Jak akci využít?

Utekly vám včerejší letenky na Maltu, nevadí. Letní dovolenou si můžete užít také na neméně krásné Sicílii, a to ve městě ležící na úpatí věčně nespící Etny, před kterou obyvatelé Sicílie chrání patronka Svatá Agáta. Ano, vašim cílem bude tentokrát starobylá Katánie, ve které si najdete to své, ať už jste milovníkem historie nebo slunečních paprsků a vyhřátého moře.

Zpáteční letenky z Prahy do Katánie za velmi atraktivní cenu 3.611 Kč jsou nyní dostupné na mnoho prázdninových termínů, jejich přehled přinášíme níže.

Letenka zahrnuje přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg, příruční zavazadlo je samozřejmostí.

Dostupné termíny:
 • Praha - Katánie
  • 2, 16, 22, 23, 30. červenec
  • 5, 6, 12, 13, 19, 26, 27. srpen
  • 2, 9, 16, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 27. září
 •  Katánie - Praha
  • 3.-24, 26, 28, 29, 30. červenec
  • 5, 6, 12, 13, 19, 20, 25, 26, 27. srpen
  • 1, 2, 3, 9, 10, 15, 16, 17, 19, 23, 24, 27. září
TIP! Všechny termíny zahrnují možnost výběru delšího mezipřistání v Římě, které můžete využít k jeho prohlídce.

Změnu termínu a počet pasažérů provedete jendnoduše kliknutím na odkaz Změnit.

Ubytování na Sicílii

Sicilský ostrov je velmi rozmanitý, k tomu samozřejmě patří nepřeberné možnosti, kde složit přes noc hlavu. Katánie nabízí jak klasické hotely ve městě, tak i penziony či apartmány u moře. Pro možnost individuálního ubytování v soukromí hledejte na portálu Airbnb.

Vypůjčení auta

Chcete-li poznat všechny kouty Sicílie, nesmíte vynechat např. starobylé Syrakusy, Agrigento či Segestu, bude se vám samozřejmě hodit vypůjčený automobil. V Itálii musíte však počítat s vyšší cenou pohonných hmot a pronájmů aut, 7 denní pronájem vozu s vyzvednutím na letišti Catania Fontanarossa vás vyjde přibližně na 7 tis. Kč.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 22%
Tam chceš!
ušetříš až 50%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 36%
Hurá za zážitky!
4471 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie