Řecko: ostrov Kréta na 8 dní, 3* z Prahy - 6.988 Kč.

Před 3 lety

Jak akci využít?

Na ničím nerušenou dovolenou na řeckých ostrovech se můžete vydat již pozítří. Díky last-minute nabídce na 8 denní pobyt poznáte oblast Analipsi, ležícího nedaleko Heraklionu. Ubytovaní budete v 3* apartmánech bez stravy, což vůbec nevadí. Lokalita nabízí totiž nespočet restaurací a barů. Stejně tak zde najdete aquapark StarBeach WaterPark.

  • Rezervuj zájezd na Krétu za 6.988 Kč >>
  • Termín: 17.-24.07.2014
  • V ceně: parkování na letišti v Praze, letenky, transfer, 7 nocí v 3* apartmánu
Apartmány jsou pouhých 50 metrů od 7 km dlouhé písečné pláže.

Tip na výlet: přibližně 30 km od letoviska se nachází nejznámější náhorní plošina Lasithi Plateau proslavená stovkami větrných mlýnů. Vydat se můžete též na výlet do města Heraklion.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Raptor8

Pokud někomu nevadí cesta autobusem, tak doporučuji využít cestu s němckým CK a koupi přes dovolena.cz na různá letiště máte cestu žlutým autobusem zdarma, třeba z Ostravy je už jedno jestli jedete do Prahy nebo do Vídně. A řecko All Iclusive se vlezete do 10 000 Kč

Avatar uživatele tom.janca

Nechci byt az prilisny optimista, ale pred prazdninama (konec kvetna-cerven) tu byly podobne zajezdy myslim za podobnou cenu i s polopenzi, takze uplne nahody to nejsou. Rekl bych, ze neco podobneho je co 14dni, jen je to tak, ze v pondeli to nahodi a treba utery nebo streda se leti, coz podle me neni problem.

LM nabídky jsou pořád, jen v průběhu léta je jich logicky méně. Květen-červen je období začátku sezóny, kdy je poptávka po zájezdech slabší, tudíž jsou možnosti last minutových nabídek mnohem větší. Chce to opravdu vyčkávat a kontrolovat každý den.

Avatar uživatele petr.svobodaa

Ta cena byla jen v případě, že budou 4 lide v jednom apartmánu. Pokud by se cestovalo ve 2, cena by byla o 2.000,-/osoba vyšší...

Díky za info, u dovolené toto nemají rozložené :/

Tak to bude pěkný boj :D

Avatar uživatele trilo

Myslíte, že se něco podobného, týden u moře, ideálně Řecko, může objevit ještě na začátek srpna? Je mi jasné, že to je často náhoda, jen jestli nemáte nějaké indicie :-) Díky moc.

Avatar uživatele zatarsia

TAky budu čekat na začátek srpna :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

To bude jízda!

Low-costově z Drážďan i Vídně na Kubu do konce roku
-35 %

Tam jsi ještě nebyl!

Filipíny po celý rok s odletem z Krakova
-20 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko