Říjnové letenky do Milána, Bari a Benátek z Prahy - 658 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Pokud zrovna nepatříte mezi vyznavače horkých letních dnů, a to ani na cestách, využijte k výletům na jih Evropy příjemného podzimního období. V rezervačním systému nízkonákladového dopravce Wizz Air lze nalézt spousty zpátečních letenek do oblíbených italských destinací za neodolatelnou cenu 658 Kč.

Můžete vyrazit třeba do malebného Bergama a spojit jeho návštěvu s výletem do Milána, kde se letos koná celosvětová výstava EXPO2015. Za stejné peníze doletíte i do Bari v Apulii, ve které nesmíte vynechat cestu do okouzlujícího Alberobella. A pokud jste bezmezní romantici, zavděčit se vám mohou jedině Benátky. Lze také kombinovat jednosměrné letenky Praha-Bergamo a Bari-Praha, přelet Bergamo-Bari zakoupíte levně na www.ryanair.com.

Konečná cena 658 Kč za zpáteční letenku s Wizz Air je podmíněna vlastnictvím nebo nákupem členství Wizz Discount Club, jehož výhody a postup nákupu popisujeme v samostatném článku.

 • Letenky za 658 Kč z Prahy do Bergama (Milána), Bari a Benátek rezervujte na www.wizzair.com
 • Termíny pro:
 • Bergamo (Milán)
 • → 30. září; 2, 8, 12, 16, 19, 21, 22, 26. října
 • ← 2, 5, 7, 8, 12, 14, 19, 21, 22, 26, 28. října
 • Bari
 • → 3, 6, 10, 15, 17, 20, 22, 29. října
 • ← 8, 15, 20, 22, 27, 29. října
 • Benátky
 • → 6. října
 • ← 10, 13. října
Na cestu se můžete sbalit do malého příručního zavazadla, jehož rozměry nesmí přesáhnout 42x32x25 cm. Na krátkou víkendovou cestu vám takové zavazadlo bohatě postačí, osobně několikrát odzkoušeno.

Příkladové termíny za 658 Kč ilustrují následující screenshoty:

Výlety z Milána do Janova, Turína, Boloně, Florencie, Verony a dalších za 2 eura

Na italské silnice letos zavítal známý autobusový dopravce Megabus, který nabízí na lukrativních trasách nejen z Milána jízdenky jednosměrně za 1 euro.

Hotely

Ubytování ve všech destinacích vždy porovnávejte na oblíbeném a spolehlivém portálu booking.com, který téměř vždy nabízí nejlepší ceny a v případě řešení jakéhokoli problému máte na booking.com k dispozici českou zákaznickou podporu, jak přes email, tak i po telefonu.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele veri.p

Mám dotaz ohledně cesty s Megabusem - je možné koupit si jízdenku např.z Milana do Benátek (koupím ale 2 jízdenky v jiné dny) s tím, že bych 1.jízdenku vystoupila z Milána ve Veroně a např. za 2 dny (ta druhá jízdenka z Milána) ve Veroně nastoupila a jela do Benátek? Když totiž zadám spoj z Verony, pak se jako cíl Benátky vůbec nenabízí... Nebo to takto nejde, přestože spoj z Milána jede až do Benátek (přes Veronu a Padovu)? Děkuji za info.

Avatar uživatele Hanka Kalábová

Ahoj kluci, chci se zeptat na tip co vidět na Bari popř půjčovna aut- doprava po této části itálie- díky za Vaše rady hanka

Alberobello :-) !

Avatar uživatele chamapavel

Při směru Praha - Benátky 6.10. mi to ukazuje 529,- a u příletu Benátky - Prahy taktéž. Dělám někde chybu?

Avatar uživatele lukas

Pavle, je velmi pravděpodobné, že je tento termín za 329 Kč již vyprodaný, proto to navýšení ceny. V každé ceně je jen určitý počet míst, pak cena postupně stoupá.

Avatar uživatele chamapavel

Děkuji za odpověď :)

Avatar uživatele petra.matysova

Škoda, že až na říjen, plánovala jsem Bari na 26. - 29.9., myslíte, že cena ještě půjde dolů?

Tohle se špatně odhaduje, ale akce jsou teď spíše na říjen a nepředpokládám, že se budou vracet zpět do září.

Avatar uživatele veri.p

Tak moje první cesta díky těmto stránkám zakoupena :) Díky.

Avatar uživatele jakub.doki

kupovala jste si členství u wissairu ?

Avatar uživatele veri.p

Ano, členství u wizzair mám zřízeno taktéž. Takže tato cesta sice za dráž, ale počítám, že to pro následujících 365 dní není moje poslední cesta letecky :D

Avatar uživatele veri.p

Zatím mi nedorazily letenky (zadávala jsem odbavení online), ani žádný odkaz pro odbavení online. Jen kód potvrzení letu. Mám se obávat nějakých komplikací nebo je časový odstup mezi zasláním "normální" (platba byla provedena online kartou). Děkuji za info/uklidnění.

Avatar uživatele Karel

Měl by dojít kod letu/potvrzení. Odbavuješ se až max 30 dnů před odletem. Takže pokud letíš třeba 30.10.2015, okolo 1.10.2015 se ti "odemkne" možnost check in na webovkách Wizzu a tam se odbavíš, atd.

Avatar uživatele veri.p

Kód letu mi poslali téměř hned, mám. Ok, děkuji za info. Odkaz na odbavení mi po "odemknutí" asi přijde,že?

Avatar uživatele kristyna.krizekova

Neprijde, check in provedes na strankach Wizzair - nabidka napravo. Melo by byt uvedeno i v podminkach.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Květnové výlety za sluněním z Bratislavy do Burgasu
-74 %

Tam to bude krásný!

Jarní Kalifornie na lehko z Berlína
-40 %

Hurá za zážitky!

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie