Saigon / Ho Či Minovo město, Vietnam - 12.607 Kč.

Před 5 lety

Jak akci využít?

Láká-li Vás strávit letošní zimu v teplých krajích, možná Vás zaujmou letenky právě do Vietnamu. Vietnam je stále turisty příliš neobjevený kus země v jihovýchodní Asii, který nabízí levnou a přitom krásnou dovolenou. Zpáteční letenky na trase Vídeň - Saigon - Mnichov zakoupíte v akční ceně za 486€ / 12.607  Kč, přičemž si na cestu můžete zabalit až do 30 kg zavazadla. Lety jsou operovány společností Etihad s přestupem v Düsseldorfu a Abu Dhabi.

  • Rezervuj letenky na etihad.com/multicity  za 486€
  • Cestovní období: 30.9.-12.12.2013 a 31.12.2013-9.4.2014
  • Maximální délka pobytu 2 měsíce
  • Prodej do 22.července
Termíny jsou dostupné téměř na každý den! Potřebujete poradit vyhledat Váš termín? Nechte vzkaz v komentářích pod příspěvkem.

Před cestou je nutné si vyřídit víza na Velvyslanectví VSR v Praze. Máte zkušenosti s vyřizováním víz do Vietnamu? Podělte se s našimi čtenáři - jak vyřizování probíhá, co online víza a jaký je aktuální poplatek na ambasádě v Praze?

  • twik: "1 měsíční vízum obdržíte do 3 dnů. Cena je 1.800 Kč a je potřeba odevzdat tento formulář."
Saigon letenky

Do Mnichova, případně Vídně se dopravíte dle Vašich možností s různými autobusovými dopravci. Např. výhodné jízdenky na letiště ve Vídni / z letiště v Mnichově do Prahy nabízí Student Agency za+/- 500 Kč.

Levné hotely

První noc nebo pár nocí v městě Saigon (Ho Či Minovo město) lze rezervovat online z této nabídky. Doporučuji však asijské destinace nechat tzv. na blind. Tedy shánět ubytování až na místě dle lokality, kde budete chtít strávit čas. Ceny pokoje pro dva se pohybují okolo 200 Kč / noc.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Koupeno :) Teď jen naplánovat itinerář a těšit se...

Avatar uživatele antonin.danek

dobrý den,, potřebujeme letenky do Vietnamu - nekam na jih...2dospělí a jedno dítě 7 let - odlet 21.12 přílet 4.12014

Avatar uživatele tms.flatlander

Víza do Vietnamu jsem si dělal přes www.vietnamisa.cz a naprosto v pohodě, navíc mi Tomáš pomohl naplánovat trasu.

Avatar uživatele rudolf.altrichter

Ahoj, nejak se mi nedari najit lety v terminu 22.8.-7.9.2013, prosim help :D

Tak ačkoliv tarif říká jasně od 12.8., skutečně dostupné ceny jsou až od 30.9. Tímto se omlouvám za mystifikaci a data byla opravena. Nejlevnější multicity se dají sehnat okolo 16 tis. + 2-2,5tis. za přípoje... Takže nic moc :/

Tak zase paradni cena, skoda jen, ze se neda odletet uz kolem 20.12.2013 :(

Avatar uživatele jakubhh

Viza na ambasade jsou predrazena, navic pro mimoprazske opruz se tam plahocit. Staci si to vyridit osobne na https://www.vietnam-immigration.org/fee-for-vietnam-visa. Za poplatek Vam za tri dny poslou approval letter, ktery s formularem a fotkou odevzdate na letiste ve Vietnamu po priletu, doplatite stamp fee a mate viza.

Avatar uživatele betadanca

Není tohle stará informace? Přítele bez vyřízeného víza nechtěli pustit do letadla...

Avatar uživatele jakubhh

Na jakem letisti? Nemel by s tim byt problem, jedine ten approval letter by mohli chtit a ten uz musite mit s sebou. http://www.tripadvisor.com/Travel-g293921-c148049/Vietnam:Faq.Visa.On.Arrival.Voa.html

Vizum lze bez vetsich problemu vyridit na ambasade v Praze za 1800kc do trech dnu, pripadne za 2300kc do 24h. Staci si vytisknout a vyplnit tenhle formular a spolecne s platnym pasem podat na amabsade http://www.vietnamembassy-czech.org/en/nr070521170031/nr070521170514/ns090529155515/Visa%20application%20form.jpg/download

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem do Evropy za polovic
-50 %

Tam to bude krásný!

Na nákupy z Prahy do Londýna s odbaveným kufrem
-37 %

Všude dobře, co doma!

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Vietnam  

Stále neobjevená kráska jihovýchodní Asie

Vietnam se nachází v jihovýchodní Asii. Jeho sousedy jsou Kambodža, Laos a Čína. Nabízí jednu z nejlepších asijských kuchyní, fantastické hory, největší jeskyni světa, zajímavé vodopády a nekonečné prázdné pláže díky svým skoro 3.000 kilometrů pobřeží.

Průvodce pro Vietnam