Grand Anse

Seychely: levné letenky na Mahé z Vídně - 14.447 Kč.

14 komentářů
2014-06-24T16:38:27+02:00

O akci

Opravdu unikátní exotický zážitek nabídne souostroví Seychely ležící v Indickém oceánu. Kromě křišťálové vody, bílých pláží a žulových skal se můžete těšit na jedinečnou přírodu a podmořský život. A i přesto, že standardní cena za letenky z Prahy se pohybuje okolo 27 tisíc Kč, se můžeme vydat do Mahé, hlavního města Seychel, pohodlně a levně.

Kromě open-jaw letů společnosti Etihad lze doporučit zpáteční letenky z Vídně na Seychely s Ethiopian za 548€/15.035 Kč.

  • Vídeň - Mahé - Frankfurt za 14.447 Kč rezervuj >>
  • Vídeň - Mahé - Mnichov za 14.559 Kč rezervuj >>
  • Cestovní období: 01.10. - 10.12.2014
  • Vídeň - Mahé za 15.035 Kč rezervuj >>
  • Cestovní obodbí: 24.09.2014 - 30.04.2015 (mimo 14.12.-15.01.)
Díky relativně flexibilnímu období vás jistě potěší fakt, že sezona na Seychelách je celoroční.

Nová linka mezi Vídní a Addis Abeba odlétá každé pondělí, středu, čtvrtek a sobotu. Přestup na Seychely je krátký, a to 3h nebo 4h 40min.

Kam a za kolik na Seychelách?

Na Seychelách přistaneme na hlavním ostrově Mahé, kde můžeme strávit zbytek své dovolené nebo se přesunout na ostrovy Praslin či La Digue. V Mahé nalezneme lokalitu Beau Vallon, která je vyhlášeným místem na tomto ostrově co do pláží a panenské přírody. Samotná doprava po ostrově je za využití místních autobusů velmi levná – cca 10 Kč za jízdu.

Ostrov Praslin patří k druhému nejnavštěvovanějšímu ostrovu na Seychelách. Na ostrově je chráněné organizací UNESCO území se 7.000 kokosovými palmami - Vallé de Mai. Na Praslin jezdí katamarány z Mahé, cesta trvá hodinu a cena 100€ / zpáteční plavba.

La Digue je sousedícím ostrovem Praslinu. Místní lodě nás převezou za 30€ / zpáteční. La Digue patří k jedním z nejhezčích ostrovů na Seychelách.

[start][odlet]Vídeň[/odlet][mezikrok][vie][konec]

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2014-06-24T16:38:27+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele netolicka24
netolicka24
před 7 lety

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak se dostat z Mahé na zmíněné ostrovy? Chtěli bychom procestovat více míst, půjčit si auto a vidět i rozlehlejší část ostrovů. Přemýšlím, že zůstaneme 1 noc v Mahé, abychom si odpočinuli a vklidu se dostali na vedlejší ostrovy, ale ocením každou informaci, jak se tam dostat, zda to nějak zařizovat předem (tu cestu na přilehlé ostrovy) nebo lze zajistit až při příjezdu... Děkuji za veškeré info.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 7 lety

Ahoj, vše je popsáno zde https://www.cestujlevne.com/seychely-mahe-praslin-la-digue-a-vse-co-jste-si-prali-vedet/

Avatar uživatele tomasuncle
tomasuncle
před 9 lety

Dobrý den, hledám nejvýhodnější letenku na Mahe v únoru 2015,před rokem se nám podařilo sehnat za 14670 u letecké spol. Condor, ale letos se vůbec nechytáme. Nemá někdo tip?

Avatar uživatele jiras007
jiras007
před 9 lety

Ahoj, hledám letenky na konec září nebo říjen a nedaří se mi nalézt. Dá se ještě najít let pro dva za uvedenou cenu v měsících září/říjen na libovolných 10 nocí v trase Vídeň - Mahé - Mnichov? Díky!

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Jirko, např. 17.-28.9. http://bit.ly/1rJoYQN

Avatar uživatele RobertaP
RobertaP
před 9 lety

Ahoj, myslis, ze to do zitrka vydrzi??

Avatar uživatele shmoul
shmoul
před 9 lety

vyzera to super, ale trochu ma pri tej druhej variante odradza ta Etiopia :) to letisko a bezpecnost, co myslite? asi by som volila tie Etihad radsej, idem popozerat terminy

Avatar uživatele kikina
kikina
před 9 lety

Letiště v Addis Abebě je v pohodě, byl jsem tam o vánocích, a není se čeho obávat! :-)

Avatar uživatele mabre
mabre
před 9 lety

Ethiopian airlines je hodnocena dlouhodobě na vysoké úrovni. V tom problém určitě není. Viděl bych ale jiný zádrhel: Myslim,že je celkem reálné počítat s tím, že imigrační na Seychelach budou vyžadovat vakcinaci proti žluté zimnici a to i v případě tranzitu.

Avatar uživatele veronika1989veronika
veronika1989veronika
před 9 lety

Pokud se jedná jen o přestup - tedy nevyjdete z letiště - vakcinace není potřeba. Pokud ale budete mimo letiště na Seychely Vás nepustí - až po uplynutí inkubační doby... :)

Avatar uživatele Standa Rojicek
Standa Rojicek
před 9 lety

Ahoj. Jedna se o chybovy tarif nebo je to tzv. Akce. Dekuji za odpoved

Avatar uživatele
David Eiselt
před 9 lety

Ahoj Stando, oba tarify jsou trochu cinklý, nicméně by měly vydržet.

Avatar uživatele vaclavting
vaclavting
před 9 lety

Ahoj Stando, před chvílí jsem objednal 4 letenky a vyšlo to na 59169 Kč. jen mně česká spořka zaúčtovala 1830 Kč za mezinárodní platbu kartou.

Avatar uživatele vaclavting
vaclavting
před 9 lety

S letenkama jsou e-bookers trochu podivní. V přepočtu to vyšlo na 15500 + 440 poplatek a na mém účtu to vypadá jako by mě měla čekat ještě jedna nezaúčtovaná transakce na 4 letenky za 59 169, na kterou mají povolení a banka jim je bude muset vydat. Předem zmiňovaný poplatek 1830 se hradí e-bookers ne ČS- to jsem také zjišťoval a není to 15 Euro, ale 16.75 Euro, takže to je jednoznačně nabídka za 16 tis.Kč včetně poplatků. Beru, že pořád ok, jen jiná pravidla během hry člověka naštvou. K platbě které jsem předal svolení kartou před 4-mi dny na netu si o 3 dny účtují vše jinak- to zamrzí. Kurz 28.04 taky :-) Mazec. S přátelským pozdravem a přáním skvělého dne

Další akce