Akropole v Athénách

Řecký ostrov Santorini s odletem z Prahy - 4.591 Kč.

12 komentářů
2014-01-23T10:35:53+01:00

O akci

Santorini by měl znát každý milovník řeckých ostrovů. Patří totiž mezi nejromantičtější místa v celém Středozemním moři a nabízí ten nejkrásnější západ Slunce na zemi. Pláže jsou zde také jiné, unikátní. Černý písek s průzračným mořem vytváří nevídaný kontrast.

Letenky na Santorini z Prahy začínají již na 4.591 Kč (říjen), elegantní ceny však najdete i o letních prázdninách. Lety jsou operovány řeckými aerolinkami Aegean. V ceně je zahrnuto příruční zavazadlo o rozměrech 55 x 45 x 20cm a hmotnosti 8 kg.

Př. termíny za 4.874 Kč: 21.-27.květen, 28.05.-03.-06.04.-10.červen, 22.-30.září

Některé termíny zahrnují delší stop v Aténách, ten využijte k návštěvě hlavního města Řecka.

Změnu termínu a počtu osob provedete kliknutím na Nové hledání. Případně využijte náš návod nebo si o termín napište do komentáře níže, pokusíme se doheldat.

Při odletu z letiště Praha můžete využít promo kódu CLC001 na cenu služeb parkoviště Goparking.cz

Hotely na ostrově Santorini

Ačkoliv oblast ostrova Santorini patří zejména luxusnějším hotelům a apartmánům, baťůžkáři si zde také přijdou na své. Podívejte se na přehled dostupných hotelů na Santorini. Nebo vybírejte přímo z těchto termínů k letenkám: Mezi nejvyhledávanější oblasti pak patří vesničky Oia, Fira a Imerovigli.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-01-23T11:35:53+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele František Šmolík
František Šmolík
před 10 lety

Zdravím, je možná změna jména již vystavené letenky u společnosti Aegean Airlines? Nedaří se mi to na jejich webu najít. Pokud má někdo náhradu za sebe, zda to jde? Mnohokrát díky a jste super!!!

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Dobrý večer Františku, bohužel, jméno na letence nelze u klasických aerolinek změnit :-(

Avatar uživatele lukas.staniczek
lukas.staniczek
před 10 lety

Ahoj, taky děkuju za perfetni tip na dovolenou. Umel by si mne prosim pomoci s letenkama na cerven se zpatecnim letem za 4-5 dni a delkou casu mezi lety cca do 5 hodin. Diky

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Lukáši, projížděl jsem to, cenově už je to někde jinde, nejnižší cena s krátkými přestupy je na 11.-18. června za 5.915 Kč, z vyhledaných letů je to ta 2. nabídka s mezipřistáním tam 4:55 a zpět 1:15

Avatar uživatele stoprvni
stoprvni
před 10 lety

Ahoj, díky za tip na fantastickou dovolenou. Potřeboval bych ale pomoct najít termín, kde bude co nejkratší přestup. Termín bych viděl od června do půlky září :-) Díky moc.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 10 lety

Ahoj Michale, jak je patrné z našeho příspěvku, nejlevnější letenky jsou zpravidla mimo sezónu a mohou zahrnovat delší přestupy. Pro inspiraci termín na prostředek srpna nebo na první polovinu září. V nabídce jsou itineráře s nejkratšími přestupy.

Avatar uživatele minuta
minuta
před 10 lety

Dobrý den. Chtěli bychom o letních prázdninách do Řecka. Nyní se dá sehnat letenka třeba do Soluně kolem 3000,-. Myslíte si, že je to cena na červenec a srpen hodně dobrá nebo se ještě něco zajímavého objeví (Atény, popř. ostrovy). Díky moc za odpověď.

Avatar uživatele anetav40
anetav40
před 10 lety

Ahoj, mohla bych se zeptat na termín mezi 12.7 a 8.8 tak na 10 dni pro 4 osoby?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Ahoj Aneto, nejlépe to vychází na termín 14.-23.7. http://bit.ly/LYpMlS (6.372 Kč) 20.-30.7. - http://bit.ly/1dy7Zap (6.840 Kč).

Avatar uživatele Kickassone
Kickassone
před 10 lety

A musi to byt Santorini? Je spousta zajimavych nabidek i na jine ostrovy ve tvem terminu.. Celkem zajimave kombinace reckych ostrovu se daji vymyslet s easyjetem..

Avatar uživatele pavlina.prazanova
pavlina.prazanova
před 10 lety

Dobrý den,pokud si u Vás najdu nějakou destinaci+hotel pro určití počet lidí je to konečná cena i s letenkou?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 10 lety

Dobrý den Pavlíno, u nás se můžete "pouze inspirovat". Samotná rezervace letenek nebo hotelů pak probíhá na jiných portálech. My jen sbíráme zajímavé tarify a servírujeme je našim čtenářům ;)

Další akce