Jak akci využít?

Letenky do italského Říma moc často nebývají k dostání pod tisíc korun. Nyní lze však zakoupit zpáteční letenku z Brna za 744 Kč, z Prahy jsou nejlevnější letenky k dostání za 1.834 Kč. Tyto linky operuje společnost Wizzair.

Z Brna můžete letět například 18.-25.července. Pokud však preferujete kratší dobu pobytu, bude Vás letenka stát 884 Kč, např. 17.-20.června.

Z Prahy lze letět např. 20.-24.června. Letenek je na obou linkách dostatek. Spojení z letiště do centra lze zakoupit skrz náš vyhledávač od společnosti Terravision po pravé straně.

Ubytování v Říme začíná na 890 Kč za dvoulůžkový pokoj. Doporučuji však sledovat naší bleskovou nabídku, kde naleznete hotely v jednodenních akcí až o 50% levnější. Dnes je například v akci hotel Courtyard by Marriott za 1.911 Kč za pokoj pro 2 se snídaní!. Hotel není sice v centru, ale je ideálně napojen železniční sítí do centra.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 20%
A už tam budem?
ušetříš až 48%
To budou fotky!
ušetříš až 54%
Jedem!
ušetříš až 50%
Všude dobře, co doma!
4515 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie