Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nechte se při západu slunce povozit gondolou kanály Benátek a za příjemného podzimního večera poseďte u pravé italské pizzy v jedné z místních restaurací. Benátsko nabízí svou krásu i v období barevného podzimu. 

Na pár dní do jednoho z nejznámějších měst Itálie, a Evropy vůbec, můžete nyní letět se společností Wizzair jen za 658 Kč. 

Dostupné termíny za 329 Kč
 • Praha - Benátky:

  • 28. září,
  • 8, 29. říjen
  • 2, 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30. listopad
  • 3.prosinec
 • Benátky - Praha:
  • 12, 26. říjen
  • 2, 5, 9, 12, 16, 19, 23, 26, 30. listopad
  • 3. prosinec
Cena je platná pro členy programu Wizz Discount Clubu (WDC), jednorázový poplatek za členství WDC činí 750 Kč a díky jednomu členovi můžete cestovat až v 10 lidech za tyto zvýhodněné ceny. Zakoupit členství se vyplatí již při první cestě, neboť 2 zpáteční letenky bez členství vycházejí na 2.369 Kč, kdežto 2 letenky a členství stojí 2.066 Kč. Na cestu si sbalte do příruční zavazadla o neomezené hmotnosti, ale maximálních rozměrech 42x32x25 cm.

Z letiště Treviso se dopravíte veřejnou dopravou do Benátek za 4€. Vezměte to přes městečko Treviso a odtud vlakem do samotných Benátek, či města Mestre, kde naleznete levnější ubytování.

Samozřejmostí je přímá autobusová linka z letiště do Benátek, lístky zakoupíte na letišti. Zpáteční jízdenka vyjde na 18 €.

Doprava v Benátkách

Pokud plánujete poznat benátskou lagunu včetně dalších ostrovů, jako je Murano,  Burano a Lido, zcela jistě se vám vyplatí pořízení vícedenní turistické jízdenky, která platí na neomezené cestování po téměř celé laguně. Taktéž platí na městskou dopravu v Mestre a když budete ubytováni právě tam, využijete jízdenku i na dojíždění do Benátek. Ceny začínají na 18 € za 12 hodinovou jízdenku. Jednotlivá jízda vaporettem stojí 7 € - nevyplatí se!

Levné ubytování již za 1.160 Kč

Nejste-li zastáncem ubytování v centru dění a nevadí-li Vám dojet do centra městskou dopravou do 15 minut, využijte hotely v Mestre! Finanční úspora je značná, neboť hotely nabízí dvoulůžkové pokoje již za 1.160 Kč, oproti tomu v Benátkách naleznete nejlevnější pokoj za 1.600 Kč.

Navíc autobusy z Mestre jezdí přímo do centra Benátek (levnější hotely v Benátkách by nebyly v centru a časový rozdíl mezi dojížděním a docházením by vyšel nastejno).

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele marekvanourek
marekvanourek

dotaz, da se nejak wizzair kontaktovat krome toho jejich telefonu? V prosinci jsem si u nih udelal to clenstvi, ale ted mi to tvrdi, ze zadne nemam..

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

+420 246 019 980 Jsi přihlášen na správném účtu / emailu, na který bylo členství registrováno?

před 9 lety
Avatar uživatele marekvanourek
marekvanourek

jojo to jsem. Zavolam jim a uvidim. diky:)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele hoggins
hoggins

pod 500kc tam uz nic nie je :-(

před 9 lety
Avatar uživatele
David Eiselt

ale ano, je. Jen je nutné přepnout na cenu pro členy ;)

Přidat odpověď
před 9 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Černá pláž
ušetříš až 59%
Tam chceš!
Manchester
ušetříš až 59%
To budou fotky!
Zátoka Ha-Long
ušetříš až 13%
Tam jsi vždycky chtěl!
Santa Maria dei Servi
ušetříš až 74%
Všude dobře, co doma!
5449 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Cinqueterre
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie