Akropole v Athénách

Řecko: letenky do města bohů Athén - 3.124 Kč.

4 komentáře
2014-06-26T11:06:19+02:00

O akci

Zajisté nejzajímavější město světa co do historie jsou Athény. Hlavní město Řecka vás okouzlí ještě dříve, než jej stihnete spatřit. Athény zastávaly důležitou roli v nejednom mýtu a báji. Obdiv vzbudí i dochované oblasti jako Akropole nebo chrám bohyně Athény Partheón.

Vydejte se na průzkum Athén díky letenkám od Aegean z Prahy za 3.124 Kč.

Změnu letu lze provést za 40€, letenky jsou však nestornovatelné. V ceně je zároveň příruční zavazadlo o rozměrech 56x45x25 cm a hmotnosti 8 kg.

Tip: věděli jste, že se nejrychleji ke Zlaté kartě u Star Aliance dostanete právě s členstvím u Aegean?

Z letiště do centra Athény se pohodlně dopravíte linkou metra č.3 (mapa). Cena jedné jízdenky z letiště činí 8€, je však možné využít výhodnějších skupinových jízdenek.

Hotely jen za 380 Kč / noc

Pro nikoho asi nebude překvapením, že v mimosezonním období budou náklady na cestu minimální. Tomu odpovídá i nejlevnější hotely v Athénách, které začínají na 380 Kč / noc pro dva. Avšak pokud si chcete dopřát dávku pořádného luxusu, 4* hotely vás vyjdou na 1.000 Kč / pokoj. Přehled všech nabídek od všech portálů najdete jednoduše na hotel.cestujlevne.com/atheny.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-26T11:06:19+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele jhalicek
jhalicek
před 8 lety

I v zimním období je provoz od 0.30-5.30?

Avatar uživatele jirinapolakova
jirinapolakova
před 9 lety

Ahoj, koupili jsme letenky na Santorini a potřebujeme se levně ubytovat na 1 noc někde u athénského letiště (4.6). Přiletíme v 8 večer a ráno v 8 už zase musíme být zpět na letišti. Prohledala jsem booking, tripadvisor, hotels, airbnb a pořád nemůžu vybrat, popřípadě mám problém najít spojení atd. Nemáte někdo prosím radu, kde se ubytovat a jak se tam dostat? Nemůžu se hnout z místa, mám pár rezervací, ale všechno dost bídné díky dopravě. Moc díky!

Avatar uživatele QuisUtDeus
QuisUtDeus
před 9 lety

Ešte drobnosť - pri ceste z centra na letisko metrom (linka 3) je potrebné všímať si displej na stanici metra a piktogram lietadla na súprave metra. Nie každý spoj linky 3 totiž pokračuje až na letisko. Spoje na letisko majú cca. 30-minútovú frekvenciu.

Avatar uživatele QuisUtDeus
QuisUtDeus
před 9 lety

Ešte by som doplnil, že v čase od 0:30 do 5:30 metro nepremáva (v sobotu a v nedeľu od 2:30 do 5:30). Z letiska sa dá do centra (nám. Syntagma) dostať autobusom X95. Lístok stojí 5 EUR, je potrebné kúpiť si ho vopred v stánku blízko zastávky a v autobuse označiť (pokuta 300 EUR).

Další akce