Akropole v Athénách

Řecké ostrovy: letenky z Prahy na Korfu - 4.133 Kč.

2 komentáře
2014-02-24T13:26:10+01:00

O akci

Pokud rádi plánujete letní dovolenou na vlastní pěst a máte v hledáčku řecký ostrov Korfu, určitě vás zaujme tip na levné letenky v letním období z Prahy na tento ostrov. Korfu leží v Jónském moři, je nazýván "smaragdovým ostrovem" a je považován za nejzelenější a také nejkrásnější.

Nalezli jsme pro vás pár termínů na zpáteční letenky, které vychází na velmi sympatickou cenu 4.133 Kč a jsou s jedním přestupem. Nemáte přece důvod dávat 9 tis. Kč za letenku u konkurence.

  • Rezervuj letenku Praha – Korfu za 4.133 Kč
  • Cestovní období: červenec
  • Dostupnost: do vyprodání volných míst
  • Zavazadla: 1 ks do 23 kg + 1 ks příruční (varianta "LOW COST" jen příruční)
Všechny termíny zahrnují na zpáteční cestě delší mezipřistání v Římě, které můžete využít k jeho krátké prohlídce.

Termíny:

  • tam: 2, 6, 23. července
  • zpět: 7, 14, 28. července, 4. srpna

Změnu termínu a počet pasažérů provedete jednoduše kliknutím na odkaz Změnit. Z vyhledaných nabídek nevybírejte variantu s označením "LOW COST", cena je bez zavazadel!

Ubytování na ostrově

Korfu je nevelký ostrov, přesto tu najdete spoustu levných hotelů, ale také soukromé apartmány nebo velké hotelové rezorty, které nabízejí veškerý komfort. Zajímavou alternativou může být také možnost individuálního ubytování v soukromí, o které je v posledních letech nebývalý zájem a může nevšedním způsobem rozšířit vaše cestovatelské obzory, více na Airbnb.com.

Pronájem automobilu

Pokud se nespokojíte s pobytem na jednom místě a chtěli byste objevit soukromá zákoutí na ostrově a také byste rádi poznali bohatou a kulturní historii ostrova, pak není nic jednoduššího, než si po příletu vypůjčit automobil, který si dopředu objednáte u našeho partnera, který srovnává ceny ze všech dostupných autopůjčoven.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2014-02-24T14:26:10+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce