Relaxu jsem byl. Dobre pro rodiny, ne pro moc narocne. Jidlo ok, nealkoholicke napoje otřes a pije se s okousanych plastovych kelimku :-) Plaz neni daleko, ale zaplatite si za lehatka. More super.

Díky za recenzi ;) to se vždy hodí!

Avatar uživatele ralph.lauren

ale za ty prachy dobrý asi :-) Recepcni celkem napomocni, vybaveni pokoje standart. A Nutella byla fejková :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Voloteou do 4 francouzských měst
-78 %

Tam jsi ještě nebyl!

Do konce roku z Prahy na Havaj přes Peking
-42 %

Hurá za zážitky!

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko