Ryanair: nové linky z Polska a Slovenska na Korfu - 1.630 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

V posledních dnech vám s radostí přinášíme jen samé dobré zprávy a ani dnes tomu nebude jinak. Oblíbená irská nízkonákladová společnost Ryanair dnes ohlásila otevření 75. báze, a to na řeckém ostrově Korfu. Z letiště v Korfu bude Ryanair od začátku letní sezóny přidávat 11 nových linek na Britské ostrovy, do Německa, Itálie, Polska, Slovenska a Maďarska. V současné době jsou kromě jmenovaných zemí v provozu linky také do Belgie, Dánska a Nizozemí.

Z nových linek na Korfu se mohou radovat především Slováci a obyvatelé Severní a Jižní Moravy. Jednu rotaci týdně od 2. května získávají polské Katovice, průlet linky z Korfu v Bratislavě je plánován na každý pátek od 29. dubna. Letenky na všechny nové linky jsou již v prodeji.

  • Letenky Bratislava – Korfu za 60 € a Katovice – Korfu za 338 zł rezervujte na www.ryanair.com
  • Cestovní období: duben/květen - říjen 2016

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

17 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele dryadka

Super! A nemáte někdo náhodou tip na levné bydlení na Korfu? (ideálně někde v klidnější oblasti a u moře :)) Když jsem před časem přemýšlela o cestě po vlastní ose do Řecka, vždycky mi to i přes celkem levné letenky dohromady vycházelo dráž, než last minute s cestovkou.

Avatar uživatele dadagoze

Nějaký nápad na levné ubytování na Korfu? Dekuji

Avatar uživatele davidchristou4

Zdá se že ryanair začíná mít pokryté nejzajímavější místa v Řecku z dostupných letišť pro našince kromě Soluně, ale tam se naštěstí dá dostat za pakatel s konkurenčním wizzairem z Pešti (i když je to pro Pražáka trochu z ruky, ale pořád se těch 5 hodin v autě dá vydržet a hlavně se to vyplatí, když dáš za letenky 4tis pro 3 lidi), takže už by to chtělo jen nějaký slušný lowcost na Kypr z Bratislavy a bude to na 1*.. Díky za tip ! Jdu si procvičovat řecká slovíčka na příští sezónu :-)

Avatar uživatele hhmusic

Bratislava-Athény cca 40 eur, Athény-Soluň 6x denně cca 20 eur, letí to jen asi 50 minut - tudíž myslím, že to spojení není úplně nejhorší :D

Avatar uživatele speedy

Paráda! Já se na přelomu června drkotal kvůli "super-cheap" letence až do Brém (tam a zpět pro dva za 2.500,-). Jako i Brémy stály za vidění... :D Jen ta cesta zpět... Corfu stojí za vidění... Celý pobyt jsem měl půjčenou motorku, teda scooter (200ccm) a v některých kopcích dostával solidně "pohulit" :D

Avatar uživatele jary.karaskova

nejde mi to potvrdit....mám nabídnutou cenu ale nemohu pokračovat

Avatar uživatele lukas

Jarko, budete mít nejspíš problém s vaším prohlížečem, zkuste použít jiný...

Avatar uživatele lukaskopulety

Dobrý den, chtěl bych se jenom optat proč přestala fungovat ios aplikace ??

Avatar uživatele LadinnJ

Nepojede někdo autem na trase Praha-Jihlava-Brno-Bratislava? Že by jsme se složili na benzín? :-) Nám se líbí termín: 29.4.-6.5.

Avatar uživatele torsteman

za 60 Euro tak maximálně duben a možná konec října,škoda vypadalo to na celé období.

Avatar uživatele lukas

Ceny půjdou v průběhu roku určitě dolů, po zavedení linek jsou obvykle dost vysoké.

Avatar uživatele 22valickova

No konečně!!! Konečně se tam snad dostanu aspon 2x,myslíte,že můžu ještě počkat s nákupem? CHci tam letět na jaře asi nás bude víc,ale jsem prtacovně dost často mimo domov a zatím ještě nemám plán na jaro. Nebo to prostě risknout.Míla

Avatar uživatele torsteman

Mně to v červenci ukazuje jednu cestu za 75 euro tak teda nevím.

Avatar uživatele peternet

Toš to je pecka.

Avatar uživatele no

Tj cena za zpatecni letenku? Me to ukazuje tuto cenu za jednu cestu a jeste krapek draz :)

Avatar uživatele lukas

Ano, je to cena za zpáteční letenku z Bratislavy, 60 € je cca 1630 Kč ;-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

A už tam budem?

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

To musíš vidět!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Řecko  

Země bohů, oliv, slunce a nádherných ostrovů

Řecko (řecky Ελλάδα [eˈlaða] nebo Ελλάς [eˈlas]) se nachází na jihovýchodním cípu Evropy, a to jak na pevninské části (Balkánský poloostrov), tak i na četných ostrovech. Sousedí s Tureckem, Albánií, Makedonií a Bulharskem a omýváno je Egejským, Středozemním a Jónským mořem.

Bohatá historie, průzračně čisté moře, olivové háje, vynikající kuchyně, dlouhé písečné pláže a stovky ostrovů s nezaměnitelným kouzlem, to vše jsou důvody, které řadí Řecko k jedné z nejoblíbenějších turistických destinací Evropy a díky nimž je pro mnoho lidí srdcovou záležitostí.

Průvodce pro Řecko