Sleva 20 %: Milán, Londýn, Benátky a další - 454 Kč.

Jak akci využít?

Wizzair už tradičně spustil na dnešní den akci s 20% slevou na všechny letenky, sleva platí pro držitele členství Wizz Discount Club, pokud jej nemáte, můžete letenky zakoupit rovnou s jeho roční variantou.

Nejlevnější zpáteční letenky jsou k mání za 454 Kč, přehled cen do všech destinací z ČR a SR uvádíme, nejlevnější letenky jsou k nalezení zpravidla na první čtvrtletí:
 • Praha – Milán za 614 Kč (6.-9.2.)
 • Praha – Benátky za 614 Kč (24.-27. 1.)
 • Praha – Londýn za 774 Kč (12.-17. 3.)
 • Praha – Řím za 934 Kč (27.-29. 1.)
 • Praha – Neapol za 1.334 Kč (31. 1.-3. 2.)
 • Praha – Bari za 934 Kč (22.-25. 1.)
 • Praha – Tel Aviv za 1.894 Kč (6.-16. 3.)
 • Brno – Londýn za 454 Kč (31. 1.-3. 2.)
 • Brno – Eindhoven za 454 Kč (6.-9. 3.)
 • Poprad – Londýn za 19 € / 530 Kč (22.-25. 1., 19.-21.3.)
 • Košice – Londýn za 19 € / 530 Kč (14.-18. 3.)
 • Katowice - Tel Aviv za 260,4 zł / 1.695 Kč (24.-27. 1.)
Sleva 20 % se počítá z ceny letenky, nikoliv z administrativního poplatku, který činí 220 Kč za jeden let, u nejnižších tarifů je tak sleva zanedbatelná.

Jak už bylo zmíněno v úvodním odstavci, ceny jsou platné pro Wizz Discount Club, který je k dispozici ve dvou variantách, vše o klubu a jeho pořízení se dočtete zde.

U Wizzairu je standardem v ceně jeden kus palubního zavazadla max. rozměrů 42x23x25 cm, hmotnost není stanovena.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele loyd

Dostala jsem za úkol sehnat letenky do Londýna pro 5 lidí na konec března. Poradí prosím někdo stránky, kde letenky sehnat nejlevněji? Děkuji Petra

Avatar uživatele jakshit

Ahoj, vim, že to nejde dopředu na stopro říct, ale dá se odhadnou, cca v jakých intervalech se tahle akce u Wizzairu objevuje? tak jednou za 2 měsíce? Díky moc a šťastné cesty všem...

Avatar uživatele matuslukacin

dnes pre zmenu 20% zlava na letenky od easyjetu, napr letenky budapest - berlin uz od 6,92 eur v marci, taktiez letenky praha - amsterdam na jar vychadzaju celkom vyhodne.

Avatar uživatele petra.vorackova

nevíte, do kolika hodin dnes ta akce je? jako jestli do naší půlnoci? a další - musí se v rezervaci vyplňovat číslo cestovního dokladu?

Avatar uživatele Vendy

Ahoj Petro, sleva platí do konce dnešního dne a není potřeba vyplňovat číslo cestovního dokladu.

Sleva včera platila jen pro členy WDC a dnes je k dispozici pro všechny, tedy i pro nečleny. ;)

Avatar uživatele Sabriel

Čauky, prosímtě vůbec nerozumim té slevě 20% při dnešní registraci, nemůžu se k ní proklikat a ani nemůžu nikde najít nějaké bližší informace. Konkrétně se jedná o let do Neapoli. díky Sabča

Cena je zahrnuta hned v prvním kroku. Tedy cenu, kterou uvidíš, obsahuje danou slevu 20%.

Avatar uživatele Sabriel

Takže pokud nejsem ještě členem Wizz Discount Club, tak mě let vyjde se zakoupením členství na 2.393 ,- a i kdybych byla členem WDC, tak mě let vyjde na 1.494CZK, kde se vzala pls ta cena 1.334 Kč. Nemůžu se k ní dopočítat.

Avatar uživatele theHound

Ještě jsem neviděl příruční zavazadlo jako malý kvádr :///// tj fakt na nic

Ondro, taky občas kroutím hlavou nad velikostí tohoto příručáku, ale už jsem absolvoval pár výletů jen s malým 15 litrovým batohem, do kterého se vleze taky dost věcí i na pár dní, pokud s sebou nepotřebuješ vézt náhradní boty nebo brašnu se zrcadlovkou. Osobně mi takový příručák vyhovuje, nemusím se tahat s ničím těžkým, nikde s ním nepřekážím, zabalím si opravdu jen to, co potřebuji. Je to o zvyku a preferencích :-)

Avatar uživatele karolina.dubska

Pouze jednosmerne z Londyna asi takto nefunguji, ze?mame pres Vas na brezen cestu do NY s priletem do Londyna a cestu z Londyna zpet do Prahy jaksi jeste nemam vyresenou:-(( Nejaky napad, prosim?? cca na 25,nebo 26.3

25.3. odlet večer 21:10 za 27liber :-)

Avatar uživatele karolina.dubska

tak ja ve stejny termin vidim nejlevnejsi za 40 bez discount clubu, za 31 s discount clubem

Avatar uživatele asie1

Jsou tam i termíny na jaro, duben, květen, červen ? Děkuji.

Ty nejlevnější jsou dostupné spíše a leden, únor.

Avatar uživatele lucie.krajickova

Ahoj Dave, můžu poprosit o tip na let do Říma (3-4dny) někdy na jaře ideálně duben. Díky moc!

Avatar uživatele kovac.gabriel

Dobrý den, nebyl by jednosměrný Londýn-Praha na 14.5.?Díky

Bari za těch 9 stovek hledat kdy?

Doplním příkladové termíny :-)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Jedem!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To budou fotky!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

A už tam budem?

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Itálie  

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít
Ikona pinu
Nizozemí  

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemí

Zavřít
Ikona pinu
Spojené Království  

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království

Zavřít
Ikona pinu
Izrael  

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael