Jak akci využít?

Rozkrýt krásy řeckých ostrovů pravděpodobně budete moci letošní sezonu i pod záštitou cestovních kanceláří. Těm se nedařilo zaplnit své kapacity v předprodejích a k dispozici by tak mělo být dostatečné množství last-minute zájezdů přebíjejících se cenou.

Příkladem všeho může být týden na Rhodosu v 3* rodinném hotelu u pobřeží Egejského moře s polopenzí za 5.790 Kč nebo o 600 Kč dražším All Inclusive. Odlety jsou koncem tohoto měsíce z Prahy.

Doporučuji spíše Travel Portal, kde odpadá nutnost tisknout a skenovat podepsanou smlouvu a veškeré náležitosti proběhnou on-line.
  • Termín: 29.5. - 5.6.2016
  • Strava: polopenze (All Inclusive - 6.390 Kč)
Hotel Comfort Asterias je umístěn 5 km od letiště v dosahu písečné pláže (100 m) s bezplatným wifi připojením k internetu. Ideální poloha k poznávání severní části ostrova s pronajatým autem.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 56%
Tam chceš!
ušetříš až 28%
A už tam budem?
ušetříš až 28%
Tam to bude krásný!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Řecko

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko