Cinqueterre

Sicílie: last minute letenky z Prahy do Katánie - 2.990 Kč.

13 komentářů
2015-06-19T11:08:58+02:00

O akci

Pokud vám nedělá nejmenší problém se dneska zabalit, zítra dopoledne sednout do letadla a vyrazit na týdenní dovolenou, pak je tato nabídka určena právě pro vás. Využijte last minutových charterových letenek CK Čedok z Prahy na slunnou Sicílii. Můžete si tu odpočinout na plážích v okolí Katánie nebo si půjčit auto a vyrazit na zevrubný průzkum ostrova, neboť Sicílie je doslova poseta historickými památkami a především krásnou přírodou, které tady velí stále činná sopka Etna. Na Sicílii nesmíte vynechat historické Syrakusy, Taorminu či Agrigento, za návštěvu určitě také stojí její hlavní město Palermo. Pokud byste zamířili až na západ Sicílie, udělejte si výlet také na jedinečné Egádské ostrovy.

Zpáteční letenky se zítřejším odletem z Prahy do Katánie s Čedokem vychází na velice pěkných 2.990 Kč. Tyto ceny jsou spíše obvyklé pro odlety ze sousedního Německa, proto neváhejte a chytněte příležitost za pačesy J

  • Rezervuj letenku Praha – Katánie za 2.990 Kč u Čedoku
  • Termín 20. – 27. června
  • Prodej do vyprodání volných míst
Lety jsou operovány aeroliniemi Smart Wings, které standardně nabízejí odbavené zavazadlo do hmotnosti 15 kg, příruční je pak limitováno pěti kilogramy. Během letu je podáváno lehké občerstvení.

Další letenku(y) přidáte kliknutím na „Přidat pokoj“. Za příplatek 500 Kč v každém směru můžete mít pohodlnější „prémiové“ místo u nouzových východů nebo v první řadě, kde je více místa na nohy, vybírejte jako "Služby k dopravě a málo frekventované služby".

Ubytování

Nejlevnější ubytování pro sedmidenní pobyt sežene v centru Katánie okolo tisícikoruny za noc ve dvoulůžkovém pokoji. Pokud se budete shánět po hotelech u pláží v letoviscích na sever od Katánie, počítejte přibližně s částkou 1.500 Kč na noc.

Pronájem auta s vyzvednutím na letišti vás vyjde na den na 550 Kč.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2015-06-19T11:08:58+02:00

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele terdik1993
terdik1993
před 8 lety

Ahoj je 13 tis. za zpáteční letenku s Emirates na Srí Lanku na únor dobrá cena? Díky :)

Avatar uživatele terdik1993
terdik1993
před 8 lety

(Z Prahy s přestupem v Dubaji)

Avatar uživatele baltak
baltak
před 8 lety

Terezo, pokud to je s Emirates tak urcite ;)

Avatar uživatele n.vlasicova
n.vlasicova
před 8 lety

chápu to dobře, že v ceně je i ubytování? nebo jde jen o letenku?

Avatar uživatele n.vlasicova
n.vlasicova
před 8 lety

aha, už to vidím. omlouvám se :-D

Avatar uživatele Borda
Borda
před 8 lety

Do Asie v podstatě vždy očkování proti břišnímu tyfu - cca. 600 Kč, zvlášť JV Asie, Indie... To je nutnost a pro jistotu bych bez toho nejel. A to je všechno, takže není moc o čem psát a stačí trochu googlit. Pak je vhodná i žloutenka, občas se hodí i v ČR.

Avatar uživatele tsvit
tsvit
před 8 lety

Indie a okolí: Brišní tyfus - platnost asi 3 roky 650Kč + žloutenka A+B ( na celý život) 3 dávky x 1770Kč = 5310, první dávka min. půl roku před odletem , tetaus by měl mít každý - zkontrolovat v očkovacím průkaze či o obvodního lékaře....

Avatar uživatele marek_6
marek_6
před 8 lety

Ahoj, asi to píšu ke špatnému příspěvku,ale nevím, kam to mám napsat. Už delší dobu uvažuju,respektive mě k tomu váš portál láká,o cestě někam mimo Evropu, třeba do Asie. Je hezké, jak vždy připočítáte cenu, ale jedna položka tam vždy chybí. Vy, co už tak cestujete delší dobu, se tím zabývat nemusíte, ale jsou lidé, kteří ještě nikdy takhle nikde nebyli. Tou položkou je očkování. Proto bych velmi ocenil nějaký souhrnný článek, ve kterém by bylo, jaké očkování je do které země potřeba a na kolik to přibližně vyjde. Neberte to jako narážku nebo jako útok, ale spíš jako podnět

Avatar uživatele tedystonline
tedystonline
před 8 lety

Marku, to je super napad, ale s tim ockovanim...pokud nelezete nekam do slumu a podobnych chudinskych ctvrti, tak riziko je nizke, pokud cestujete do Asie tak sebou na noc vzdy repelent, a na pokoj ten, co se strci jednoduse do zasuvky...tam nic jineho neni potreba..cestoval jsem po Thajsku nekolikrat a bylo to vpohode))

Avatar uživatele
David Eiselt
před 8 lety

Píšu si ;)

Avatar uživatele Gaza
Gaza
před 8 lety

Jak píše Baltak, nebál bych se toho... Já strávil 3 měsíce v JV Asii bez očkování a nikdy jsem nebyl zdravější, než právě tam... Teda měl jsem očkování proti břišnímu tyfu, ale kdybych věděl, že je účinnost vakcíny jen 70%, tak bych se na to asi...

Avatar uživatele eva.navarra
eva.navarra
před 8 lety

Myslím, že všechno je precizně popsané na stránkách očkovacího centra. Je tam mapa světa, doporučené očkování, povinné očkování, kdy začít, co je cestovatelské minimum. Přímo v centrech prodávají i repelenty. Alespoň my jsme si takhle všechno prostudovali a v různých akcích nechali naočkovat.

Avatar uživatele fl
fl
před 8 lety

Známá doktorka radí zvážit i vzteklinu (opice, psi, lišky atd.).

Další akce