Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Letenky do italského Říma moc často nebývají k dostání pod tisíc korun. Nyní lze však zakoupit zpáteční letenku z Brna za 744 Kč, z Prahy jsou nejlevnější letenky k dostání za 1.834 Kč. Tyto linky operuje společnost Wizzair.

Z Brna můžete letět například 18.-25.července. Pokud však preferujete kratší dobu pobytu, bude Vás letenka stát 884 Kč, např. 17.-20.června.

Z Prahy lze letět např. 20.-24.června. Letenek je na obou linkách dostatek. Spojení z letiště do centra lze zakoupit skrz náš vyhledávač od společnosti Terravision po pravé straně.

Ubytování v Říme začíná na 890 Kč za dvoulůžkový pokoj. Doporučuji však sledovat naší bleskovou nabídku, kde naleznete hotely v jednodenních akcí až o 50% levnější. Dnes je například v akci hotel Courtyard by Marriott za 1.911 Kč za pokoj pro 2 se snídaní!. Hotel není sice v centru, ale je ideálně napojen železniční sítí do centra.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Želva v Abu Dabbab, Marsa Alam
ušetříš až 11%
Honem, dokud jsou místa!
Náměstí Dam
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
Maják v Málaze
ušetříš až 58%
To musíš vidět!
Jambiani
ušetříš až 39%
Jedem!
5287 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie