Grand Anse

Seychely: letenky do Indického oceánu - 9.175 Kč.

67 komentářů
2014-05-28T00:01:52+02:00

O akci

Naprosto luxusní destinací, kam lze vyrazit za nezapomenutelnými fotk.. ehm, zážitky je jistě Seychelské souostroví v Indickém oceánu. Panenské ostrovy obehnané bílými písčitými plážemi za doprovodu zátiší v podobě žulových skal, představují více než idylickou dovolenou.

A jelikož se občas chybička vloudí, tak místo klasických 20 tisíc můžeme za letenky do Mahé zaplatit pouze 9.175 Kč, respektive 334€. Jedná se o let na trase Bělehrad - Mahé - Mnichov.

* Zvažte rezervaci v EUR dle kurzu své banky. Hledáte termín? Napište nám do komentáře pod příspěvkem.

Při odletu z Mahé se platila odletová taxa ve výši 40$ - aktuálně dle IATA informací se neplatí. Má někdo bližší a aktuální informace?

Do Bělehradu dojedeme autobusy Eurolines (15 hodin) přes noc za 1.250 Kč. Jezdí ob den. Případně lze nakombinovat letenky s easyJet přes Řím. Jednosměrné letenky do Milána.

Kam a za kolik na Seychelách?

Na Seychelách přistaneme na hlavním ostrově Mahé, kde můžeme strávit zbytek své dovolené nebo se přesunout na ostrovy Praslin či La Digue. V Mahé nalezneme lokalitu Beau Vallon, která je vyhlášeným místem na tomto ostrově co do pláží a panenské přírody. Ubytování v Mahé od 2.000 Kč / pokoj. Samotná doprava po ostrově je za využití místních autobusů velmi levná - cca 10 Kč za jízdu.

Ostrov Praslin patří k druhému nejnavštěvovanějšímu ostrovu na Seychelách. Na ostrově je chráněné organizací UNESCO území se 7.000 kokosovými palmami - Vallé de Mai. Ubytování na ostrově Praslin vychází od 2.200 Kč / pokoj. Na Praslin jezdí katamarány z Mahé, cesta trvá hodinu a cena 100€ / zpáteční plavba.

La Digue je sousedícím ostrovem Praslinu. Místní lodě nás převezou za 30€ / zpáteční. La Digue patří k jedním z nejhezčích ostrovů na Seychelách. Hotely na La Digue taktéž od 2.200 Kč / noc.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-05-28T01:01:52+02:00

67 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Načíst všechny komentáře

Další akce