Jak akci využít?

Foto: Copacabana beach by chensiyuan / wikipedia

Nebaví Vás evropské letoviska a jejich "obyčejné" pláže? Tak si zaleťte na nejznámější pláž v Brazílii - Copacabana beach! Letenky na 1 srpnový termín vycházejí na krásných 389€ - 10.100 Kč v multicity trase Madrid - Rio de Janeiro - Londýn. V některých termínech je nutná změna letiště v Sao Paulu.

Přípoje

Do Madridu se nejlevněji dopraví cestující z Krakova, za 2.300 Kč s Ryanairem, ihned v závěsu je Budapešť s Wizzairem za 2.500 Kč. Z České republiky si můžeme poskládat letenky od 3 tisíc. Případně na jednu letenku letět z Prahy s Vuelingem za 146 - 150€, tedy 4.000 Kč, obdobná situace je i v Norimberku. Z Drážďan můžeme letět s Vuelingem za 110€  - 2.850 Kč.

Z Londýna je situace již snadnější a levnější. Letenky na této trase zakoupíte od 1.000 Kč na všechny možné letiště v okolí.

Vízum do Brazílie

Občané ČR stejně jako SK nepotřebují pro vstup do Brazílie vízum. Podmínkou je platný pas a zároveň doba pobytu nesmí překročit kontinuálně 90 dní.

Ubytování v Brazílii

Nejen v celé Brazílii, ale konkrétně taktéž v Sao Paulu nebo Rio de Janeiru zakoupíte noc v dvoulůžkovém pokoji za poměrně malou cenu – konkrétně od 700 Kč pro 2 osoby.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 45%
To bude jízda!
ušetříš až 32%
To bude jízda!
ušetříš až 50%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 21%
To musíš vidět!
4519 starších akcí