Rio de Janeiro nebo Sao Paulo z Prahy - 10.472 Kč.

Jak akci využít?

Nejen v měsíci březnu se můžete vydat za brazilským sluncem na nejznámější jihoamerickou pláž Copacabana. Letenky na trase Praha - Brazílie - Madrid zakoupíte nyní již za 10.472 Kč, přičemž při své cestě máte šanci poznat nejen nejznámější město této země Rio de Janeiro, ale též o několik kilometrů jižněji posazené Sao Paulo.

  • Praha - Sao Paulo / Rio de Janeiro - Madrid za 10.472 Kč rezervuj >>
  • Praha - Rio de Janeiro - Madrid za 10.700 Kč rezervuj >>
  • Praha - Sao Paulo - Madrid za 12.019 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období do 26.03.2015 - nejnižší ceny v březnu (mimo Vánoc a Karnevalu)
  • Prodej do aktualizace
V ceně letenky je zahrnuto zavazadlo o hmotnosti 23 kg a při některých termínech též delší přestup v Madridu. Pauzu využijte k návštěvě města, metrem se dopravíte přímo z letiště do samotného centra, např. na náměstí Sol.

Letenky z Madridu do Prahy od 1.000 Kč

Jednosměrné letenky z Madridu zakoupíte například s aerolinií Ryanair. Při vhodné kombinaci lze celou cestu podniknout s jedním přestupem v Bruselu a cenou od 1.180 Kč. Přehled aktuálně nejlevnějších termínů najdete na airixo.com/mad-prg.

Přímé lety jsou dostupné z Madridu do Budapešti a Krakova, případně Varšavy – najdete taktéž na airixu.

[start][zeme]Brazílie[/zeme][odlet]Madrid[/odlet][mezikrok][bra][mad][konec]

Sdílej akci s přáteli

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele maruskova.h
maruskova.h

Ahoj, hledam letenku z madridu do prahy 17/3 (prilet z ria do madridu je v 10:15), dik moc

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele OG kush
OG kush

Ahoj, koupil jsem si diky vam letenky PRG-GRU/GIG-MAD a chtel bych se zeptat zda je lepsi si koupit vnistrostatni letenky v Brazilii s predstihem nebo az na miste. Jak to vychazi cenove a jak je to s dostupnosti. Letim 1.3. - 25.3. Diky za odpoved. Dan

Odpovědět
před 4 lety
Avatar uživatele simona.koutenska
simona.koutenska

Dobrý den,myslíte že bude možné sehnat v tomto období letenky do Brazílie ještě levněji? Potřebuji let Praha- Brasilia v termínu 15.3- 30.4. Děkuji S.

před 4 lety
David Eiselt

Dobrý den Simono, pravděpodobně nebude. 10 tisíc je opravdu skvělá cena. Přískoky co si pamatuji na trase do Brasilie nebyly tak drahé.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele tedetka
tedetka

mohu se zeptat zda je nějaká šance odlet před Silvestrem a návrat +/- polovina ledna?? děkuji!

před 4 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Šárko, za tuto cenu bohužel ne. Letenky ve vánočním a novoročním období se pro tento routing pohybují od 18, 8 tis. Kč -> http://bit.ly/11CdUwG

před 4 lety
Avatar uživatele tedetka
tedetka

děkuji moc!

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele tomassvo
tomassvo

Hlavní město je Brasília ;)

před 4 lety
Avatar uživatele tomassvo
tomassvo

jinak doporučuji, podobnou cestu jsem absolvoval loni, madrid je na 2 dny super město a pak přeletět do Budapesti a studentem dom. nezapomenout pojištění, jistojistě Vás okradou :))

před 4 lety
David Eiselt

Ach ten zeměpis.. :) díky.

před 4 lety
Avatar uživatele tomassvo
tomassvo

;)

před 4 lety
Avatar uživatele katevonworld
katevonworld

Jak se všude píše, že člověka stopro okradou, tak jsem se první den v Sao Paulu úplně bála vytáhnout zrcadlovku. Když mě policajti na Praça da Sé viděli, jak ji kryju vlastním tělem, skoro se smíchy zlomili v pase. Konečná bilance: 14 dní, 6 různých lokalit, 0 krádeží, vražd či přepadení :) Ono to zas tak horké nebude. Ta pravděpodobnost je sice možná vyšší, ale na druhou stanu mého strýce z Německa přepadli kdysi v malém slezském městečku. Ve dne, před lidmi. Opakoval tehdy, že nic takového ještě nezažil. Shit happens. Everywhere :)

před 4 lety
Avatar uživatele tomaschlapek
tomaschlapek

Tak me zase v Riu na ulici oslovila pani, ze pokud nechci o mou zrcadlovku prijit,at ji urychlene schovam, v Sao Paulu sem mluvil s borcem ktereho den pred tim prepadli, od holky z argentiny sem dostal tip at nosim vsude alespon malou hotovost, abych mel vzdy co dat kdyz te prepadnou,pokud nechces at te zmlati/zastreli a v Pantanalu mi vykladal kluk, ze po setmeni se doporucuje vubec nevytahovat elektroniku s kapsy. Takze zvysena opatrnost je vice nez doporucena (obzvlaste v centru, kam chodi krast deti z favel). Na druhou stranu jsme za tri tydny cestovani na vlastni pest po Brazilii nemeli zadny zavaznejsi problem.

před 4 lety
Avatar uživatele gervais
gervais

problémy mají leda neopatrní lidé. po setmění vycházet jen tam, kde se pohybují jiní lidé, chodit po chodnících kde chodí lidé (kde je prázdno, nikdy), když se ti někdo enlíbí, klidně přejít ulici na druhý chodník, chodi bez hodinek a viditelných klenotů, jen malá hotovost v kapse a neustále se ptát místních, jestli je to bezpečné. Na plážích chodit do částí pro vyšší střední třídu a pro bohaté. To se pozná dle hospůdek a dle ošacení lidí.. jinak je to v pohodě (některé noční autobusové přejezdy nejsou úplně bezpečné, ale to neznamená, že přepadávají každý bus). Já viděl okradení na pláži (paní šla s kabelkou na pláž chudých a šup už na ni přiběhli a před mými zraky jí to strhli a utekli). Při přepadení se do ničeho nepouštět, říct, "kauma, či dou tudu" (klid, dám ti všechno) a v klidu jim všechno dát. Když nemáš u sebe nic můžou ti z pomsty postřelit... lepší teda vždycky mít u sebe pár "heáuuuuu" (reálů).

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
A už tam budem?
ušetříš až 35%
A už tam budem?
ušetříš až 36%
To bude jízda!
ušetříš až 27%
Tam chceš!
3813 starších akcí