Jak akci využít?

Nechte se při západu slunce povozit gondolou kanály Benátek a za příjemného podzimního večera poseďte u pravé italské pizzy v jedné z místních restaurací. Benátsko nabízí svou krásu i v období barevného podzimu. 

Na pár dní do jednoho z nejznámějších měst Itálie, a Evropy vůbec, můžete nyní letět se společností Wizzair jen za 658 Kč. 

Dostupné termíny za 329 Kč
 • Praha - Benátky:

  • 28. září,
  • 8, 29. říjen
  • 2, 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30. listopad
  • 3.prosinec
 • Benátky - Praha:
  • 12, 26. říjen
  • 2, 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30. listopad
  • 3. prosinec
Cena je platná pro členy programu Wizz Discount Clubu (WDC), jednorázový poplatek za členství WDC činí 750 Kč a díky jednomu členovi můžete cestovat až v 10 lidech za tyto zvýhodněné ceny. Zakoupit členství se vyplatí již při první cestě, neboť 2 zpáteční letenky bez členství vycházejí na 2.369 Kč, kdežto 2 letenky a členství stojí 2.066 Kč. Na cestu si sbalte do příruční zavazadla o neomezené hmotnosti, ale maximálních rozměrech 42x32x25 cm.

Z letiště Treviso se dopravíte veřejnou dopravou do Benátek za 4€. Vezměte to přes městečko Treviso a odtud vlakem do samotných Benátek, či města Mestre, kde naleznete levnější ubytování.

Samozřejmostí je přímá autobusová linka z letiště do Benátek, lístky zakoupíte na letišti. Zpáteční jízdenka vyjde na 18 €.

Doprava v Benátkách

Pokud plánujete poznat benátskou lagunu včetně dalších ostrovů, jako je Murano,  Burano a Lido, zcela jistě se vám vyplatí pořízení vícedenní turistické jízdenky, která platí na neomezené cestování po téměř celé laguně. Taktéž platí na městskou dopravu v Mestre a když budete ubytováni právě tam, využijete jízdenku i na dojíždění do Benátek. Ceny začínají na 18 € za 12 hodinovou jízdenku. Jednotlivá jízda vaporettem stojí 7 € - nevyplatí se!

Levné ubytování již za 1.160 Kč

Nejste-li zastáncem ubytování v centru dění a nevadí-li Vám dojet do centra městskou dopravou do 15 minut, využijte hotely v Mestre! Finanční úspora je značná, neboť hotely nabízí dvoulůžkové pokoje již za 1.160 Kč, oproti tomu v Benátkách naleznete nejlevnější pokoj za 1.600 Kč.

Navíc autobusy z Mestre jezdí přímo do centra Benátek (levnější hotely v Benátkách by nebyly v centru a časový rozdíl mezi dojížděním a docházením by vyšel nastejno).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marekvanourek
marekvanourek

dotaz, da se nejak wizzair kontaktovat krome toho jejich telefonu? V prosinci jsem si u nih udelal to clenstvi, ale ted mi to tvrdi, ze zadne nemam..

před 6 lety
David Eiselt

+420 246 019 980 Jsi přihlášen na správném účtu / emailu, na který bylo členství registrováno?

před 6 lety
Avatar uživatele marekvanourek
marekvanourek

jojo to jsem. Zavolam jim a uvidim. diky:)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele hoggins
hoggins

pod 500kc tam uz nic nie je :-(

před 6 lety
David Eiselt

ale ano, je. Jen je nutné přepnout na cenu pro členy ;)

Přidat odpověď
před 6 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 56%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 28%
Jedem!
ušetříš až 28%
Honem, dokud jsou místa!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie