Pohled na Rio de Janeiro

Rio de Janeiro (Miami, New York) z Prahy - 15.252 Kč.

77 komentářů
2013-09-08T15:10:01+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Vedle tarifu společnosti Delta airlines pro lety do brazilského Ria nyní můžete taktéž využít letenek z Prahy s American Airlines. Velmi atraktivní cena láká k návštěvě nejznámější brazilské pláže Copacabana nejen v období karnevalů (28.2.-4.3.2014). Za zpáteční letenku zaplatíte 15.252 Kč a na cestu můžete sbalit až 2 zavazadla do 23 kg.

  • Rezervuj na cestujlevne.com/letenky
  • Cestovní období do 31.března 2013
  • Maximální doba pobytu 30 dní
  • Rezervace možné do 30.září
Tarif umožňuje 1 přestávku zdarma v každém směru, není tedy problém navštívit na pár dní i New York nebo Miami při této ceně. Ať se již rozhodnete pro využití přestávky v USA nebo ne, využití této  letenky je podmíněné transitním vízem nebo elektronickým svolením pro vstup do USA - ESTAVíza do Brazílie nemusíte vyřizovat, bezvízový styk platí pro cesty do 90 dní.

Parkování na letišti v Praze je možné rezervovat u několika společností, využijte však promo kód CLC001 u společnosti Goparking.cz a parkujte za zvýhodněné ceny.

Praha - Miami - Rio de Janeiro - New York - Praha

I takovýto trip si můžete díky tomuto tarifu sestavit. Inspirací nechť je termín 25.února - 9.března 2014. Strávíte 2 dny na pláži v Miami, týden na karnevalu v Rio de Janeiru a 3 dny s nákupy v New Yorku. To vše v pohodlí s odletem i návratem do Prahy! Objevte Ameriku

Levné hotely v Riu od 393 Kč

Levné ubytování v centru Rio de Janeira, stejně tak na pobřeží nejznámější pláže Jižní Ameriky, vybírejte z pestré nabídky na stránkách společnosti Booking.com, nejlevnější hotely začínají v Rio de Janeiru na 393 Kč za dvoulůžkový pokoj! Obdobné ceny najdete i v dalších brazilských městech.

Hotely pro stopover v New Yorku a Miami

NEW YORK: Mnou prověřené hotely Best Western Plaza nebo Howard Johnson Inn nabízí výhodné ubytování v Queensu (krátká vzdálenost na letiště La Guardia, JFK i do centra Manhattanu). Hotely jsou 1 minutu chůze od metra F, kterým jste za 5 minut u Central Parku, za 10 minut u Rockefellerova centra nebo do 15 minut u nákupního domu Macy´s. Navíc není nutné přesedat. Na letiště JFK jedete taktéž stejnou linkou metra s 1 přestupem a cesta z letiště do hotelu trvá cca 30 minut. Akční nabídky hotelů v New Yorku naleznete v tomto odkazu.

MIAMI: Vedle klasické nabídky hotelů na Miami Beach, které nabízí ubytování pro dva od 1.170 Kč doporučuji taktéž porovnat nabídky mezi jednotlivými prodejci, kde lze občas vychytat zajímavé akce u méně známých, ale stále prověřených webů.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2013-09-08T16:10:01+02:00

77 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce