Pohled na Rio de Janeiro

Rio de Janeiro nebo Sao Paulo z Prahy - 10.472 Kč.

14 komentářů
2014-11-21T14:42:30+01:00

O akci

Nejen v měsíci březnu se můžete vydat za brazilským sluncem na nejznámější jihoamerickou pláž Copacabana. Letenky na trase Praha - Brazílie - Madrid zakoupíte nyní již za 10.472 Kč, přičemž při své cestě máte šanci poznat nejen nejznámější město této země Rio de Janeiro, ale též o několik kilometrů jižněji posazené Sao Paulo.

  • Praha - Sao Paulo / Rio de Janeiro - Madrid za 10.472 Kč rezervuj >>
  • Praha - Rio de Janeiro - Madrid za 10.700 Kč rezervuj >>
  • Praha - Sao Paulo - Madrid za 12.019 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do 26.03.2015 - nejnižší ceny v březnu (mimo Vánoc a Karnevalu)
  • Prodej do aktualizace
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 23 kg a při některých termínech též delší přestup v Madridu. Pauzu využijte k návštěvě města, metrem se dopravíte přímo z letiště do samotného centra, např. na náměstí Sol.

Letenky z Madridu do Prahy od 1.000 Kč

Jednosměrné letenky z Madridu zakoupíte například s aerolinií Ryanair. Při vhodné kombinaci lze celou cestu podniknout s jedním přestupem v Bruselu a cenou od 1.180 Kč. Přehled aktuálně nejlevnějších termínů najdete na airixo.com/mad-prg.

Přímé lety jsou dostupné z Madridu do Budapešti a Krakova, případně Varšavy – najdete taktéž na airixu.

[start][zeme]Brazílie[/zeme][odlet]Madrid[/odlet][mezikrok][bra][mad][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-11-21T15:42:30+01:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele maruskova.h
maruskova.h
před 8 lety

Ahoj, hledam letenku z madridu do prahy 17/3 (prilet z ria do madridu je v 10:15), dik moc

Avatar uživatele OG kush
OG kush
před 8 lety

Ahoj, koupil jsem si diky vam letenky PRG-GRU/GIG-MAD a chtel bych se zeptat zda je lepsi si koupit vnistrostatni letenky v Brazilii s predstihem nebo az na miste. Jak to vychazi cenove a jak je to s dostupnosti. Letim 1.3. - 25.3. Diky za odpoved. Dan

Avatar uživatele simona.koutenska
simona.koutenska
před 8 lety

Dobrý den,myslíte že bude možné sehnat v tomto období letenky do Brazílie ještě levněji? Potřebuji let Praha- Brasilia v termínu 15.3- 30.4. Děkuji S.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Dobrý den Simono, pravděpodobně nebude. 10 tisíc je opravdu skvělá cena. Přískoky co si pamatuji na trase do Brasilie nebyly tak drahé.

Avatar uživatele tedetka
tedetka
před 8 lety

mohu se zeptat zda je nějaká šance odlet před Silvestrem a návrat +/- polovina ledna?? děkuji!

Avatar uživatele Vendy
Vendy
před 8 lety

Ahoj Šárko, za tuto cenu bohužel ne. Letenky ve vánočním a novoročním období se pro tento routing pohybují od 18, 8 tis. Kč -> http://bit.ly/11CdUwG

Avatar uživatele tedetka
tedetka
před 8 lety

děkuji moc!

Avatar uživatele
Tomáš Svoboda
před 8 lety

Hlavní město je Brasília ;)

Avatar uživatele
Tomáš Svoboda
před 8 lety

jinak doporučuji, podobnou cestu jsem absolvoval loni, madrid je na 2 dny super město a pak přeletět do Budapesti a studentem dom. nezapomenout pojištění, jistojistě Vás okradou :))

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ach ten zeměpis.. :) díky.

Avatar uživatele
Tomáš Svoboda
před 8 lety

;)

Avatar uživatele katevonworld
katevonworld
před 8 lety

Jak se všude píše, že člověka stopro okradou, tak jsem se první den v Sao Paulu úplně bála vytáhnout zrcadlovku. Když mě policajti na Praça da Sé viděli, jak ji kryju vlastním tělem, skoro se smíchy zlomili v pase. Konečná bilance: 14 dní, 6 různých lokalit, 0 krádeží, vražd či přepadení :) Ono to zas tak horké nebude. Ta pravděpodobnost je sice možná vyšší, ale na druhou stanu mého strýce z Německa přepadli kdysi v malém slezském městečku. Ve dne, před lidmi. Opakoval tehdy, že nic takového ještě nezažil. Shit happens. Everywhere :)

Avatar uživatele tomaschlapek
tomaschlapek
před 8 lety

Tak me zase v Riu na ulici oslovila pani, ze pokud nechci o mou zrcadlovku prijit,at ji urychlene schovam, v Sao Paulu sem mluvil s borcem ktereho den pred tim prepadli, od holky z argentiny sem dostal tip at nosim vsude alespon malou hotovost, abych mel vzdy co dat kdyz te prepadnou,pokud nechces at te zmlati/zastreli a v Pantanalu mi vykladal kluk, ze po setmeni se doporucuje vubec nevytahovat elektroniku s kapsy. Takze zvysena opatrnost je vice nez doporucena (obzvlaste v centru, kam chodi krast deti z favel). Na druhou stranu jsme za tri tydny cestovani na vlastni pest po Brazilii nemeli zadny zavaznejsi problem.

Avatar uživatele gervais_1
gervais_1
před 8 lety

problémy mají leda neopatrní lidé. po setmění vycházet jen tam, kde se pohybují jiní lidé, chodit po chodnících kde chodí lidé (kde je prázdno, nikdy), když se ti někdo enlíbí, klidně přejít ulici na druhý chodník, chodi bez hodinek a viditelných klenotů, jen malá hotovost v kapse a neustále se ptát místních, jestli je to bezpečné. Na plážích chodit do částí pro vyšší střední třídu a pro bohaté. To se pozná dle hospůdek a dle ošacení lidí.. jinak je to v pohodě (některé noční autobusové přejezdy nejsou úplně bezpečné, ale to neznamená, že přepadávají každý bus). Já viděl okradení na pláži (paní šla s kabelkou na pláž chudých a šup už na ni přiběhli a před mými zraky jí to strhli a utekli). Při přepadení se do ničeho nepouštět, říct, "kauma, či dou tudu" (klid, dám ti všechno) a v klidu jim všechno dát. Když nemáš u sebe nic můžou ti z pomsty postřelit... lepší teda vždycky mít u sebe pár "heáuuuuu" (reálů).

Další akce