Sardinie: zpáteční letenky z Bratislavy do Alghera během ledna - 540 Kč.

Před 2 lety

Jak akci využít?

Sardinie není pouze letní destinací, odhalte její krásnou tvář i během zimního období. Ostrov ukrývá nejen Neptunovu jeskyni k níž se dostanete po Kozích schodech (obrázek). Že stále nevíte, zda se na Sardinii v lednu vydat? Dlouho se nerozhodujte, po zpátečních letenkách za 20 eur, které jsou nejlevnější v historii, se jen zapráší.

  • Bratislava ⇄ Alghero za 20 eur / 540 Kč rezervujte na ryanair.com
  • Dostupné termíny: 23, 26 a 30. leden
V ceně letenky je zahrnuto příruční zavazadlo s rozměry max 55x40x20 cm a malá brašna či kabelka.

Sardinie mimo sezonu - ceny

Celá Itálie finančně padá během zimy minimálně o 30%, nejvíce pak samozřejmě oblasti určené pro letní dovolené. Aktuální ceny během ledna začínají na 800 Kč za dvoulůžkový pokoj v centru Alghera. Ubytování naleznete na hotely.cestujlevne.com nebo na Booking.com.

Naprosto stejná situace je s půjčením automobilu. U ověřených autopůjčoven začínají ceny na 2 tisících za 3 dny.

Co dělat na zimní Sardinii?

Jen samotné město Alghero ztvárňuje historicky důležitou část ostrova. Městu se přezdívá malá Barcelona, a to díky četným pozůstalostem po katalánské kolonizaci ze 14. století.

Ostrov mimo nádherných pláží nabídne přírodní památku v podobě Kozích schodů a pouhé dva metry nad mořskou hladinou Neptunovu jeskyni (Grotta di Nettuno), kterou musíte navštívit – naleznete zde úchvatnou krápníkovou výzdobu.

Neposledním důvodem je samozřejmě sardinská gastronomie, které se nebudete moci nabažit.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele l.jochcova

Ahoj, nemáte něco zkušenost s půjčením auta na Sardínii? Hledala jsem, ale většina autopůjčoven požaduje kauci od 1200 EUR a výše. Díky

Avatar uživatele anicka_g

Ahoj, mam dotaz, koupila jsem letenky na nevyhovujici termin(nemuzu z prace) a poplatek zmeny mi to hazi 60euro...kdyz bych chtela letenky prodat, pujde zmenit jmeno? Dekujii :)

Avatar uživatele silny

Ahoj, jako nezkušený cestovatel bych se rád zeptal na jednu věc :) Vím, že pokud letím s Ryanair, mám v ceně jen kabinové zavazadlo. Co, ale v případě, že mi nestačí? Dokupuje se při koupi letenky nebo až na letišti? A jak to vychází cenově - pár korun nebo to násobí cenu letenky? A když např. jednou se dá koupit letenka mezi dvěma stejnými destinacemi za 300 a jindy za 2000, cena zavazadla je vždy stejná, nebo je úměrná k ceně letenky? Díky za odpověď

Avatar uživatele Paolo1

Cena v Ryanairu je v základním tarifu opravdu jenom za osobu na konkrétním místě (přiděleno systémem) a kabinové zavazadlo. Všechno další je zpoplatněno dle jejich sazebníku, bez ohledu na cenu letenky v základním tarifu: https://ryanair.com/gb/en/useful-info/help-centre/fees Ryanair má i tarif Business Plus, který je samozřejmě výrazně dražší, ale obsahuje několik zpoplatněných služeb: https://ryanair.com/gb/en/plan-trip/flying-with-us/business-plus

Odbavené zavazadlo můžeš přikoupit buď hned při nákupu letenky nebo později při online odbavení, je to za stejnou cenu. Na letišti na poslední chvíli to jde též, ale je to dražší. Ryanair má tuším 2 tarify pro odbavená zavazadla, které se liší podle linky (odkud-kam) a podle období, rozdíl je asi 10 EUR, jestli se nepletu. Na ceně letenky to nezávisí.

Avatar uživatele peternet

Koupili jsme si 26. - 30.1. sice celkem za 39€, ale i tak pecka. Jede někdo ve stejný termín?

Avatar uživatele Vojtěch Jakab

omlouvám se za offtopic, ale momentálně se dají sehnat letenky s Raynairem z Berlína na Kanárské ostrovy (tenreife) za 50E. Termín je zhruba týden začátkem prosince. Nechtěl by si někdo udělat výlet s batůžkem? :) Vojta/25

https://www.cestujlevne.com/kanary-prosincove-letenky-z-berlina-za-sluncem-na-tenerife-1-360-kc/ :)

Avatar uživatele Snowkill

Vojtech klidne do toho jdu 28 let. mail snowkill@seznam.cz

Avatar uživatele Snowkill

dá se to sem před hodinou a uz je to fuc :D

Prakticky k pouze dvěma turnusům je i hodina rekord :))

Avatar uživatele elwik

Moc děkuju za tip... Koupeno 23.-26.1. 20€ :-)

Avatar uživatele peternet

Je to pryč. Už zbývá jen termín 16 - 23.1.

Avatar uživatele valeskovi

Cena zpáteční letenky se objevila 28,99 euro

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

To budou fotky!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

Všude dobře, co doma!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

To bude jízda!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie