Grand Anse

Seychely z Milána nebo Říma - 7.815 Kč.

10 komentářů
2016-05-20T15:36:32+02:00

O akci

Využijte chybného tarifu k levné cestě za Seychelskými ostrovy, které jsou opravdovým rájem na zemi a pyšní se nejkrásnějšími plážemi světa. Na cestě si můžete dopřát malý bonus v podobě stopoveru v Dubaji, letecká společnost Ethiopian Airlines vám také při mezipřistání nad 8 hodin nabídne bezplatně tranzitní hotel vč. transferu a také tranzitní vízum (informace).

Letenky jsou dostupné na domovském webu prodejce Pelikan. Večerní odlet z Milána nebo Říma a taktéž ranní návrat vám dovolí pohodlně navolit přípoje, aniž byste museli v Itálii zbytečně nocovat.

Letenky:

Jelikož se jedná o chybu v tarifu, doporučujeme po nákupu letenek vyčkat pár dní s rezervací návazných služeb. Hotely na Seychelách volte proto jen ty s možností bezplatného storna.

Snadný přípoj do Itálie

Jak jsme předeslali v úvodu, itineráře se dají sestavit tak, aby přípoje navazovaly na odlety z Milána nebo Říma. Nejlepší variantou z hlediska výhodnosti nabízí kombinace letenek z Prahy do Říma s italským národním dopravcem Alitalia, jenž nabízí standardně v ceně letenky odbavené zavazadlo, a dále z Říma na Seychely. Další alternativou jsou letenky z Vuelingem koupené pod kódem Iberie, ty rovněž zahrnují odbavené zavazadlo.

Ve všech případech počítejte s cenou přípoje od 3 tisíc výše. Při plánování si nejprve ověřte cenu přípoje. Dbejte na dostatečný časový odstup mezi lety, u separátních letenek doporučujeme min. 4 hodiny. Věnujte také pozornost příletu následující den apod.

Pár užitečných rad i inspiraci na cestu na Seychely vám poskytne náš malý průvodce Seychely (Mahé, Praslin, La Digue) a vše co jste si přáli vědět, který jsme sepsali na základě vlastních poznatků a zážitků ze Seychel.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2016-05-20T15:36:32+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele fotoburda
fotoburda
před 8 lety

Za kolik jste sehnali ubytování? díky

Avatar uživatele Honza.nahodil
Honza.nahodil
před 8 lety

Ještě jsme ho nekoupili, ale na booking je 4 noci za cca 6000,-Kč pokoj (my určitě nehledáme velký hotel - kolos s bazény, bary a all inclusive. Hledáme spíše lodge v přírodě jako jinde v Africe...

Avatar uživatele Honza.nahodil
Honza.nahodil
před 8 lety

!!! Sem není možné napsat z prohlížeče Internet Explorer - Hlásí vždy překročení časového limitu !!! Díky, už jsem si letenky koupil. SUPER- Na dítě byla ještě sleva 95 EUR... Asi nefunguje to ubytování v Dubai. Pelikan zjišťovali na Ethiopean Airlines a prý to pro tyto akční lety neplatí. Pokud máte jinou info, budu rád, když dáte vědět... Díky Honza

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Ubytování se dává při ceně letenky 1.200 USD a více.

Avatar uživatele Honza.nahodil
Honza.nahodil
před 8 lety

Díky za odpověď. Ono není problém si tam ty dvě noci koupit...

Avatar uživatele robogeci
robogeci
před 8 lety

Tip na chybovu cenu od 25Eur/noc (-85%) luxusneho 5* resortu na ostove Mahe (Beau Vallon) s polpenziou cez portaly Amoma, Elvoline, Hotelsclick: http://goo.gl/Sq2kXK

Avatar uživatele
Pavel _2
před 8 lety

tak to je pecka, jeste aby potvrdili do emailu rezervaci...

Avatar uživatele stary
stary
před 8 lety

letenky jsou dostupné jen v květnu, červnu, červenci? hodil by se mi srpen ...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Těžko říct, jsme odkázáni pouze na tento kalendář, neboť je nutné letenky vystavit pod EK (Emirates) a klasický vyhledávač to bere přes ET (Ethiopian).

Avatar uživatele jiri_5
jiri_5
před 8 lety

Saychely maj něco do sebe. Super dovča ve dvou. Pokud je letenka v tomto cenovým tarifu tak jen hurá tam.

Další akce