Jak akci využít?

Wizzair už tradičně spustil na dnešní den akci s 20% slevou na všechny letenky, sleva platí pro držitele členství Wizz Discount Club, pokud jej nemáte, můžete letenky zakoupit rovnou s jeho roční variantou.

Nejlevnější zpáteční letenky jsou k mání za 454 Kč, přehled cen do všech destinací z ČR a SR uvádíme, nejlevnější letenky jsou k nalezení zpravidla na první čtvrtletí:
 • Praha – Milán za 614 Kč (6.-9.2.)
 • Praha – Benátky za 614 Kč (24.-27. 1.)
 • Praha – Londýn za 774 Kč (12.-17. 3.)
 • Praha – Řím za 934 Kč (27.-29. 1.)
 • Praha – Neapol za 1.334 Kč (31. 1.-3. 2.)
 • Praha – Bari za 934 Kč (22.-25. 1.)
 • Praha – Tel Aviv za 1.894 Kč (6.-16. 3.)
 • Brno – Londýn za 454 Kč (31. 1.-3. 2.)
 • Brno – Eindhoven za 454 Kč (6.-9. 3.)
 • Poprad – Londýn za 19 € / 530 Kč (22.-25. 1., 19.-21.3.)
 • Košice – Londýn za 19 € / 530 Kč (14.-18. 3.)
 • Katowice - Tel Aviv za 260,4 zł / 1.695 Kč (24.-27. 1.)
Sleva 20 % se počítá z ceny letenky, nikoliv z administrativního poplatku, který činí 220 Kč za jeden let, u nejnižších tarifů je tak sleva zanedbatelná.

Jak už bylo zmíněno v úvodním odstavci, ceny jsou platné pro Wizz Discount Club, který je k dispozici ve dvou variantách, vše o klubu a jeho pořízení se dočtete zde.

U Wizzairu je standardem v ceně jeden kus palubního zavazadla max. rozměrů 42x23x25 cm, hmotnost není stanovena.

Sdílej akci s přáteli

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

20 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele loyd
loyd

Dostala jsem za úkol sehnat letenky do Londýna pro 5 lidí na konec března. Poradí prosím někdo stránky, kde letenky sehnat nejlevněji? Děkuji Petra

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele jakshit
jakshit

Ahoj, vim, že to nejde dopředu na stopro říct, ale dá se odhadnou, cca v jakých intervalech se tahle akce u Wizzairu objevuje? tak jednou za 2 měsíce? Díky moc a šťastné cesty všem...

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele matuslukacin
matuslukacin

dnes pre zmenu 20% zlava na letenky od easyjetu, napr letenky budapest - berlin uz od 6,92 eur v marci, taktiez letenky praha - amsterdam na jar vychadzaju celkom vyhodne.

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele petra.vorackova
petra.vorackova

nevíte, do kolika hodin dnes ta akce je? jako jestli do naší půlnoci? a další - musí se v rezervaci vyplňovat číslo cestovního dokladu?

před 5 lety
Avatar uživatele Vendy
Vendy

Ahoj Petro, sleva platí do konce dnešního dne a není potřeba vyplňovat číslo cestovního dokladu.

před 5 lety
Proky

Sleva včera platila jen pro členy WDC a dnes je k dispozici pro všechny, tedy i pro nečleny. ;)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele Sabriel
Sabriel

Čauky, prosímtě vůbec nerozumim té slevě 20% při dnešní registraci, nemůžu se k ní proklikat a ani nemůžu nikde najít nějaké bližší informace. Konkrétně se jedná o let do Neapoli. díky Sabča

před 5 lety
David Eiselt

Cena je zahrnuta hned v prvním kroku. Tedy cenu, kterou uvidíš, obsahuje danou slevu 20%.

před 5 lety
Avatar uživatele Sabriel
Sabriel

Takže pokud nejsem ještě členem Wizz Discount Club, tak mě let vyjde se zakoupením členství na 2.393 ,- a i kdybych byla členem WDC, tak mě let vyjde na 1.494CZK, kde se vzala pls ta cena 1.334 Kč. Nemůžu se k ní dopočítat.

Přidat odpověď
před 5 lety
theHound

Ještě jsem neviděl příruční zavazadlo jako malý kvádr :///// tj fakt na nic

před 5 lety
Lukáš Horák

Ondro, taky občas kroutím hlavou nad velikostí tohoto příručáku, ale už jsem absolvoval pár výletů jen s malým 15 litrovým batohem, do kterého se vleze taky dost věcí i na pár dní, pokud s sebou nepotřebuješ vézt náhradní boty nebo brašnu se zrcadlovkou. Osobně mi takový příručák vyhovuje, nemusím se tahat s ničím těžkým, nikde s ním nepřekážím, zabalím si opravdu jen to, co potřebuji. Je to o zvyku a preferencích :-)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele karolina.dubska
karolina.dubska

Pouze jednosmerne z Londyna asi takto nefunguji, ze?mame pres Vas na brezen cestu do NY s priletem do Londyna a cestu z Londyna zpet do Prahy jaksi jeste nemam vyresenou:-(( Nejaky napad, prosim?? cca na 25,nebo 26.3

před 5 lety
David Eiselt

25.3. odlet večer 21:10 za 27liber :-)

před 5 lety
Avatar uživatele karolina.dubska
karolina.dubska

tak ja ve stejny termin vidim nejlevnejsi za 40 bez discount clubu, za 31 s discount clubem

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele asie1
asie1

Jsou tam i termíny na jaro, duben, květen, červen ? Děkuji.

před 5 lety
Lukáš Horák

Ty nejlevnější jsou dostupné spíše a leden, únor.

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele lucie.krajickova
lucie.krajickova

Ahoj Dave, můžu poprosit o tip na let do Říma (3-4dny) někdy na jaře ideálně duben. Díky moc!

Odpovědět
před 5 lety
Avatar uživatele kovac.gabriel
kovac.gabriel

Dobrý den, nebyl by jednosměrný Londýn-Praha na 14.5.?Díky

Odpovědět
před 5 lety
wit

Bari za těch 9 stovek hledat kdy?

před 5 lety
Lukáš Horák

Doplním příkladové termíny :-)

Přidat odpověď
před 5 lety
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 80%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 56%
Tam chceš!
ušetříš až 28%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 28%
To budou fotky!
New York z Prahy rychlými lety
7 934 Kč
2019-08-21T16:57:00+02:00 3 komentáře
4429 starších akcí
Zavřít boční panel
Itálie

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie

Zavřít boční panel
Nizozemsko

Země malá rozlohou, ale velká tím, co nabízí

Nizozemsko (zde tzv. evropské Nizozemsko; anglicky the Netherlands) je malá lidnatá země ležící v severozápadní Evropě. Společně s Karibským Nizozemskem a dalšími třemi ostrovními územími v Karibském moři tvoří Nizozemské království. Sousedí s Německem a Belgií a jeho břehy omývá Severní moře.

Nizozemsko není jen Amsterdam a Amsterdam nejsou jen coffeeshopy a Red Light District (čtvrť červených luceren). Ačkoli i to jsou pádné důvody k návštěvě. Tahle malá plochá země je plná historie, umění, technologií, jedinečné přírody a lidí, co si umí vychutnávat život. A podle toho to tady vypadá. Když budete chtít, nenechá vás se svojí širokou nabídkou aktivit vydechnout. Pomalu na každém rohu taky najdete příjemné místo, kde můžete posedět a vychutnat si něco dobrého ve společnosti svých přátel. Nebo třeba jen tak o samotě. Protože když odbočíte z rušných tras, můžete na tom samém místě prožít dovolenou v naprosto klidném tempu.

Průvodce pro Nizozemsko

Zavřít boční panel
Spojené Království

Země královských paláců i divokých vřesovišť

Spojené Království Velké Británie a Severního Irska je suverénní ostrovní stát, který se rozkládá na větší části Britských ostrovů v severním Atlantiku severozápadně od kontinentální Evropy. Jedná se o parlamentní monarchii, kterou tvoří Anglie, Wales, Skotsko a Severní Irsko.

Jakkoli je vzdálenost Spojeného Království od kontinentální Evropy zanedbatelná a ostrovy jsou s kontinentem spojeny pomocí Eurotunelu, Britové člověka často zmatou výroky, které působí, jako by si mysleli, že obývají samostatný britský kontinent, který s Evropou pouze sousedí. Opak je pravdou a Británie se skutečně nachází v Evropě.

V každém případě se jedná o historií nabitou a velmi rozmanitou zemi, kde naleznete vše od přepychových královských paláců, světoznámých galerií a typických zapadlých hospůdek až po kamenité pobřeží místy lemované ostrými útesy, divoká vřesoviště i pláže s bělostným pískem. V Británii si jednoduše každý najde to své.

Průvodce pro Spojené Království

Zavřít boční panel
Izrael

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael